Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

war. war never changes.
Sıra tabanlı Combat' ı beğendin mi ?
Bağımlılık yaptı. Oyunun ilk 2 bölümünde "böyle combat sistemi mi olur arkadaş?" diyordum. Lakin 3. bölümle birlikte ekibe kattığımız yeni isimlerle, açtığımız yeni yeteneklerle, kullandığımız "poundmates"lerle bağımlılık yaptı combat sistemi.

Son düzenleme:

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Reis bu oyunu ben de oynamak çok istiyorum. 2000 yılında çıkan oyununu denedim 2 dakika dayanamadım kapattım. Grafikler sorun değil 2000 li yıllarda oyunları öyle bir yapıyorlarmışki ne bileyim yani eğilme tuşuna basıyorum bambaşka bişi yapıyor yada yapmıyor öyle :D Sence güzel grafikli güzel oynanışı olanından başlasam oyuna çok şey mi kaçırırım

Reis bu oyunu ben de oynamak çok istiyorum. 2000 yılında çıkan oyununu denedim 2 dakika dayanamadım kapattım. Grafikler sorun değil 2000 li yıllarda oyunları öyle bir yapıyorlarmışki ne bileyim yani eğilme tuşuna basıyorum bambaşka bişi yapıyor yada yapmıyor öyle :D Sence güzel grafikli güzel oynanışı olanından başlasam oyuna çok şey mi kaçırırım
Aynen bende çok şey beklerken bildiğin bruh!? Diye kalmıştım, ben Markind Dvided ı denemiştim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun grafikleri ve optimizasyonu çok iyi.Hadi grafikleri alışıldık bir şey de o kadar iyi grafiklerin üstüne optimizasyonun da iyi olmasını beklemiyordum açıkçası.Özellikle ana oyun Gears 5'in zamanında oynarken baya bi' uğraştırdığını düşününce benim için sürpriz oldu açıkçası.Bunda hiç ayar bile yapmama gerek kalmadı bu arada, kendisi ayarları çoğunluk olarak yükseğe getirip sabit 60 fps'i yakalamayı başarmış (ultra doku paketini yüklemedim).Oynanışı da ana oyundan bir tık hızlanmış gibi hissettim.

RUBENム

war. war never changes.
Türkiye.
20210124003654_1.jpg

Thargoid Interceptor. Messier 45'de (Pleiades) aktif olduklarından dolayı bu bölgeye seyahat yapacak olursanız sık sık Thargoid gemileriyle karşılaşırsınız. Interceptor oldukları için siz ve geminiz için bir tehlike oluşturmuyorlar.
20210124015120_1.jpg

20210124040925_1.jpg

Voyager 1. NASA'nın yolladığı diğer Voyager 2, New Horizons sondaları da oyunda bulunmakta. Voyager sondalarına koyulan altın plaklarda Türkçe mesaj içerdiği biliniyor. Fakat yapımcılar koyulan mesajda ufak bi' değişiklik yapmış. David Braben'in "Uzaydaki tüm dostlarımıza, onu keşfederken harika zaman geçirebilir misiniz?" dediği bir mesajı koymuşlar.

Sondaları bulmak gayet basit. Güneş Sistemi'ne ulaştığınız zaman ufak bi' FSS taraması yaparak bulunabilir.
20210123223348_1.jpg

Messier 45.
20210124031628_1.jpg

Son düzenleme:
Türkiye.

Thargoid Interceptor. Messier 45'de (Pleiades) aktif olduklarından dolayı bu bölgeye seyahat yapacak olursanız sık sık Thargoid gemileriyle karşılaşırsınız. Interceptor oldukları için siz ve geminiz için bir tehlike oluşturmuyorlar.

Voyager 1. NASA'nın yolladığı diğer Voyager 2, New Horizons sondaları da oyunda bulunmakta. Voyager sondalarına koyulan altın plaklarda Türkçe mesaj içerdiği biliniyor. Fakat yapımcılar koyulan mesajda ufak bi' değişiklik yapmış. David Braben'in "Uzaydaki tüm dostlarımıza, onu keşfederken harika zaman geçirebilir misiniz?" dediği bir mesajı koymuşlar.

Sondaları bulmak gayet basit. Güneş Sistemi'ne ulaştığınız zaman ufak bi' FSS taraması yaparak bulunabilir.

Messier 45.
Reis Türkiye ye inebiliyor musun?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
İlk 4 saati bitti ve oyun şu an benim için hayal kırıklığı oldu. Tam olmasa da yarım açık dünya olması oyundan soğuttu. İlk oyundaki o havayı hiç alamadım. Umarım ilerleyen saatlerde açılır.

Beni de oynamaktan en çok iten şey açık dünya içeriyor olması. Metro dediğin dar koridorlarda nereden ne çıkacağını bilmeden o güvensizlik içerisinde ilerlemektir benim için. Tabii hikayesi de önemli bir parçası. Exodusda hikayeyi bozmadıklarını umut ediyorum ama atmosfer olarak önceki oyunların hissiyatını verebileceğini zannetmiyorum. Umarım oynadığımda yanılırım.

Bir de birkaç ay önce yeni oyunu geliştirdiklerini ve ayrıca multiplayer oyun da geliştirdiklerini söylemişlerdi. Umarım multiplayer oyun geliştirmeleri asıl oyunun geliştirilmesini baltalamaz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt