Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Skill'leri iyi ama hem kullanışı rahat değil, hem kullanmaya iten bir yanı yok.Ayrıca co-op'a yönelik bir skill sistemi yapmışlar.Yanındakilerin hangi skill'i kullanacağını seçebiliyorsun.Bu arada skill kullanmaya iten bir yanı yok dedim ama oyun sanki biraz zorlaşmış (iyi de olmuş).Dikkatli oynanmadığı zaman sürekli yere düşüp takım arkadaşlarının seni kaldırması gerekiyor.Bu da co-op yönelik bir şey sanırım.

RUBENム

war. war never changes.
Maia sistemindeki Obsidian Orbital istasyonu. İstasyonun "docking bay" seslendirmeleri ObsidianAnt isimli YT kanalı tarafından yapılmış.
20210126233616_1.jpg

Orion Kompleksi. Kompleks, Orion, Atbaşı, Koşan Adam, Alev ve Barnard'ın İlmiği nebulalarına ev sahipliği yapıyor.

ISKA

Seviye 13
Hala aynı hissiyatı mı alıyor dostum? (açık dünya vs.)
Bugün bitti oyun, ilk dlcyi de bitirdim.
İlk oyunun havası olmasa da sonlara doğru biraz daha iyi gibi geldi.
Özellikle son bölüm ilk oyunu anımsattı, ve bu yönden olumlu oldu benim için.
Yan görevler çok basite kaçılmış. Yani olmasa da olurmuş tadında görevler ve mekânlar. Onun haricinde neredeyse girdiğim her bölgede (bölge bölge ilerleniyor) farklı farklı sapık tarikatlar vardı (spoilera girmezdir). Çok fazla tekrara girdi bu yüzden oyun. Ama genel olarak 7/10 diyebilirim oyun için. Son dlc ve resimlerde bitince genel bir yorumumu yazacağım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bugün bitti oyun, ilk dlcyi de bitirdim.
İlk oyunun havası olmasa da sonlara doğru biraz daha iyi gibi geldi.
Özellikle son bölüm ilk oyunu anımsattı, ve bu yönden olumlu oldu benim için.
Yan görevler çok basite kaçılmış. Yani olmasa da olurmuş tadında görevler ve mekânlar. Onun haricinde neredeyse girdiğim her bölgede (bölge bölge ilerleniyor) farklı farklı sapık tarikatlar vardı (spoilera girmezdir). Çok fazla tekrara girdi bu yüzden oyun. Ama genel olarak 7/10 diyebilirim oyun için. Son dlc ve resimlerde bitince genel bir yorumumu yazacağım.
Peki, cevap için teşekkürler.

Gears 5 (Hivebusters DLC'si)
- The End -
> \ 7/10 / <

Artıları:
  • Daha akıcı bir oynanış.
  • Şahane grafikler ve şahane optimizasyon (isteyince oluyormuş!).
  • Bölüm tasarımları ve hikaye işlenişi.
Eksileri:
  • 3-4 dk'ya yakın bekleten yükleme ekranı (tek seferlik ve her açılışta)
  • Bölüm Kaydetmiyor olması (chapter'dan chapter'a kaydoluyor).
  • Kısa olmasa çok daha iyi olabilirmiş.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt