Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok keyifli, tam stres atmalık :D

Zamanında çok hype'landığım bir oyundu ama mekaniklerin çeşitsizliği bölümlerin birbirine çok benzemesi ve akıcılığın yetersiz seviyede olmasından dolayı beğenmemiştim.Belki ilerde tekrar ederim ama.

ISKA

Seviye 13
Güzel oyundu ama bazı kısımları gereksiz zordu diye hatırlıyorum.
Şu ana kadar hiç zorlanmadım, yalnız 5 seviyedeyken 15 seviyedeki mekâna girince affetmediler :D
O yüzden soruşturmaları yapıp ilerliyorum, şu an 17. seviyedeyim, yaklaşık 7-8 tane boss da öldürdüm tek seferde. Bir de Dark souls mantığı az da olsa var oyunda :D

Şu ana kadar hiç zorlanmadım, yalnız 5 seviyedeyken 15 seviyedeki mekâna girince affetmediler :D
O yüzden soruşturmaları yapıp ilerliyorum, şu an 17. seviyedeyim, yaklaşık 7-8 tane boss da öldürdüm tek seferde. Bir de Dark souls mantığı az da olsa var oyunda :D
Daha dur oyunun başındasın. İlerde senden 10 level yüksek yaratıklar geliyor. Tek yiyorsun. Level atlaman için yapman gereken tek şey gidip insanların kanlarını emmek. Ben normalde hiçbir insanı öldürmeyecektim ama baktım olmuyor gidip bi mahalleyi komple emcükledim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Daha dur oyunun başındasın. İlerde senden 10 level yüksek yaratıklar geliyor. Tek yiyorsun. Level atlaman için yapman gereken tek şey gidip insanların kanlarını emmek. Ben normalde hiçbir insanı öldürmeyecektim ama baktım olmuyor gidip bi mahalleyi komple emcükledim
Valla ben neredeyse hiç insan öldürdüğümü hatırlamıyorum, gerektiği gibi soruşturmaları yapıp skilleri doğru kullandın mı oyun öyle inanılmaz zor gelmiyor.En çok zorlandığım yer mezardaki kız bölümüydü.Onu da 1-2 ölmeden sonra yenebildim.Hatta oyunun sonundaki boss'u artık çok uğraşmamyayım bitsin diyerek kullanmadığım bütün skill puanlarımı (baya birikmişti) kullanarak ilginç bir şekilde çok kısa ve basit bir şekilde yenmiştim.Olay aslında biraz sabırla oynamakla alakalı.Oyunda tabi ki çok ölünecek, oyunda ilerledikçe sokak arlarındaki düşmanlar sürekli değişiyor, sürekli yeniden doğuyorlar.Ölüp ölüp nasıl geçeceğinizi öğreniyorsunuz (masum insan kanı emerseniz daha güçlü olurlar).Sonuç itibariyle oynanamayacak kadar zor bir oyun değil.Dark Souls oynayamayan biri olarak söylüyorum bunu.Bu arada oyunun skill sistemini çok beğenmiştim.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt