Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
8.5/10
SPOİLER İÇERMEZ
8 ile 9 arasında gidip geldim bu oyun için. Şu ana kadar bitirdiğim oyunlar içerisinde aksiyonu en iyi olan oyunlardan birisi oldu. Hikâye akışı güzel ve az da olsa yoruyor oynarken.
Sevmediğim bazı noktalar oldu. Neredeyse çoğu odada, mekânda vs. en az 1 tane not olması. Bir süre sonra insan bıkabilir, oku oku sürekli ama üşenmeden hepsini okudum oynarken. Optimizasyon çok kötü maalesef. Patlamalarda ve bazı mekânlarda fps birden 60'tan 20-30'a kadar düşüyor. Çok dengesiz bir optimizasyonu var. Karakterlerin mimikleri beni şaşırttı, L.A Noire kadar olmasa da ona yakın olması tatmin etti. Yalnız karakterler mimikler yüzünden mi artık bilmiyorum biraz soğuktu. Oynanış mükemmel, yan görevler yaptıkça ve yeni yetenekleri aldıkça karakterin yapacağı combat'lar artıyor ve oynanışı daha da güzelleşiyor. Vuruş hissi eh işte diyebilirim, yeterli. 21 saatte bitirmişim oyunu. Birkaç yan görev hariç tüm yan görevleri bitirdim. Bu süre içerisinde hiç sıkmadı. Benzer ve aynı mekânlar olmasa da oynarken sıkmaması şaşırttı gerçekten. Oynamayı düşünenlere kesinlikle bu oyunu tavsiye ederim. Güzel ve farklı bir deneyim. Hikâyesini hatta Max Payne'i oynayan ve yazan Sam Lake yazmış. Seslendirmeler iyi, karakterler ortalamanın biraz üstündeydi.
Son olarak bitirenler varsa bu soundtracki bilecektir, oyunun en beğendiğim göreviydi.
Ekran görüntüleri:

Ss'ler görünmüyor dostum, bilgin olsun.
Sanırım kişinin görebilmesi için bir kere hızlıresim.com'a girip çıkması gerekiyor (+F5).

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Güncelleyeceğim, başkalarının paylaştığı resimleri ben de göremiyorum. Forumda ara ara böyle oluyor nedense.
Forumla alakalı değil dostum, hızlıresim.com'a ilk kez girdiğinde karşına bildiğim kadarıyla Ddos yememek için kullanılan bir sayfa karşılıyor.Onun yüzünden ss'ler direkt görünmüyor.Hızlıresim.com'a bir kere girip çıktığında artık görebiliyor oluyorsun.Sen resimleri upload etmek için bir kere girdiğin için sen zaten görebiliyorsun.Ben de göremedikten sonra hızlıresim.com'a girip çıktıktan sonra resimlerin görünebilir olduğunu fark ettim.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
8.5/10
SPOİLER İÇERMEZ
8 ile 9 arasında gidip geldim bu oyun için. Şu ana kadar bitirdiğim oyunlar içerisinde aksiyonu en iyi olan oyunlardan birisi oldu. Hikâye akışı güzel ve az da olsa yoruyor oynarken.
Sevmediğim bazı noktalar oldu. Neredeyse çoğu odada, mekânda vs. en az 1 tane not olması. Bir süre sonra insan bıkabilir, oku oku sürekli ama üşenmeden hepsini okudum oynarken. Optimizasyon çok kötü maalesef. Patlamalarda ve bazı mekânlarda fps birden 60'tan 20-30'a kadar düşüyor. Çok dengesiz bir optimizasyonu var. Karakterlerin mimikleri beni şaşırttı, L.A Noire kadar olmasa da ona yakın olması tatmin etti. Yalnız karakterler mimikler yüzünden mi artık bilmiyorum biraz soğuktu. Oynanış mükemmel, yan görevler yaptıkça ve yeni yetenekleri aldıkça karakterin yapacağı combat'lar artıyor ve oynanışı daha da güzelleşiyor. Vuruş hissi eh işte diyebilirim, yeterli. 21 saatte bitirmişim oyunu. Birkaç yan görev hariç tüm yan görevleri bitirdim. Bu süre içerisinde hiç sıkmadı. Benzer ve aynı mekânlar olmasa da oynarken sıkmaması şaşırttı gerçekten. Oynamayı düşünenlere kesinlikle bu oyunu tavsiye ederim. Güzel ve farklı bir deneyim. Hikâyesini hatta Max Payne'i oynayan ve yazan Sam Lake yazmış. Seslendirmeler iyi, karakterler ortalamanın biraz üstündeydi.
Son olarak bitirenler varsa bu soundtracki bilecektir, oyunun en beğendiğim göreviydi.
Benim düşündüğüm şeylerin aynısını yazmışsınız hocam. Notlar cidden oku oku bitmiyordu. Ben de her notu okumuştum ama bitirdikten sonra pişman olmamıştım çünkü okumasaydım büyük ihtimalle hikayeden tatmin olmayacaktım. Yine de sayısız not olması iyi bir şey değil. Karakterler bana da soğuk gelmişti. Özellikle sarışın bir abla vardı rapor verdiğimiz o sıradaki mimikler hem komik geliyordu hem de soğutuyordu karakterlerden. Oynanış dediğiniz gibi mükemmeldi akıyordu maşallah. Neyse ki sistemim çok iyi olmamasına rağmen optimizasyon olarak çok sıkıntı yaşamamıştım i7-3820-1060 6G-8GB Ram ile Medium High karışık 50-60FPS oynamıştım. Ve o dediğiniz görev. Son yıllarda oynadığım en zevkli görevlerdendi. Müzik ayrı güzel bölüm tasarımı ayrı güzel. Ben de kesinlikle oynamayan herkese tavsiye ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
:) Alışkanlık herhalde hiç farketmiyorum alta geçerken kaç satır iniyorum. Bitişik yazmaya dikkat ederim artık düzensiz gözüküyorsa :)
Biraz göz yoruyor ama çok da önemli değil hocam.Değiştirmeye zorlamış gibi olmayayım. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

melihbass

Seviye 999

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunun bence en stabil versiyonu çıkış olan v1.03 :)
Yanlış anlama ama katılmıyorum dostum.Arkadaşın özelden yazdığı sisteme bakacak olursak gerçekten de bazı iyi sistemlerde hem optimizasyon sorununun, hem bug'ların daha az olduğunu söylemek mümkün.Zaten bu yüzden oyun çıktıktan sonra yayıncılar çok beğeniyordu (onların sistemi minimum 2060'lı falandır=RTX).Sonradan getirilen update'lerle hem görevlerdeki bug'ları hem optimizasyonu minik minik düzeltmeye başladılar.Belki son update'te bile hala sorunları olan bir oyun olacak ama ilk sürüm kadar sorunlu olmayacağı aşikar.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Girememek derken şöyle oluyor. Oyuncu aranıyor diyor mesela kaç kişi gerekli 12 kişi ama sadece ben ve arkadaşım var diğer kimse katılmıyor anlamadım gitti kimse katılmıyor herhalde :D
Ben forza oynarken nat türünden dolayı online de problem cıkartıyordu, ona bir bak istersen

melihbass

Seviye 999
Yanlış anlama ama katılmıyorum dostum.Arkadaşın özelden yazdığı sisteme bakacak olursak gerçekten de bazı iyi sistemlerde hem optimizasyon sorununun, hem bug'ların daha az olduğunu söylemek mümkün.Zaten bu yüzden oyun çıktıktan sonra yayıncılar çok beğeniyordu (onların sistemi minimum 2060'lı falandır=RTX).Sonradan getirilen update'lerle hem görevlerdeki bug'ları hem optimizasyonu minik minik düzeltmeye başladılar.Belki son update'te bile hala sorunları olan bir oyun olacak ama ilk sürüm kadar sorunlu olmayacağı aşikar.
yok kanka sonucta kendı gorusun ama sunu dıyım v1.06 dan sonra ki tüm patchler de oyunun ekran kartı MS oranı 30-35 ms arası gıttı geldi ama v1.03 yükledigim de ise en fazla 25ms de ekran kartı frame time degeri gösterdi demek istediğim güncel versiyonlar da rtx kartın yoksa oynanmıyor oyun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt