Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
keşke daha pratik bir yol olsa üşeniyorum atmaya
Var hocam zaten. Sitenin kendi resim ekleme aracı var. Bazı zamanlar çalışmadığı oluyor ve 2mb boyut sınırı var ama bunlar dışında gayet iyi çalışıyor.

Alttaki resimde gösterdiğim şekilde kullanabiliyorsunuz.
opera_M7qWB9RnfY.png

ISKA

Seviye 13
6/10. Hayal kırıklığı oldu maalesef. Rise of the Tomb Raider'ın bile gölgesinde kalmış. Sırf oyunu uzatmak için ekledikleri yan görevler de olmasa da olurmuş. Onun haricinde gereksiz toplanabilir fazlaca şey var. Bir yerden sonra yeter artık diyebilirsiniz ama ona rağmen %71 yüzde ile bitirmişim oyunu. Yan karakterimiz Jonah desen ayrı bir âlemde. Ya bir yerden düşer bacağı sakatlanır. Ya manita yapar onla takılır. Oyunda varmı yok mu belli değil. Rise of The Tomb raider ve 2013'teki oyunda karakter bize daha yakındı. Bunda kopup gitmiş. Oynayalı da bayağı oldu aslında ama öyle kalmış aklımda. Vuruş hisleri de idare eder. Pompalı çok kötüydü. Hikâyesi de ortalamanın biraz üstü diyebilirim. Önceki oyunlara göre maalesef sönük kalmış.
20210503184758_1.jpg
20210503214950_1.jpg
20210503222844_1.jpg
20210503222924_1.jpg

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Oyunu ikinci kez bitirdim yine de doyamadım. İlk oynadığımda bu kadar keyif almamıştım hatta harita sistemine falan sövüyordum oynarken. Ama ikinci oynayışımda daha keyif verdi harita ve meditasyon save sistemi. Gerçekten muhteşem ve SW evrenine layık bir oyun olmuş.
*Alttaki ss oyunu bitirmeyen için önemli spoiler olabilir.

STAR WARS JEDI FALLEN ORDER
swjfo darth.JPG

Bende nacizane puanımı vereyim: 10/8 (Keşke lasersaber ile dövüş mekaniklerine biraz daha kesme biçme kol bacak koparma ekleselerdi. 9 bile verirdim rahat. Muhtemelen yaşı küçük oyuncularda oynayabilsin diye biraz daha simple tutmuşlar dövüş mekaniklerini)

MuratTamer

İlk oyunu bitirmiştim onunda ne anlatmak istediğini anlamamıştım. Şimdi bu ikinciye başladım yine pek bir şey anlamadım. Kabuslardayız tamamda olay ne abi tam olarak. İkinci oyunun daha başlarındayım ama ilk oyunu bana izah edebilecek bir forumdaş varsa mesaja beklerim doğrusu.

Ama ilk oyunda bu da gerçekten çok başarılı. Atmosferini çok seviyorum bu serinin.

Little Nightmares II 1.jpg
ln 2 2.JPG
Little Nightmares II 3.jpg
Little Nightmares II 4.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk oyunu bitirmiştim onunda ne anlatmak istediğini anlamamıştım. Şimdi bu ikinciye başladım yine pek bir şey anlamadım. Kabuslardayız tamamda olay ne abi tam olarak. İkinci oyunun daha başlarındayım ama ilk oyunu bana izah edebilecek bir forumdaş varsa mesaja beklerim doğrusu.

Ama ilk oyunda bu da gerçekten çok başarılı. Atmosferini çok seviyorum bu serinin.

Hocam aşağıdaki arkadaş 2 oyunun gizemli hikayesini güzel bir şekilde anlatıyor, ondan dinleyebilirsin.
Bu arada birçok gizemli oyun için bu tür videoları mevcut (Inside vs.).Onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

MuratTamer

Hocam aşağıdaki arkadaş 2 oyunun gizemli hikayesini güzel bir şekilde anlatıyor, ondan dinleyebilirsin.
Bu arada birçok gizemli oyun için bu tür videoları mevcut (Insıde vs.).Onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler hocam izleyeceğim.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Bu arada birçok gizemli oyun için bu tür videoları mevcut (Inside vs.).Onlara da bakmanızı tavsiye ederim.

Inside ve Limbo'yu hiç beğenmesem de Little Nightmares'e bayıldım. 2. oyunun çok daha iyi olduğu söyleniyor, umarım öyledir. Bu oyuna 6 tl versem de, 2. oyunun yüksek fiyatı şuan için büyük bir engel.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Inside ve Limbo'yu hiç beğenmesem de Little Nightmares'e bayıldım. 2. oyunun çok daha iyi olduğu söyleniyor, umarım öyledir. Bu oyuna 6 tl versem de, 2. oyunun yüksek fiyatı şuan için büyük bir engel.
Şahsen Inside ve Limbo'yu çok beğenmiştim.Litle Nightmares'ün de ilk oyununu daha çok beğenmiştim ama 2. oyunu da yeteri kadar iyiydi bence.Sadece ilk oyundaki gizemliliği son bölümü hariç 2. oyunda pek yaşayamamıştım.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Şahsen Inside ve Limbo'yu çok beğenmiştim.Litle Nightmares'ün de ilk oyununu daha çok beğenmiştim ama 2. oyunu da yeteri kadar iyiydi bence.Sadece ilk oyundaki gizemliliği son bölümü hariç 2. oyunda pek yaşayamamıştım.
Bilemiyorum, umarım en kısa zamanda oynarım da görüş bildiririm. Son bölüme kadar gayet iyi bir oyunken, o muazzam son sayesinde beni benden aldı.

Sosis yerine cüceyi yemesi, kadının boynuna atlaması ve o muazzam son sahne.
İnanılmaz bir sondu. Özellikle orada verdiği mesaj inanılmazdı. Tek kelime etmeden neler neler anlatıyordu o birkaç dakika.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt