Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Darth Vader
Oyun gercekten guzeldi cogu Remedy oyunlari gibi ama keske adam gibi bir hikaye sunumu ve kurgusu olaydi. Bana gore anlattigi hikayeyi berbat sekilde anlatiyor. Konuyu anlaman icin dokumanlari bulup okumani istiyor. Bazilari onemli oluyor kacirdiginda hikayeden kopuyorsun. Ara videolar gizemli gozuksun diye anlamsiz diyaloglar ile dolu zaten. Bir yerden sonra lanet olsun demistim birakmistim hikayeyi takip etmeyi. Cod oynar gibi sıka sıka bitirdim oyunu :) Yap duzgun bir hikaye sunumu gizem vermek istiyorsan yine ver. Lost senaristleri gibi senaryolarini kendileri cozememisler gibi sanki :)

Ama tabi grafik kalitesidir, oynanış mekanikleridir, aksiyonudur, temposudur derken guzel bir oyun kesinlikle.

tommyvereceti

clay_was_here
Oyun gercekten guzeldi cogu Remedy oyunlari gibi ama keske adam gibi bir hikaye sunumu ve kurgusu olaydi. Bana gore anlattigi hikayeyi berbat sekilde anlatiyor. Konuyu anlaman icin dokumanlari bulup okumani istiyor. Bazilari onemli oluyor kacirdiginda hikayeden kopuyorsun. Ara videolar gizemli gozuksun diye anlamsiz diyaloglar ile dolu zaten. Bir yerden sonra lanet olsun demistim birakmistim hikayeyi takip etmeyi. Cod oynar gibi sıka sıka bitirdim oyunu :) Yap duzgun bir hikaye sunumu gizem vermek istiyorsan yine ver. Lost senaristleri gibi senaryolarini kendileri cozememisler gibi sanki :)

Ama tabi grafik kalitesidir, oynanış mekanikleridir, aksiyonudur, temposudur derken guzel bir oyun kesinlikle.
kanka gerçekten çok haklısın oyunu 2 kere bitirdim birincisi oyunu bitirmek için ikincisi oyunu anlamak için türkçe yaması cidden güzel yapılmış ama ara videolarda vs hikayeyi biraz kısıtlı anlatmış 2.ci bitirişimde haritada girmedik delik bırakmadım sona gelmeden önce bütün dökümanları okudum anca kafamda şekillendi hikaye ama seninde dediğin gibi grafik kalitesi oynanış mekanikleri aksiyon harika :D

THEA17

T-OUnofficalDiscord: https://discord.gg/DFSGuPrtc4
Oyunu yaklaşık 12 saat kadar oynadım, en başta biraz "meh" gelse de oynadıkça oldukça zevk aldım. Oynadıkça, karakterimizi geliştirdikçe oyun doğal olarak çok çok daha zevkli hale geliyor. Geliştiriciler geri bildirimlere oldukça güzel yaklaşıyor. Discord grubundan sorulan soruları yanıtsız bırakmamaya özen gösteriyorlar. 6 yıldır geliştirilmekte olan bir oyun ve oynadığım versiyonun oyunun temeli olduğunu varsayarsak, temeli çok sağlam, gelecek vaat ediyor. Hikayesi de ilgi çekici, alpha'da olduğu için mükemmel hikaye derinliği yok ama o derinliğin yakalanabileceği bir hikaye söz konusu ki oynadığım versiyondaki görevler bunu gösteriyor.
Steam Next Fest'te (16-22 Haziran) oyunun ilk bir, iki saatini içeren demo'yu oynamak mümkün olacak, isterseniz böylece oyunu deneyimleyebilirsiniz.

(harita oyunda ilerledikçe daha da büyüyor ve görünüşe göre ilerleyen zamanlarda daha da büyüyecek)

ISKA

Seviye 13
Battlefield V
Çavuş olarak adamaları yönlendirerek oynayınca çok zevk alıyorum :D best squad olduk hatıra.
Dark Souls Remastered

HUD kapansa heykeli çektiğim fotoğraf çok güzel olurdu.

Ayarlardan kapatılabiliyor ama ikide bir aç kapa yapmaya üşendiğim için hiç uğraşmadım.

nik

Torrent-Oyun.com
Moderatör tarafında düzenlendi:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt