Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Ne zaman buraya girsem senin ssler var bir gün önce başlarda olup diğer gün final görüyorum :D yarın biter sanırım valhalla :D
Valhalla uzun sürer diye tahmin ediyorum. Odyssey'i 60 saat oynamıştım, 1 ayda falan bitti. Genelde kısa oyunlar seçtiğim için öyle oluyor. Bir de kaptırınca çabucak bitiyor :D
Aslında uzun zamandır rpg oyun oynamıyorum. Vampyr bile yordu, çok uzun diyaloglu oyunları artık kafa kaldırmıyor. Mass Effect 1'e başlayıp bıraktım. Vampyr'i bu kadar çabuk bitirmeme ben de şaşırdım hatta. Bundan önce en son rpg olarak sanırım geçen sene Ac Odyssey'i bitirmiştim. Oynanışı daha yoğun olan oyunları tercih ediyorum genelde.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Valhalla uzun sürer diye tahmin ediyorum. Odyssey'i 60 saat oynamıştım, 1 ayda falan bitti. Genelde kısa oyunlar seçtiğim için öyle oluyor. Bir de kaptırınca çabucak bitiyor :D
Aslında uzun zamandır rpg oyun oynamıyorum. Vampyr bile yordu, çok uzun diyaloglu oyunları artık kafa kaldırmıyor. Mass Effect 1'e başlayıp bıraktım. Vampyr'i bu kadar çabuk bitirmeme ben de şaşırdım hatta. Bundan önce en son rpg olarak sanırım geçen sene Ac Odyssey'i bitirmiştim. Oynanışı daha yoğun olan oyunları tercih ediyorum genelde.
Benim de uzun saatler oynadığım 2 oyunun ss'leri baya birikti (ME: Shadow of War ve Metro Exodus).Biliyorsunuz 20'den aşağı ss paylaşmıyorum. :) Shadow of War oynarken araya sitenin 1-2 hafta kapanması da girince ss'ler haddinden fazla olmaya başladı.Ben de kendimi kontrol altına almak amaçlı oyunlar bittikten sonra paylaşmaya karar verdim. :D Gereksizleri ayıklamak ve upload etmek de can sıkıyor bu arada.Siteyi zor durumda bırakmayacak şekilde ss'leri paylaşmaya başlarım yakında.

Benim de uzun saatler oynadığım 2 oyunun ss'leri baya birikti (ME: Shadow of War ve Metro Exodus).Biliyorsunuz 20'den aşağı ss paylaşmıyorum. :) Shadow of War oynarken araya sitenin 1-2 hafta kapanması da girince ss'ler haddinden fazla olmaya başladı.Ben de kendimi kontrol altına almak amaçlı oyunlar bittikten sonra paylaşmaya karar verdim. :D Gereksizleri ayıklamak ve upload etmek de can sıkıyor bu arada.Siteyi zor durumda bırakmayacak şekilde ss'leri paylaşmaya başlarım yakında.
Adamlar oynuyor oynarkende ss alıyor ben bir oyunu 2 saat oynuyorsam 1 saati ayar yapmakla geçiyor :p 720p amd rx pişmanlıktır :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Adamlar oynuyor oynarkende ss alıyor ben bir oyunu 2 saat oynuyorsam 1 saati ayar yapmakla geçiyor :p 720p amd rx pişmanlıktır :D
Kanka benimkisi hastalık haline geldi, tutamıyorum artık kendimi. ;D
Aman kimse bulaşmasın, yatırım tavsiyesi değildir. :)
Bu arada merak etme 1060'ı olan bile grafik ayarıyla uğraşıyor.

Spoiler butonu içinde olduğu için sorun yok.
Ben dahil birçok arkadaş ss'ler ve buton içindeki yorumlarla spoiler verebiliyor zaman zaman.
Spoiler butonu içinde olmasının sebebi resimlerin sayfayı yavaşlatmaması diye biliyorum. O zaman kimse girip bakmasın resimlere. İlla ki herkesin oynamadığı oyunlar vardır. Eee kimse girip bakmayacaksa o zaman böyle bir konu neden var?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Spoiler butonu içinde olmasının sebebi resimlerin sayfayı yavaşlatmaması diye biliyorum. O zaman kimse girip bakmasın resimlere. İlla ki herkesin oynamadığı oyunlar vardır. Eee kimse girip bakmayacaksa o zaman böyle bir konu neden var?
Spoiler butonunun saf amacı oyun veya filmlerle ilgili spoiler vermemek.Ek olarak bu konudaki birden fazla ss'in sayfayı yavaşlatmaması amacıyla da kullanılabiliyor.Bir ss her zaman oyunla ilgili spoiler verme potansiyeline sahiptir.Kişi butona tıklıyorsa ya spoiler yemekten çekinmiyordur (herkes çekiniyor diye bir kaide yok), ya da oynadığı bir oyundan ss görmek için bakıyordur.Paylaşım yapan kişi extreme bir spoiler durumunda butona ''spoiler içerir'' gibisinden bir yazı yazabilir ancak bu zorunlu değildir.Çünkü dediğim gibi bir ss bile oyunla ilgili bir spoiler verebilir.Örneğin ölmüş bir karakterin ss'ini almak veya ittifak yapılan bir karakterle ss almak gibi.Anlatabilmişimdir umarım.

Arkadaşta aldı beraber hayran ola ola geziyoruz. Ama oyunda yapacak çok bir şey yok mu ben mi bilmiyorum? Sadece haritadaki yarış etkinliklerine girip duruyoruz. Ben geçen sefer tek başıma bir kere denk geldi taç kapma, bayrak yarışı vs gibi etkinliğe girdim ama arkadaşla bir kere girelim dedik oyuncu bulamadı. Yapabileceğimiz farklı etkinlikler var mı? Oynayan birisi söylerse çok güzel olur.

MuratTamer

Darth Vader
Özür dileyecek ne var hocam, spoiler tuşunu koymuşsunuz. Ayrıca bu konunun kendisi spoiler zaten. Her ss bir spoilerdır o oyunu henüz oynamamış kişiler için. O ss i görmek istemeyen spoiler butonuna basmaz ve görmez. İyi geceler

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Arkadaşta aldı beraber hayran ola ola geziyoruz. Ama oyunda yapacak çok bir şey yok mu ben mi bilmiyorum? Sadece haritadaki yarış etkinliklerine girip duruyoruz. Ben geçen sefer tek başıma bir kere denk geldi taç kapma, bayrak yarışı vs gibi etkinliğe girdim ama arkadaşla bir kere girelim dedik oyuncu bulamadı. Yapabileceğimiz farklı etkinlikler var mı? Oynayan birisi söylerse çok güzel olur.
Kendiniz kafanızdan etkinlik oluşturabilirsiniz. Mesela ben ve arkadaşım haritanın bir ucundan diğer ucuna hud kapalı bir şekilde çevreyolu kullanmadan gitmeye çalışıyorduk. Bu arada bayrak yarışı gibi etkinliklere girememenizin sebebi anlık sorunla alakalıdır büyük ihtimalle, yoksa oyunun oldukça fazla oyuncu sayısı var. Bu yüzden oynamayı tekrar denemenizi öneririm, arkadaşımla ben 4-5 saat aralıksız oynuyorduk o modda. Bunlar dışında zamanımızı başka bir şeyde harcamıyorduk bu yüzden başka bildiğim bir şey yok ama diğer arkadaşlar varsa söyleyecektir.

Kendiniz kafanızdan etkinlik oluşturabilirsiniz. Mesela ben ve arkadaşım haritanın bir ucundan diğer ucuna hud kapalı bir şekilde çevreyolu kullanmadan gitmeye çalışıyorduk. Bu arada bayrak yarışı gibi etkinliklere girememenizin sebebi anlık sorunla alakalıdır büyük ihtimalle, yoksa oyunun oldukça fazla oyuncu sayısı var. Bu yüzden oynamayı tekrar denemenizi öneririm, arkadaşımla ben 4-5 saat aralıksız oynuyorduk o modda. Bunlar dışında zamanımızı başka bir şeyde harcamıyorduk bu yüzden başka bildiğim bir şey yok ama diğer arkadaşlar varsa söyleyecektir.
Girememek derken şöyle oluyor. Oyuncu aranıyor diyor mesela kaç kişi gerekli 12 kişi ama sadece ben ve arkadaşım var diğer kimse katılmıyor anlamadım gitti kimse katılmıyor herhalde :D

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Girememek derken şöyle oluyor. Oyuncu aranıyor diyor mesela kaç kişi gerekli 12 kişi ama sadece ben ve arkadaşım var diğer kimse katılmıyor anlamadım gitti kimse katılmıyor herhalde :D
Bilmiyorum hocam, belki genel bir sorun olabilir oyunu artık oynamadığım için kesin bir şey diyemeyeceğim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt