Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Nasıl ya ben arkadaş ortamına girdiğimde genelde hep övülen bir oyundu ki benimde çok hoşuma gitmişti bendede tam tersi 2.oyun çok hoşuma gitmedi :D istanbulda geçmesi ayrı bir hoşuma gidiyordu hatta
2'yi oynamadım da yanlış hatırlamıyorsam Revelation'ı o dönemde zor bela çalıştırmayı başardıktan sonra artık şevkim mi kırıldı, yoksa başka ilgi çekici oyunlar mı var diye sevemedim, pek hatırlamıyorum valla.Bana göre de eski serilerden en iyisi Brotherhood'dur bu arada.

2'yi oynamadım da yanlış hatırlamıyorsam Revelation'ı o dönemde zor bela çalıştırmayı başardıktan sonra artık şevkim mi kırıldı, yoksa başka ilgi çekici oyunlar mı var diye sevemedim, pek hatırlamıyorum valla.Bana göre de eski serilerden en iyisi Brotherhood'dur bu arada.
revelationu pentium işlemcili bilgisayarım ile kasa kasa oynamıştım aşırı keyif almıştım nedense :D

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Açılın, ben geldim. AC Revelations pek de sevilen bir oyun değil gerçekten de. Altair ve Ezio 2'lisini barındırdığı için kötü diyemiyoruz ama tamamen farklı bir karakter olsaydı direkt olarak kötü bir oyun olarak anılırdı.

En sevilenler 2 ve Brotherhood'dur, seriye uzak kişilerin favorileri ise Black Flag ve Odyssey'dir. 2'nin hikayesi olağanüstü olsa da kafayı yedirten bölüm tasarımı birazcık kaliteyi düşürüyor. Brotherhood'da ise rezil parkur mekaniklerine göre bölümler tasarlandığı için pek de kafayı yedirtmiyor. Ayrıca en sevdiğim 2 oyundan birisidir Brotherhood. Oynayın, oynattırın.

Açılın, ben geldim. AC Revelations pek de sevilen bir oyun değil gerçekten de. Altair ve Ezio 2'lisini barındırdığı için kötü diyemiyoruz ama tamamen farklı bir karakter olsaydı direkt olarak kötü bir oyun olarak anılırdı.

En sevilenler 2 ve Brotherhood'dur, seriye uzak kişilerin favorileri ise Black Flag ve Odyssey'dir. 2'nin hikayesi olağanüstü olsa da kafayı yedirten bölüm tasarımı birazcık kaliteyi düşürüyor. Brotherhood'da ise rezil parkur mekaniklerine göre bölümler tasarlandığı için pek de kafayı yedirtmiyor. Ayrıca en sevdiğim 2 oyundan birisidir Brotherhood. Oynayın, oynattırın.
Heh en güzel açıklama yapıldı ama hala reve benim için en iyiler arasında :D sebebi sanırsam en eski bilgisayarımda lowda 20fps'de bitirdiğim için ve zevk aldığım için olsa gerek :D

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Heh en güzel açıklama yapıldı ama hala reve benim için en iyiler arasında :D sebebi sanırsam en eski bilgisayarımda lowda 20fps'de bitirdiğim için ve zevk aldığım için olsa gerek :D
Valla ben de aynı şekilde, zevk alarak bitirdim. Football Manager, LoL oynarken bile kasan bir bilgisayarım vardı. Kasa kasa bitirmiştim ama gayet de zevk almıştım. Altair ve Ezio yeter ya, kötü diyemem. Sadece, objektif olarak baktığımızda çok da iyi bir oyun değildi.

Need For Speed Heat. Her ne kadar grafikler tuhaf gelsede modifiye etmek arabaları böyle kenara çekip ss almak sarıyor. İki japon bir tane de saf güzellik bırakıyorum buraya.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt