Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
2'den sonra sırasıyla 1 ve 3'ü oynayın.
Hocam zaten ikinci oyun kütüphanemde halihazırda bulunduğu için ilk önce ikinci oyunla başladım. İkinci oyun bitince ilk oyunu almayı planlıyordum. 2'den sonra 1 ve 3 ile devam etmemin sebebi nedir? Hikaye bağıntısı ile ilgili mi yoksa başka bir sebebi mi var?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Resident Evil 7
(Ana Hikaye Sonu)

>>> 7,9/10 <<<<

Çok korkunç mudur? RE2 ve 3 remake'i oynadım. Bir de Revalations ve 5'i oynamıştım. 5 korkunç değil de, diğer 3'üne göre ne oranla korkunç 7? Jump scare falan var mıdır? Oynamak istiyorum ama bi türlü cesaret edemedim.

Çok korkunç mudur? RE2 ve 3 remake'i oynadım. Bir de Revalations ve 5'i oynamıştım. 5 korkunç değil de, diğer 3'üne göre ne oranla korkunç 7? Jump scare falan var mıdır? Oynamak istiyorum ama bi türlü cesaret edemedim.
aynı durumdayım re2 ve 3üde zar zor oynadım 7 aşırı korkutucu değilse bende başlarım :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt