Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunu idare eder buldum oynadığım süre boyunca. Kiryu'nun, Tommy Vercetti'yi andıran gömleği, 9 tane çocuğun arkasını toplamak şimdilik ısınamadığım konular.
Nishiki olaydı böyle giyinemezdi Kiryu :(

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Kingdom Come Deliverance I.png
Kingdom Come Deliverance II.png
Kingdom Come Deliverance III.png

Ha bu arada şunu fark ettim. Microsoft'un Gamebar'ı (Windows+G kombinasyonu ile açılan) ekran görüntülerini hiç bozmuyor. Ne zaman Steam'in kendi arayüzünden ekran görüntüsü alsam, görüntü bulanıyor, kalitesizleşiyor gibime geliyordu. Fakat Gamebar ile bunu hissetmedim. Gerçekten de ekranda nasıl bir kalite görüyorsam onun ekran görüntüsünü alıyor.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun grafik sürücüsüyle olan uyumsuzluğundan dolayı Kara ile ev temizleme, Markus ile resim yapma ve cinayet araştırma (Ortaklar) görevlerinde ss alamadım (Nvidia ile alıyordum).

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt