Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ben nedense CEA'yı sevememiştim, oyunun başları bana fazla boş gelmişti.Sanki çok açık dünyaymış gibi gelmişti.4 hariç hepsini oynadım, CEA'yı diğerleriyle karşılaştırırsak sence seviye olarak onlardan geri miydi yoksa en az onlar kadar iyi miydi? Belki ben erken bırakmışımdır.

ISKA

Seviye 13
Ben nedense CEA'yı sevememiştim, oyunun başları bana fazla boş gelmişti.Sanki çok açık dünyaymış gibi gelmişti.4 hariç hepsini oynadım, CEA'yı diğerleriyle karşılaştırırsak sence seviye olarak onlardan geri miydi yoksa en az onlar kadar iyi miydi? Belki ben erken bırakmışımdır.

Sadece bunu bitirdim.
Diğerleri hakkında bilgim yok maalesef.
Oynadığım kadarıyla şunları söyleyim.
Hikayeyi ortalama buldum, vuruş hissi kötü.
Mekan tasarımları güzel ama neredeyse 10 bölüm boyunca aynı mekanlara gir çık yapınca tekrara düştü.
Düşman çeşitliliği idare eder ama biraz çeşitli olsaydı daha iyi olurdu bence.
Karakterlere de pek ısınamadım. Bir tek ana karakter işte idare eder. Orijinal oyuna göre bu sürüm gayet iyi. Işıklandırmalar gayet iyi. Görsel anlamda da oyun tatmin etti beni.
Araç sürme.mekaniği berbat. Ama o uçan araçlar iyiydi. Silah çeşitliliği de az maalesef. Aksiyonu güzel, onu beğendim. Düşmanlar peşpeşe gelince güzel hissettirdi gerçekten. O döneme göre kıyaslama yaparsak eğer dönemin ötesindeymiş bence. İlk oyun 2001'de çıkmış ve metacritic puanı 97. Bundan sonraki oyunları belki çok daha iyidir, Uncharted serisi gibi. Sonuçta yeni bi' ip. İlk denemeleri olduğundan üzerine katmışlardır. Puanlama yapacak olursam 7/10.

Son düzenleme:

ISKA

Seviye 13
hocam ilk oyun beni çok heyecanlandırdı ikincisini zor oynadım sizin görüşünüzü merak ederek soruyorum 3. oyun nasıl beğendimiz mi oynamaya değer mi ?
İlk 1 saatini bitirdim. 1 haftaya kadar bitirmeye çalışacağım. İlk 2 oyunu severek oynayıp bitirmiştim. Ama 1. oyun bence en iyisi şimdilik. 3. oyunda biraz Dark Souls mantığı var, ilk başta fark edince biraz şaşırdım. Sonra öyle çok da zor gelmedi. Yanlış hatırlamıyorsam 2. oyunun devamı olması lazım ama bundaki karakterimiz Fury. Elindeki silah şimdilik iyi. İlk iki oyundaki gibi yeni silahlar ve geliştirmeler olacak gibi duruyor. Oyunun görselliğini de beğendim. Şu anlık oyun iyi başladı ya. Hele bi' bitireyim de daha net konuşurum o zaman.

GREY

[TechGuy]
İlk 1 saatini bitirdim. 1 haftaya kadar bitirmeye çalışacağım. İlk 2 oyunu severek oynayıp bitirmiştim. Ama 1. oyun bence en iyisi şimdilik. 3. oyunda biraz Dark Souls mantığı var, ilk başta fark edince biraz şaşırdım. Sonra öyle çok da zor gelmedi. Yanlış hatırlamıyorsam 2. oyunun devamı olması lazım ama bundaki karakterimiz Fury. Elindeki silah şimdilik iyi. İlk iki oyundaki gibi yeni silahlar ve geliştirmeler olacak gibi duruyor. Oyunun görselliğini de beğendim. Şu anlık oyun iyi başladı ya. Hele bi' bitireyim de daha net konuşurum o zaman.
tamamdır hocam sağolasın bekliyorum :))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sonu anlamlı bitti.Not A Hero DLC'si de fena değildi.Ama diğer DLC'ler sanki laf olsun diye yapılmış gibilerdi.Yani bana göre olmasa da olurmuş dedirttiler açıkçası.Çoğunlukla hayatta kalma veya zamanında bir şeyi yapma üzerine kurulmuşlar.Bu arada hikayeli olan DLC'leri TR yamasız oynadım ama gerek duymadım açıkçası.Maalesef algı olarak Türkçe yamasız oyun oynayamaz hale geldik bir süre sonra.

End of Zoe DLC'si [-END-]

Oyun içi değil de hayat içi biraz

Nicki sizden değil resim upload sitesinden çekindiğim için karaladım, biline :D

"
"]
KEKW ne?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt