Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bu halo yu oynamak istiyorum aslında ama grafikleri güzel olan oyunu yok sanırım. Grafikleri kabul edilebilir olanları var mı?
Emin ol koleksiyondaki hepsinin grafikleri gayet iyi durumda.Tabi bir Crysis ya da CoD-BF kadar değil ama günümüzde oynanmayacak seviyede değiller.Ben de oynamadan önce öyle sanıyordum fakat Reach ile hiç öyle olmadığını fark edince, tüm seriyi oynamaya karar verdim.Oynanış ve görev yapısından dolayı sadece CEA'yı beğenmedim ama geri kalan hepsini (Halo 4'ü henüz oynamadım) zevk alarak oynayıp bitirdim.Reach'ten 3 ODST'ye kadar grafikler genel olarak aynı ama ODST'de bir tık daha iyi oluyor.Halo 4'te ise daha da iyi hale geliyor.Aşağıdaki oynanış videolarından az-çok anlarsın nasıl olduklarını.Bu arada Youtube'ta aratıp izlediysen bazı kanallar oyundaki klasik yani eski grafikli halini de oynayıp gösterebiliyorlar.Oyunda enhanced ve classic (orijinal de olabilir) diye seçenekler mevcut, istediğin zaman değiştirebiliyorsun.En azında Reach ile bir giriş yap derim.

Emin ol koleksiyondaki hepsinin grafikleri gayet iyi durumda.Tabi bir Crysis ya da CoD-BF kadar değil ama günümüzde oynanmayacak seviyede değiller.Ben de oynamadan önce öyle sanıyordum fakat Reach ile hiç öyle olmadığını fark edince, tüm seriyi oynamaya karar verdim.Oynanış ve görev yapısından dolayı sadece CEA'yı beğenmedim ama geri kalan hepsini (Halo 4'ü henüz oynamadım) zevk alarak oynayıp bitirdim.Reach'ten 3 ODST'ye kadar grafikler genel olarak aynı ama ODST'de bir tık daha iyi oluyor.Halo 4'te ise daha da iyi hale geliyor.Aşağıdaki oynanış videolarından az-çok anlarsın nasıl olduklarını.Bu arada Youtube'ta aratıp izlediysen bazı kanallar oyundaki klasik yani eski grafikli halini de oynayıp gösterebiliyorlar.Oyunda enhanced ve classic (orijinal de olabilir) diye seçenekler mevcut, istediğin zaman değiştirebiliyorsun.En azında Reach ile bir giriş yap derim.

Tamam dostum reach den başlıyorum o zaman. Teşekkürler cevap için

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dostlar oyunun DOOM gibi bir yapısı var ama onun kadar hızlı değil tabi.Hikayesi de sanki Star Wars hikayesi gibi.Yani sanki SW'nin haklarını alamamışlar da ismini değiştirip benzer bir evrende kurgulamışlar gibi.Oyun bir noktadan sonra sezonluk diziye dönüyor (seriler arasındaki bağlantı anlamında).Türkçe olsaydı daha fazla zevk alırdım ama bu haliyle de gayet zevkli bir oyun.hafiften nostalji hissi de yaratıyor bu arada.Seride en çok beğendiklerim, Reach, Halo 2 ve Halo 3.Halo 3 ODST kötü değildi ama diğerleri kadar beğenemedim.

Tamam dostum reach den başlıyorum o zaman. Teşekkürler cevap için
Rica ederim dostum, umarım seversin.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
RE 7 - Not A Hero DLC'si
(Türkçe yamasız :/)

RE 7 - Jack's 55th Birthday DLC'si

Çok gereksiz bir DLC olmuş.DLC'de baba karakterine belli bir zaman diliminde sağ soldan yemek loot'layıp adamı doyuruyoruz.Toplamda 5 mekanda aynı şeyleri yapıp duruyoruz.3'ten sonra baydı.
Ethan Must Die daha beter, tek darbede ölüyorsunuz ve elinizde neredeyse hiçbir şey yok, durursanız ölürsünüz.Neden? Çünkü Ethan Must Die. :D Mantığınıza şey edeyim emi.

SafakGuler

Torrent-Oyun.com
patlamadanonceucak1.jpg
patlamadanonceucak2.jpg
patlamadanonceucak3.jpg
[/U]
uçak.jpg

uçak1.jpg

komunistamahitletbıgıyıvar.d.jpg

oncesonraaile.jpg
oncesonraaile1.jpg
oncesonrametro.jpg
oncesonrametro1.jpg
oncesonrapark.jpg
oncesonrapark1.jpg
oncesonrapiyano.jpg
oncesonrapiyano1.jpg

sevdirdi.jpg

sevdirdi1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt