Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Blacklist 2.04.2021 22_20_42.png
Blacklist 2.04.2021 22_20_50.png

Fâtih, Timur'un Bayezid'i esir edişi, Kaplumbağa Terbiyecisi, Akıncılar...
Böylesine detaylı tabloların bulunacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Ubisoft gerçekten de çok kültürlü (multi-cultural babında) bir ekiple çalışmaları yürütüyor sanırım.
Blacklist 2.04.2021 22_13_08.png

Blacklist 2.04.2021 22_09_13.png

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Başarılı bir oyundu. Doom severler bunu da beğenirler. Az yan görev çok ana görev şeklinde ilerledim 12 saat kadar sürdü toplamda. Özellikle savaş makineleri kullanmak, onlarla düşman bölgesine dalıp ortalığı yakıp yıkmak çok keyifliydi. 10/7

rage 1.jpg

rage 2 resim.jpg

rage 3.jpg

rage 1.jpg

rage 22.jpg

Son düzenleme:
Sadece SS almak için giriyorum oyuna ve bu o kadar zevk veriyor ki anlatamam. Bazen cidden gerçek mi değil mi karıştırıyorum.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt