Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Darth Vader
2. oyunu da bitirdim an itibariyle. Bu serinin ilk oyunu gibi bu da başarılıydı. Son kısımları baya bir zorladı ne yalan söyleyeyim.
Ulan Altı sen ne nankörmüşsün be..

1.JPG
2.JPG
3.JPG

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
George Orwell'in 1984'ü tadında bir oyunmuş kendisi. Atmosferi kimi zaman etkileyici, kimi zaman ise rahatsız edici olabiliyor.
Animasyonlar çok yumuşak ve akıcı. Gerçek anlamda bu kadarını beklemiyordum. Grafiklere ise hayran kaldım. İnanılmaz düzeyde etkileyici.
Sistem gereksinimlerinin de düşük olmasının getirisiyle her oyun severin deneyim etmesi gerek bir oyun.

Inside-min.png
INSIDE 14.05.2021 02_17_59-min.png
INSIDE 14.05.2021 02_19_44-min.png
INSIDE 14.05.2021 02_28_11-min.png
INSIDE 14.05.2021 02_46_08-min.png
INSIDE 14.05.2021 02_49_36-min.png

Deoglag

Torrent-Oyun.com
Oyunu ikinci kez bitirdim yine de doyamadım. İlk oynadığımda bu kadar keyif almamıştım hatta harita sistemine falan sövüyordum oynarken. Ama ikinci oynayışımda daha keyif verdi harita ve meditasyon save sistemi. Gerçekten muhteşem ve SW evrenine layık bir oyun olmuş.
*Alttaki ss oyunu bitirmeyen için önemli spoiler olabilir.

STAR WARS JEDI FALLEN ORDER

Bende nacizane puanımı vereyim: 10/8 (Keşke lasersaber ile dövüş mekaniklerine biraz daha kesme biçme kol bacak koparma ekleselerdi. 9 bile verirdim rahat. Muhtemelen yaşı küçük oyuncularda oynayabilsin diye biraz daha simple tutmuşlar dövüş mekaniklerini)
ışın kılıcı sopa gibi, abicim kılıç dediğimiz şey düşmanın dibine girip vurmak değil az mesafeli bir silah

MuratTamer

Darth Vader
ışın kılıcı sopa gibi, abicim kılıç dediğimiz şey düşmanın dibine girip vurmak değil az mesafeli bir silah
anlayamadım hocam?

Ekran Alıntısı 1.JPG
Ekran Alıntısı 2.JPG

85 saatin sonunda oyunu nihayet bitirebildim. Cok az yan gorev yaptim, baskinlarin hepsini olmasa da cogunlugunu yaptim. Yan gorevlere ivir zivirlara da zaman ayirsam 100 saatin uzerine cikardim ama yok benden bu kadar. DLC'leri de oynamayacağım. Oyun ilk 30 saatten sonra biraz baydi. Gereksiz ana hikaye suresini uzatarak surekli benzer seyleri yaptigimiz hissini uyandirmislar bence hata olmus bu. Yani oyunu begendim, sevdim ama ilk 30 saatten sonra oyle bir yavasladim ki ilerlemede soyle soyleyeyim oyunu ön siparisle almama ragmen 15 mayista anca bitirebildim siz dusunun. Ozellikle 50 saatten sonra elim oyuna gitmiyordu zoraki oynadim.

Oyle boyle zaman zaman eglenerek zaman zaman oflayip poflayarak bitirdim oyunu. Totale baktigimda baş yapıt olmasa da iyi oyundu diyebiliyorum. Bana gore artilari;

-) Dis mekan grafikleri, ozellikle cayir cimen ve isiklandirma muazzam.
-) Dovus mekanikleri fena degil ozellikle "finish him" ler keyifliydi.
-) Atmosfer viking temasini yansitiyordu. Viking temasi lafta kalmamis.
-) Hepsini yapmasam da yan gorevler onceki oyunlara nazaran daha ilgi cekici ve ozenli.
-) Tirmanma parkur mekanikleri hatasiza yakindi.

Bana gore eksileri;

-) İc mekanlarin grafikleri yer yer kotuydu ultrada oynamama ragmen.
-) Karakterin merdiven inip cikma animasyonlari tam anlamiyla felaket. 20 basamakli merdiveni uc adimda cikabilen bir eivor var. Kac senedir duzeltemediler su gercek disi basamak inip cikma animasyonlarini.
-) Yine karakterin kosma, aniden durma, sagina soluna donme mekanikleri 20 senelik ac oyunlariyla ayni. Akici deseniz degil, agir deseniz degil. İki adim ötenize yaklasip interact'a basacaginiz yerde, kendinizi bir anda agacin tepesine cikmis bulabiliyorsunuz.
-) Hikayesi kotu degil ama sunum kotu. Oynarken cok koptum ana hikayeden. Bunda da cok uzatilmasi ana etkendir belki bilemiyorum.
-) arac gerec yetenek bulmak icin aynisinin kopyasi milyonlarca bulmaca mide bulandirdi artik. Kapi arkadan kapali uyarisini 300 kere falan okudum herhalde.
-) Yapay zeka yetersiz.

Artilar eksiler cogaltilabilir elbet ama ilk aklima gelenler bunlardi. Puanim 10/7

Son düzenleme:
Web sitesi
www.facebook.com
anlayamadım hocam?

85 saatin sonunda oyunu nihayet bitirebildim. Cok az yan gorev yaptim, baskinlarin hepsini olmasa da cogunlugunu yaptim. Yan gorevlere ivir zivirlara da zaman ayirsam 100 saatin uzerine cikardim ama yok benden bu kadar. DLC'leri de oynamayacağım. Oyun ilk 30 saatten sonra biraz baydi. Gereksiz ana hikaye suresini uzatarak surekli benzer seyleri yaptigimiz hissini uyandirmislar bence hata olmus bu. Yani oyunu begendim, sevdim ama ilk 30 saatten sonra oyle bir yavasladim ki ilerlemede soyle soyleyeyim oyunu ön siparisle almama ragmen 15 mayista anca bitirebildim siz dusunun. Ozellikle 50 saatten sonra elim oyuna gitmiyordu zoraki oynadim.

Oyle boyle zaman zaman eglenerek zaman zaman oflayip poflayarak bitirdim oyunu. Totale baktigimda baş yapıt olmasa da iyi oyundu diyebiliyorum. Bana gore artilari;

-) Dis mekan grafikleri, ozellikle cayir cimen ve isiklandirma muazzam.
-) Dovus mekanikleri fena degil ozellikle "finish him" ler keyifliydi.
-) Atmosfer viking temasini yansitiyordu. Viking temasi lafta kalmamis.
-) Hepsini yapmasam da yan gorevler onceki oyunlara nazaran daha ilgi cekici ve ozenli.
-) Tirmanma parkur mekanikleri hatasiza yakindi.

Bana gore eksileri;

-) İc mekanlarin grafikleri yer yer kotuydu ultrada oynamama ragmen.
-) Karakterin merdiven inip cikma animasyonlari tam anlamiyla felaket. 20 basamakli merdiveni uc adimda cikabilen bir eivor var. Kac senedir duzeltemediler su gercek disi basamak inip cikma animasyonlarini.
-) Yine karakterin kosma, aniden durma, sagina soluna donme mekanikleri 20 senelik ac oyunlariyla ayni. Akici deseniz degil, agir deseniz degil. İki adim ötenize yaklasip interact'a basacaginiz yerde, kendinizi bir anda agacin tepesine cikmis bulabiliyorsunuz.
-) Hikayesi kotu degil ama sunum kotu. Oynarken cok koptum ana hikayeden. Bunda da cok uzatilmasi ana etkendir belki bilemiyorum.
-) arac gerec yetenek bulmak icin aynisinin kopyasi milyonlarca bulmaca mide bulandirdi artik. Kapi arkadan kapali uyarisini 300 kere falan okudum herhalde.
-) Yapay zeka yetersiz.

Artilar eksiler cogaltilabilir elbet ama ilk aklima gelenler bunlardi. Puanim 10/7
Kardesım bu kadar uzun suruyormu ya 22 saat oynadım baydı oyun silmekte istemiyorum okadar bolum gectım emek harcadım 85 saati gorunce şaşırdım hatta oha dedim yani ne yapacagımı bılemedım hakketten oyun ne yalan soyluyeyım bellı bır yerden sonra kendını tekrar edıyor ve bayıyor

MuratTamer

Darth Vader
Kardesım bu kadar uzun suruyormu ya 22 saat oynadım baydı oyun silmekte istemiyorum okadar bolum gectım emek harcadım 85 saati gorunce şaşırdım hatta oha dedim yani ne yapacagımı bılemedım hakketten oyun ne yalan soyluyeyım bellı bır yerden sonra kendını tekrar edıyor ve bayıyor
Hocam 85 saat iyi bile. yan gorevlere, karakteri geliştirip kıyafet ve silahlarını çoğaltmaya biraz daha zaman ayiran biriyseniz 100+ saate anca bitirirsiniz. Oyunun ana senaryosu gercekten cok uzun en buyuk problemide bana gore bu. Belki bir ihtimal saga sola hic bakmayip, diyalogları ara sahneleri geçip baskınları falan yapmayıp oyalanmadan ilerlense daha çabuk bitebilir ama o zamanda oyun oyun olmaktan çıkar tabi.

Ama oynayın hocam ya kötü bir oyun kesinlikle değil. Yeni AC'nin çıkmasına da daha çok var malum. Yavaş yavaş oynayın zamana yayın sizde :))

Hocam 85 saat iyi bile. yan gorevlere, karakteri geliştirip kıyafet ve silahlarını çoğaltmaya biraz daha zaman ayiran biriyseniz 100+ saate anca bitirirsiniz. Oyunun ana senaryosu gercekten cok uzun en buyuk problemide bana gore bu. Belki bir ihtimal saga sola hic bakmayip, diyalogları ara sahneleri geçip baskınları falan yapmayıp oyalanmadan ilerlense daha çabuk bitebilir ama o zamanda oyun oyun olmaktan çıkar tabi.

Ama oynayın hocam ya kötü bir oyun kesinlikle değil. Yeni AC'nin çıkmasına da daha çok var malum. Yavaş yavaş oynayın zamana yayın sizde :))
Ben 102 saatte falan bitirdim abi, dediklerinin neredeyse hepsine katılıyorum. 80 saatten sonrası tam bir zulümdü.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt