Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun beklediğimden çok çok daha iyi çıktı.İlk kale kuşatmasını da sıkıntısız geçtim, herhangi bir bozulma meydana gelmedi.4-5 tane kuşatmalık bölge açıldı (kuşatmak için komutanları yenip orduna katman gerekiyor).2 tanesine gittim, biri kurak topraklar iken diğeri kış temalıydı.Orda da bir onlarca toplanabilir içerik, yan görev ve kuşatma yapman için farklı farklı komutanlar vardı.Daha açılmayan birkaç tane daha bölge var oyunda.Oyun inanılmaz derecede çeşitli.Bir önceki yorumumda da dediğim gibi envanter sistemi ve yetenek sistemi de oyunu fazlasıyla çeşitlendiriyor.Zorluk derecesi de zaman zaman kolaylaşsa da kimi yerde zorladığı da oldu.Oyun sanırım microtransaction'lar yüzünden eleştirilmişti, yoksa offline tarafı eleştirilemeyecek kadar çok iyi.

Toplu Paylaşım...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Complete Edition dostum. medium ve azcık da olsa high ayarlar ile ryzen 3 3100,16gb ram,rx570 4gb ile 50-60 arası akıyor oyun ve herhangi bir bug da mevcut değil.
Complete Edition da hangi Complete Edition? :) v1.08.6 mı yoksa v1.10'lu bir sürüm müydü? Bilmiyorsan sorun değil bu arada.Muhtemelen söylediğin şey son sürüm için de geçerlidir (v6278995).

Beğendiniz mi acaba?
Acayip Zelda botw gibi duruyor oyun. Vuruş hissi ve özellikle combat'ı merak ediyorum.
Ben çok beğendim hocam, 20 saati devirdim sanırım. Dediğiniz gibi breath of the wild' a çok benziyor, özellikle açık dünyaya yaklaşımı. Combat botw den çok daha çeşitli, skiller falan var. Vuruş hissiyatı yeterli bence, Ac: Odyssey' e benziyor. Çeşit çeşit bulmaca türleri var oyunda, hiçbiri saatlerce uğraştırmıyor, tık tık yapıp geçiyorsun, güzel ödüller de veriyor. Özellikle yunan mitolojisinden kısa öyküler anlatan resimli bulmacalar var, onlara bayıldım, bulmacayı çözüyorsun sana çözdüğün bulmacadan bir kıssa anlatıyor, çok keyif aldım onları yaparken. Zelda breath of the wild' ı beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz bence.

ISKA

Seviye 13
Bu oyun neymiş ya ilk defa gördüm hemen ekledim istek listeme sağ olasınız hocam. Türkçe de varmış fiyatı da uygun, erken erişim olduğu için şu almam ama çıkışında alacağım büyük ihtimalle.
Bu aralar Metroidvania, pixelart, 2d ve platform oyunlarına sardım :D
2020 yılına baktım neler çıkmış diye. Türkçe olunca ilk buna başladım. Bi' 10 tane daha var bu tür oyun. Onları da beğenirsem resim atar, yorum yaparım.
Yalnız oyun iyi. Hikayesi de var, oynanış da güzel. Türkçe olması zaten ayrı bir güzel. Yalnız bazı bosslar çok dengesiz ve aşırı zor. Bazıları çok kolay, tam anlam veremedim.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Bu aralar Metroidvania, pixelart, 2d ve platform oyunlarına sardım :D
2020 yılına baktım neler çıkmış diye. Türkçe olunca ilk buna başladım. Bi' 10 tane daha var bu tür oyun. Onları da beğenirsem resim atar, yorum yaparım.
Yalnız oyun iyi. Hikayesi de var, oynanış da güzel. Türkçe olması zaten ayrı bir güzel. Yalnız bazı bosslar çok dengesiz ve aşırı zor. Bazıları çok kolay, tam anlam veremedim.
Hocam ben de birkaç öneri yapayım.

Rayman Serisi: En sevdiğim platform serisidir. Eski oyunları oynamak istemezseniz Origins ve Legends'a bakın derim çok iyilerdir.
Dead Cells: Metroidvania ve roguelike karışımı bir oyun. En sevdiğim indie oyunlardan biri. Aksiyonu, müzikleri, sanat tasarımı 10/10'luk oyundur. Ama oyun ilerledikçe çok zorlaşıyor haberiniz olsun.
Dust: An Elysian Tail: Gözden kaçırılmış sağlam bir metroidvania oyunu ama eksi olarak sanat tasarımını beğenmeyebilirsiniz.
Traps N' Gemstones: Sade bir metroidvania oyunu. Şunu söyleyeyim oyunda aksiyon diğer oyunlara göre oldukça az. Oyunun keşif ve bulmaca yönü ağır basıyor.
Salt and Sanctuary: 2D Dark Souls.
Hollow Knight: Souls kadar zor sayılabilecek çok güzel bir metroidvania oyunu. Oyunun en büyük artılarından biri 24TLlik fiyatla çok uzun süren bir içerik sunması.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt