Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

emrecan123

Torrent-Oyun.com
hocam oyun nasıl, ben tr yamasız oynayamamış silmiştim oyunu, tr yama ile oynama değer mi?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

atlantis bir efsane değil gerçek
15 saat kadar oynadım gayet güzel ilerliyor, bu oyunun yorumları genel olarak pek iyi değildi ancak oynayınca hoşuma gitti benim aksiyonu falan gayet hoş Türkçe yama ile deneyebilirsin.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hazır nostalji yapıyorken X-men The Offical Game'i de oynamanı öneririm.Daha eski olmasına rağmen Origins Wolverine'dan daha iyi bir oyundur.Bu oyunda Origins'teki gibi bir karakterle oynamıyorsun bu arada, birden fazla karakter ile farklı farklı güçler kullanabiliyorsun.Ne kadar çeşitliydi hatırlamıyorum ama.

burakol1

Torrent-Oyun.com
15 saat kadar oynadım gayet güzel ilerliyor, bu oyunun yorumları genel olarak pek iyi değildi ancak oynayınca hoşuma gitti benim aksiyonu falan gayet hoş Türkçe yama ile deneyebilirsin.
Hocam makine çeviri mi yoksa ücretli olanı mı kullanıyorsunuz? Translate ise oynanabilir durumda mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt