Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
10/10
İlk çıktığı sene bitirdikten sonra bir daha bitirmemiştim. 16 yıl sonra tekrar oynayınca bazı şeyleri daha iyi anladım. Bitirdim dediysem internernet cafe'de tabii ki. O zamanlar bilgisayar yoktu. Kulaklık veya hoparlör vs. olmadığı için ne konuşmaları duymuştum ne anlatılanları. Zaten İngilizce'ydi. Onca yılın ardından hâlâ oynanabilir durumda olması bile şaşırtıcı. Bazı uyuz görevler yine uğraştırdı tabii ama, görevleri hatırladığım için eski yıllardaki gibi uğraştırmadı :D
Hâlâ oynamamış olanlar varsa bir an önce ne yapıp edip oynasın :)

20210428175356_1.jpg

20210429030002_1.jpg
20210430013210_1.jpg
20210430013225_1.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
baskan monitorden kaynaklanan bir sorun mesela salondaki tv ye bagliyom kasayi grafikler enfes ama benim monitorde ne yaparsam yapayim goruntu kismen bozuk oluyor
Monitörün görüntü kalitesiyle tv'nin görüntü kalitesi arasında fark olduğu için öyledir.istediğin kadar grafik yükselt aynı görüntü kalitesine ulaşmaz.Mesela bendeki 720p'lik laptop'un görüntü kalitesi ile orta halli tv'nin arasında ciddi derecede canlılık farkı var (renk olarak).Sendeki tv ile monitör arasında da böyle bir fark olabilir.Ya ekran farkı var ya da teknoloji farkı var.Bazı üst düzey monitörler low grafikleri görüntü kalitesi sayesinde high gibi gösterebilir mesela.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
fotoğrafları nereye yükleyip buraya atıyorsunuz?
Hocam bir kısım sitenin sürükle bırak özelliğini kullanıyor, bir kısmı resim barındırma sitelerini. Şahsen forumun dosya eklemede sınırı olduğu için (2MB) benim işime gelmiyor. O yüzden site kullanıyorum. Şahsen kullandığım iki site var.

1- https://lensdump.com/
Bunu oyun sslerini yüklemek için kullanıyorum, 100mbyi aşmayacak her resmi yükleyebiliyorsunuz zaten 100mbı aşmak da zor olur. Denediğim kadarıyla aynı anda istediğin kadar yükleyebiliyorsun (yaklaşık 300 ss'i tek seferde yüklediğim oldu) arayüz olarak da rahat, albüm oluşturma gibi özellikleri var ve benim için en önemlisi karanlık modu da var.

2- https://imgyukle.com/
Bunu da rastgele ssler eklerken kullanıyorum ki ilk sitedeki hesabım rastgele şeylerle dolmasın diye. Site olarak ilkiyle aynı, bizim Türklerden birisi temayı çalmış aynı siteyi yapmış benim de işime geldi.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt