Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyunda korku unsuru fazla olmasa da gerilimi çok güzel. Oynadığım en iyi 3 Resident Evil oyunundan bir tanesi. :))
Aynen 6. oyun gibi seriye hakaret niteliğinde bir oyun olmamış.FPS bakış açısıyla farklı bir oyun olur zannetmiştim ama oynanış ve harita olarak biraz RE 2 tadı aldım.O oyundan çokça esinlendikleri belli oluyor ama diğer arkadaşların da dediği gibi bulmacalar pek de çeşitli değiller maalesef.Yine de film vari hikayesiyle oyuncuyu oyunda tutan bir oyun.Uzun bir aradan sonra ilk defa bir oyunu tek oturuşta uzun saatler oynayabildim.Oyunun yarısındayım ve toplamda 9 saat oynamışım.Bu arada bu oyuna 2. başlayışım, ilkinde yarım saat oynayıp sevememiştim, bu yüzden beklentim de düşüktü.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Her yerde karşıma çıkan bu kötürüm ninede bir iş var ama du' bakalım. :D

Bu arada niye söylemiyorsunuz la, bu jetonlar meğersem kafesleri açmak için kullanılıyormuş.
Oyun bunu bile söylemeyerek bulmaca haline getirmiş, jeton oyunun yarısında düştü bende. ;D
Uyarıcıları da ne gerek var diye toplayıp toplayıp kasaya atıyordum.Meğersem o da baya iş görüyormuş.Envanterim kurşun ve ilaçlarla doldu.

MuratTamer

Dutch always has a plan..

Bu arada niye söylemiyorsunuz la, bu jetonlar meğersem kafesleri açmak için kullanılıyormuş.
Oyun bunu bile söylemeyerek bulmaca haline getirmiş, jeton oyunun yarısında düştü bende. ;D
Uyarıcıları da ne gerek var diye toplayıp toplayıp kasaya atıyordum.Meğersem o da baya iş görüyormuş.Envanterim kurşun ve ilaçlarla doldu.

Teyzenin ağzı var dili yok korkma :)

Bu arada çok güzel oyundu ya..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Teyzenin ağzı var dili yok korkma :)

Bu arada çok güzel oyundu ya..
Yok hocam korkmuyorum zaten de oyunun sonunda bütün müsibet bunun yüzünden olmuş gibi bir şey çıkacak diye tahmin ediyorum.Oyun genel itibariyle korku filmlerine benzediği için böyle bir olasılık aklıma geldi.Oyun göründüğü kadar korkutucu değil bu arada.SOMA bile daha gergindi.

Göz kanatan modifiyesi ile alfa Romeo Giulia Quadrifoglio bol sıfırlı fiyatı ile bayilerde.
Not: Bu oyunun grafikleri iyi mi kötü mü çözemedim. Gece mesela arabayı ne renk yaparsan yap rengi belli olmuyor.Gündüz renkler gerçekten uzak gözüküyor. Forza'ya bakıyorum sonra buna bakıyorum sonra bir daha Forza'ya bakıyorum ama sonra windows sürümüm aklıma geliyor... Her neyse işte bu oyunun renk paleti çok tuhaf.Yağmur vs çok tuhaf duruyor. Düşükte değil grafikler high ama anlamadım. Neyyysee iyi geceler.

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Aklıma direkt Ds3'teki High Wall of Lothric geldi :D
Bilmiyorum ki hocam. Hiç oynamadım DS3 @kafkef12

Soma candır hocam. Çok mütevazidir, bilmeyeni çoktur ama oynadığım en iyi hikayeye sahip oyunlarda ilk 5'e girer rahat. Yani çok yaratıcı, sürükleyici, ters köşeleri olan muazzam bir bilim kurgu hikayesi sunuyordu. @Transient Ghost

O nene yok mu o nene

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt