Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Emin ol çıkarırlar.Liberation kaç milyon sattı da devamı çıktı? Oyunun doğru düzgün ismini duyan bile yoktur.Peki ya CoD, Activision çıkarmaz mı yani?
Çok satıldıkları için çıkarıyorlar bu oyunları yapmaktan keyif aldıkları için değil :D Bu arada liberation tek oyun bildiğim kadarı ile. Devamı yok

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Sonunda çıktım Majula'ya. Knight seçtim ama Sorcerer ile çok ikileme düştüm. Daha önce Skyrim gibi birkaç oyunda büyücü karakter ile oynamanın çok daha kolay olduğunu fark etmiştim. Bir süre sonra resmen Tanrı oluyordunuz.
Ancak istemsizce Knight seçtim. Sanki bana daha rahat gelecekmiş gibi hissediyorum. Önümde keşfedilmeyi bekleyen koca bir evren var. Yaklaşık 50 saat gömerim diye tahmin ediyorum. Umarım rage quit atıp oyunu silmem :d
20201126212857_1.jpg
20201126212910_1.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Çok satıldıkları için çıkarıyorlar bu oyunları yapmaktan keyif aldıkları için değil :D Bu arada liberation tek oyun bildiğim kadarı ile. Devamı yok
Liberation tek oyun ama sonuçta bir AC oyunu, ''bakın bu oyunu laf olsun diye çıkarıyoruz beğenmezseniz bile devam edeceğiz'' demiyorlar sonuçta. :D
Bu arada dünyanın en güzel oyunu bile büyük bir uğraş ve kimi zaman çile çekilerek yapıldığı için tabi ki para için yapılacak, başka bir şey için olması düşünelemez bile.

Dostum resimlerini hızlıresim.com'a yükleyip, ordan ''forumlar'' yazan yerdeki linki alman daha iyi olur.Bu şekilde ss'ini direkt göremiyoruz.

Screenshot_4.png

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Liberation tek oyun ama sonuçta bir AC oyunu, ''bakın bu oyunu laf olsun diye çıkarıyoruz beğenmezseniz bile devam edeceğiz'' demiyorlar sonuçta. :D
Bu arada dünyanın en güzel oyunu bile büyük bir uğraş ve kimi zaman çile çekilerek yapıldığı için tabi ki para için yapılacak, başka bir şey için olması düşünelemez bile.

Dostum resimlerini hızlıresim.com'a yükleyip, ordan ''forumlar'' yazan yerdeki linki alman daha iyi olur.Bu şekilde ss'ini direkt göremiyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 241929
imgyukle de forumlar bolumu kanka yok ondan boyle oldu :)

Sonunda çıktım Majula'ya. Knight seçtim ama Sorcerer ile çok ikileme düştüm. Daha önce Skyrim gibi birkaç oyunda büyücü karakter ile oynamanın çok daha kolay olduğunu fark etmiştim. Bir süre sonra resmen Tanrı oluyordunuz.
Ancak istemsizce Knight seçtim. Sanki bana daha rahat gelecekmiş gibi hissediyorum. Önümde keşfedilmeyi bekleyen koca bir evren var. Yaklaşık 50 saat gömerim diye tahmin ediyorum. Umarım rage quit atıp oyunu silmem :d
Ekli dosyayı görüntüle 241921 Ekli dosyayı görüntüle 241924
Büyücü çok avantajlıydı nerf yedi zamanında. Daha önce souls oyunu oynamadıydan eğer Allah kolaylık versin ne diyim :D ki kendisi en zorudur Souls oyunları arasında. Özellikle Scholar of the First Sin versiyonu..

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Büyücü çok avantajlıydı nerf yedi zamanında. Daha önce souls oyunu oynamadıydan eğer Allah kolaylık versin ne diyim :D ki kendisi en zorudur Souls oyunları arasında. Özellikle Scholar of the First Sin versiyonu..
Daha önce serideki hiçbir oyunu oynamadım. Zaten kütüphaneye bakarken Dark Souls II'yi gördüm, SOTFS versiyonu da değil. Muhtemelen eskilerden almışım öyle duruyordu.
Keşke büyücü yapsaydım benim elemanı. Neyse artık pata küte gitmeye çalışırım, olmadı sar baştan büyücü başlarım. Zaten oyunun en başındayım.
Bu arada oyunun orijinal ile SOTFS versiyonları arasında devasa bir fark var mı? (Grafikler haricinde.)

Daha önce serideki hiçbir oyunu oynamadım. Zaten kütüphaneye bakarken Dark Souls II'yi gördüm, SOTFS versiyonu da değil. Muhtemelen eskilerden almışım öyle duruyordu.
Keşke büyücü yapsaydım benim elemanı. Neyse artık pata küte gitmeye çalışırım, olmadı sar baştan büyücü başlarım. Zaten oyunun en başındayım.
Bu arada oyunun orijinal ile SOTFS versiyonları arasında devasa bir fark var mı? (Grafikler haricinde.)
Var. Çok fazla şey değişti. Oyun çok daha zor :D

hangi oyun keyif alıyoruz da yapıyoruz denilerek çıkıyor ki? hepsini satış rakamlarının iyi olması tatmin ediyor ki çok doğal

hangi oyun keyif alıyoruz da yapıyoruz denilerek çıkıyor ki? hepsini satış rakamlarının iyi olması tatmin ediyor ki çok doğal
Bir Witcher 3 aşkla yapılmış bir oyun mesela. Bir Witcher 2. Bir Skyrim. Böyle bir çok oyun sayarım. Ki CD Project normalde oyun yapımıyla zerre alakası olmayan bir firma. Ödünç oyun motoru alıp daha önce oyun tecrübeleri olmadan Witcher markasını yarattı adamlar. Bu kadar satacağını, bu kadar popülerleşeceğini onlar bile hayal edemezdi. Burada amaç sadece para kazanmak olamaz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt