Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Star wars Battlefront 2'den sonra AC Odyssey mi oynasam, Jedi Fallen Order mı oynasam 2 seçeneğin arasında kaldım valla. :)

SW: Battlefront 2 de çok güzel ama oyun çok kısa.Azar azar oynuyorum ama yine de kısa.Yapanlar hem teknik anlamda (grafik, optimizasyon vs.) hem hikaye örgüsü anlamında çok güzel kotarmışlar işi.Devamı yapılacaksa merakla bekliyorum açıkçası.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Star wars Battlefront 2'den sonra AC Odyssey mi oynasam, Jedi Fallen Order mı oynasam 2 seçeneğin arasında kaldım valla. :)

SW: Battlefront 2 de çok güzel ama oyun çok kısa.Azar azar oynuyorum ama yine de kısa.Yapanlar hem teknik anlamda (grafik, optimizasyon vs.) hem hikaye örgüsü anlamında çok güzel kotarmışlar işi.Devamı yapılacaksa merakla bekliyorum açıkçası.
Ya valla hocam tarzları çok farklı iki oyunun tabi ama ikisinide oynayıp bitirdim, birini seç tek şansın var deseler SW Jedi Fallen Order ı seçerim. Daha eğlenceli kombatı mekanikleri falan. Biraz da star wars evrenini çok sevdiğimden oradan da vuruyor tabi kalbimi Jedi Fallen Order orası da bir gerçek.

Jedi Fallen Order'da tek saç baş yolduran hatta yer yer oyundan soğutan iki şey var benim açımdan. Biri harita sistemi çok kıl gerçekten. Düzgün bir map yok. İlerledikçe.açılan hologram map var ve bunaltıyor bazen. Nereye gideceğini bulman için aynı yerlerden 3-4 defa dolandığımı bilirim. İkinci kötü gördüğüm yanıda checkpoint ve save sistemi. Bu iki konuda daha casual bir iş olsaydı belkide benim oynadığım en iyi oyunlar arasına bile girebilirdi. Ama işte dark souls sever kitleye hitap etmek istemişler biraz yapacak birşey yok.

Odyssey de taş gibi oyun bu arada onuda severek bitirmiştim. Zaman konusunda imkanın varsa ikiside mutlaka oynaman gereken oyunlar diyebilirim :))

Son düzenleme:

Jedi Fallen Order çok uzun değil zaten 13- 14 saat arası sürüyor, Odyssey uzun epey zaman istiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ya valla hocam tarzları çok farklı iki oyunun tabi ama ikisinide oynayıp bitirdim, birini seç tek şansın var deseler SW Jedi Fallen Order ı seçerim. Daha eğlenceli kombatı mekanikleri falan. Biraz da star wars evrenini çok sevdiğimden oradan da vuruyor tabi kalbimi Jedi Fallen Order orası da bir gerçek.

Jedi Fallen Order'da tek saç baş yolduran hatta yer yer oyundan soğutan iki şey var benim açımdan. Biri harita sistemi çok kıl gerçekten. Düzgün bir map yok. İlerledikçe.açılan hologram map var ve bunaltıyor bazen. Nereye gideceğini bulman için aynı yerlerden 3-4 defa dolandığımı bilirim. İkinci kötü gördüğüm yanıda checkpoint ve save sistemi. Bu iki konuda daha casual bir iş olsaydı belkide benim oynadığım en iyi oyunlar arasına bile girebilirdi. Ama işte dark souls sever kitleye hitap etmek istemişler biraz yapacak birşey yok.

Odyssey de taş gibi oyun bu arada onuda severek bitirmiştim. Zaman konusunda imkanın varsa ikiside mutlaka oynaman gereken oyunlar diyebilirim :))
Yorum için çok teşekkür ederim hocam, 2 oyun arasında kalmamın sebebi hem yakın dövüş odaklı olmaları hem normal bir oyuna kıyasla daha uzun olmaları (Tabi AC: Odyssey daha daha uzun bir oyun).Star Wars BF 2'yi de çok beğendiğim için aslında Jedi'yi oynama isteği geldi.Senin ss'leri de görünce daha çok oynayasım geldi.Önümüzdeki dönemlerde Star Wars filmlerine de başlayacağım için birlikte iyi gider diye düşündüm.Jedi Fallen Order'a başlayacağım sanırım.Zaten önce daha çabuk biten oyunları öne aldığım için onu oynayacağım büyük ihtimal.

Jedi Fallen Order çok uzun değil zaten 13- 14 saat arası sürüyor, Odyssey uzun epey zaman istiyor.
Aynen öyle olması Jedi'yi daha oynanabilir kılıyor benim açımdan.

MuratTamer

Yorum için çok teşekkür ederim hocam, 2 oyun arasında kalmamın sebebi hem yakın dövüş odaklı olmaları hem normal bir oyuna kıyasla daha uzun olmaları (Tabi AC: Odyssey daha daha uzun bir oyun).Star Wars BF 2'yi de çok beğendiğim için aslında Jedi'yi oynama isteği geldi.Senin ss'leri de görünce daha çok oynayasım geldi.Önümüzdeki dönemlerde Star Wars filmlerine de başlayacağım için birlikte iyi gider diye düşündüm.Jedi Fallen Order'a başlayacağım sanırım.Zaten önce daha çabuk biten oyunları öne aldığım için onu oynayacağım büyük ihtimal.

Aynen öyle olması Jedi'yi daha oynanabilir kılıyor benim açımdan.
O ışın kılıcını eline bir al, bir iki savur, o muazzam sesi işit daha da kopamazsın Star Wars oyunlarından hocam.

Filmlerde de yüce liderimiz, gerçek kara şövalyemiz Darth Vader'ı izle ve evrene bahşettiği muazzam felsefesini tanı. Bir daha Star Wars filmlerinden de kopamayacaksın.

Bu arada keşke Battlefront 2'yi filmleri izlemeden oynamasaydın hocam. Oyunda seriden baba karakterleri yönetiyorduk çünkü. Han Solo'su Luke Skywalker'ı... Hikayelerini bilerek oynamak daha çok keyif veriyordu Battlefront'ta.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
O ışın kılıcını eline bir al, bir iki savur, o muazzam sesi işit daha da kopamazsın Star Wars oyunlarından hocam.

Filmlerde de yüce liderimiz, gerçek kara şövalyemiz Darth Vader'ı izle ve evrene bahşettiği muazzam felsefesini tanı. Bir daha Star Wars filmlerinden de kopamayacaksın.

Bu arada keşke Battlefront 2'yi filmleri izlemeden oynamasaydın hocam. Oyunda seriden baba karakterleri yönetiyorduk çünkü. Han Solo'su Luke Skywalker'ı... Hikayelerini bilerek oynamak daha çok keyif veriyordu Battlefront'ta.
Haklısın hocam ama sanki hikaye biraz yüzeysel hatta klişe olarak yazılmış.Oynarken keşke filmlerini de hatim etseydim demedim açıkçası.Belki de bana öyle gelmiştir, evreni çok iyi bilen biri olsam daha çok zevk almam da mümkün olabilirdi.Tıpkı Witcher 3'ten zevk almama rağmen eski oyunlarını oynamamış olmam gibi.Halbuki ilk 2 oyunu da oynasam daha çok zevk almam içten bile.Tabi bu SW: Battlefront 2 için geçerli mi orasından pek emin değilim.Bu arada son 3 filmi izlemiştim.Yine de evreni bilmek adına yeterli olmadığını biliyorum.

MuratTamer

Haklısın hocam ama sanki hikaye biraz yüzeysel hatta klişe olarak yazılmış.Oynarken keşke filmlerini de hatim etseydim demedim açıkçası.Belki de bana öyle gelmiştir, evreni çok iyi bilen biri olsam daha çok zevk almam da mümkün olabilirdi.Tıpkı Witcher 3'ten zevk almama rağmen eski oyunlarını oynamamış olmam gibi.Halbuki ilk 2 oyunu da oynasam daha çok zevk almam içten bile.Tabi bu SW: Battlefront 2 için geçerli mi orasından pek emin değilim.Bu arada son 3 filmi izlemiştim.Yine de evreni bilmek adına yeterli olmadığını biliyorum.
En kötü üçlemeyi izlemişsin. Maalesef ticari hırslarla seriye çok yakışmayan filmler ürettiler. Solo filmlerden bahsetmiyorum, onları başarılı buldum.

Battlefront 2 de evet derin bir hikaye yok ama sürükleyici klasik bir imparatorluk vs isyancılar hikayesi var. Jedi fallen order hikaye olarak daha iyi diyebilirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
En kötü üçlemeyi izlemişsin. Maalesef ticari hırslarla seriye çok yakışmayan filmler ürettiler. Solo filmlerden bahsetmiyorum, onları başarılı buldum.

Battlefront 2 de evet derin bir hikaye yok ama sürükleyici klasik bir imparatorluk vs isyancılar hikayesi var. Jedi fallen order hikaye olarak daha iyi diyebilirim.
O zaman Jedi Fallen Order'ı oynamadan önce filmlerini izlesem daha iyi olacak. :))

MuratTamer

O zaman Jedi Fallen Order'ı oynamadan önce filmlerini izlesem daha iyi olacak. :))
Star Wars tarikatına hoşgeldin şimdiden hocam o zaman. Umarım beğenirsin filmleri de oyunlarıda :))

Sohbetine doyum olmuyor ama yarın iş var maalesef. Ben yatar yavaştan. İyigeceler.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Star Wars tarikatına hoşgeldin şimdiden hocam o zaman. Umarım beğenirsin filmleri de oyunlarıda :))

Sohbetine doyum olmuyor ama yarın iş var maalesef. Ben yatar yavaştan. İyigeceler.
Hoş buldum hocam. ;D
Ben de çok tutmayayım diye kısa kesmiştim, iyi geceler.
Güç seninle olsun. ;)

RUBENム

war. war never changes.
Serena'da Mama ile fotoğraf - selfie çekerseniz resimde hayalet silüeti beliriyor. Eğer aynı şekilde Millenium Tower'da bir resim - selfie çekerseniz Nishikiyama beliriyor.

UFO Easter Egg'i içinse öncelikle oyunu bitirmeniz ve Premium Adventure moduna geçmeniz gerekiyor. Daha sonra Ebisu Pawn'dan "UFO Finder" isimli aleti almalısınız. Aldıktan sonra Battling Center'ın çatısına çıkın. Çatıdayken Millenium Tower'ın tepesine baktığınızda UFO'yu göreceksiniz.
20210413020127_1.jpg

20210413020228_1.jpg

20210413021956_1.jpg

20210413024107_1.jpg

20210413024104_1.jpg

Selfie ve fotoğraf çekerken yaşanan Storage hatası bugün gelen 700MB'lık güncelleme sonrasında fixlendi. Aynı sorunu yaşayan varsa oyunu güncelleyince bu sorundan kurtulabilir.

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
8.5/10
SPOİLER İÇERMEZ
8 ile 9 arasında gidip geldim bu oyun için. Şu ana kadar bitirdiğim oyunlar içerisinde aksiyonu en iyi olan oyunlardan birisi oldu. Hikâye akışı güzel ve az da olsa yoruyor oynarken.
Sevmediğim bazı noktalar oldu. Neredeyse çoğu odada, mekânda vs. en az 1 tane not olması. Bir süre sonra insan bıkabilir, oku oku sürekli ama üşenmeden hepsini okudum oynarken. Optimizasyon çok kötü maalesef. Patlamalarda ve bazı mekânlarda fps birden 60'tan 20-30'a kadar düşüyor. Çok dengesiz bir optimizasyonu var. Karakterlerin mimikleri beni şaşırttı, L.A Noire kadar olmasa da ona yakın olması tatmin etti. Yalnız karakterler mimikler yüzünden mi artık bilmiyorum biraz soğuktu. Oynanış mükemmel, yan görevler yaptıkça ve yeni yetenekleri aldıkça karakterin yapacağı combat'lar artıyor ve oynanışı daha da güzelleşiyor. Vuruş hissi eh işte diyebilirim, yeterli. 21 saatte bitirmişim oyunu. Birkaç yan görev hariç tüm yan görevleri bitirdim. Bu süre içerisinde hiç sıkmadı. Benzer ve aynı mekânlar olsa da oynarken sıkmaması şaşırttı gerçekten. Oynamayı düşünenlere kesinlikle bu oyunu tavsiye ederim. Güzel ve farklı bir deneyim. Hikâyesini hatta Max Payne'i oynayan ve yazan Sam Lake yazmış. Seslendirmeler iyi, karakterler ortalamanın biraz üstündeydi.
Son olarak bitirenler varsa bu soundtracki bilecektir, oyunun en beğendiğim göreviydi.
Ekran görüntüleri:

Son düzenleme:
8.5/10
SPOİLER İÇERMEZ
8 ile 9 arasında gidip geldim bu oyun için. Şu ana kadar bitirdiğim oyunlar içerisinde aksiyonu en iyi olan oyunlardan birisi oldu. Hikâye akışı güzel ve az da olsa yoruyor oynarken.
Sevmediğim bazı noktalar oldu. Neredeyse çoğu odada, mekânda vs. en az 1 tane not olması. Bir süre sonra insan bıkabilir, oku oku sürekli ama üşenmeden hepsini okudum oynarken. Optimizasyon çok kötü maalesef. Patlamalarda ve bazı mekânlarda fps birden 60'tan 20-30'a kadar düşüyor. Çok dengesiz bir optimizasyonu var. Karakterlerin mimikleri beni şaşırttı, L.A Noire kadar olmasa da ona yakın olması tatmin etti. Yalnız karakterler mimikler yüzünden mi artık bilmiyorum biraz soğuktu. Oynanış mükemmel, yan görevler yaptıkça ve yeni yetenekleri aldıkça karakterin yapacağı combat'lar artıyor ve oynanışı daha da güzelleşiyor. Vuruş hissi eh işte diyebilirim, yeterli. 21 saatte bitirmişim oyunu. Birkaç yan görev hariç tüm yan görevleri bitirdim. Bu süre içerisinde hiç sıkmadı. Benzer ve aynı mekânlar olmasa da oynarken sıkmaması şaşırttı gerçekten. Oynamayı düşünenlere kesinlikle bu oyunu tavsiye ederim. Güzel ve farklı bir deneyim. Hikâyesini hatta Max Payne'i oynayan ve yazan Sam Lake yazmış. Seslendirmeler iyi, karakterler ortalamanın biraz üstündeydi.
Son olarak bitirenler varsa bu soundtracki bilecektir, oyunun en beğendiğim göreviydi.
Ekran görüntüleri:

Not okuya okuya ciğerim solmuştu, ona rağmen yine hikayeyi tam olarak anlayamadım. Konu olarak hiç alakası olmasa da oyunun sinematiklerinin kullanımı ve geçişlerini 2017 yapımı Raw filmine çok benzetiyorum. Özellikle yeni bir ana göreve geçtiğinde hedefini gösterirken ki o esrarengizlik çok benziyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt