Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

RUBENム

war. war never changes.
O son atılan dövüş ney ne alaka :D Spoiler yedik heralde :D Kendim kaşındım.
Aslında pek bi' spoilerlık şey yok. Kiryu, Majima, Saejima gibi karakterlerin Boss fightı ve 1-2 sahne dışında pek bi' olayı yok oyunda. Bunun dışında Poundmates oluyorlar. Para karşılığı kavgaya çağırabiliyorsun.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kanka oyun da ne kadar vakit harcadın son görev için ben de yükleyecem bugun halo 2 yarım kalmıştı sonra 4 den devam edicem grafikler şahane.
RE 3'ten sonra oynadığım en kısa oyun olabilir herhalde.En fazla 5 saat falan oynamışımdır ki oyunlara genelde gereğinden fazla zaman harcayan biriyim.Skill'iyle, yan göreviyle, loot'uyla, araştırmasıyla uğraşayım derken baya bi' zaman harcarım ama bunda o tür elementler olmadığı için çok kısa sürdü.Bir de ben oyunların kısa ama öz olmasını seven biriyim.Uzun oldu mu beklentim de artıyor.Sonuçta harcanan şey paradan bile değerli bir şey (zaman).İlk defa bir oyunun kısa olduğuna üzüldüm.Grafikleri çok güzel, oynanışı da çok olmasa da gelişmiş ama aynı oranda da hikaye anlatımı da basitleşmiş.Oynadığım önceki oyunlara göre baya hikayeden feragat etmiş gibi görünüyorlar.Biraz daha uzatıp hikayeyi şekillendirebilirlerdi.Sonu hariç hikayesi de pek iyi değildi.Ama yine de çıtır çerez bir oyun olarak oynanır bence, fena da değil.En azından kısa bile olsa oynanışından kurtarıyor diyebilirim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Halo 4 (The End)
6,5/10

Hem kısa (en fazla 5 saatlik) hem hikaye olarak basite kaçılmış.Son bölümü haricinde heyecan veren bir yanı olmadı maalesef.Son bölümü de düşmanların yoğunluğu ve aksiyonun az da olsa hızlanması oyunu bir tık iyi hale getirmiş fakat tam heyecan duymuşken oyunun bitmesi kötü oldu.Bu arada kısa olması sorun değil, kısa ama heyecanının ve zevkinin az olması sorun.Örneğin Battlefiled 1 de kısa bir oyundur ama hikaye, atmosfer ve oynanışı güzel bir oyundu.Bittiğinde tadı damakta kalıyordu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt