Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Call of Duty nin senaryoları pek iyi olmasada artık , sinematik operasyonları çok güzel ya Allah belanı versin Online protect

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Call of Duty nin senaryoları pek iyi olmasada artık , sinematik operasyonları çok güzel ya Allah belanı versin Online protect
Knka şuan en büyük sorun o aslında. Misal bir Advanced Warfare ya da Infinite Warfare o yönden oldukça iyiydi. Görevlerin sunumları ve aksiyon sahneleri bu oyunları oynamam için yeterliydi. Ama son iki oyundur Cod un o kendine has aksiyon sahnelerinden neredeyse eser yok. Ve bu aksiyon sahneleri falan olmayınca Cod un hiçbir olayı kalmamış. Misal Advanced Warfare daki Yunanistanda geçen bölüme bir bak. Bir de son çıkan Codlardaki görevlere bak..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Knka şuan en büyük sorun o aslında. Misal bir Advanced Warfare ya da Infinite Warfare o yönden oldukça iyiydi. Görevlerin sunumları ve aksiyon sahneleri bu oyunları oynamam için yeterliydi. Ama son iki oyundur Cod un o kendine has aksiyon sahnelerinden neredeyse eser yok. Ve bu aksiyon sahneleri falan olmayınca Cod un hiçbir olayı kalmamış. Misal Advanced Warfare daki Yunanistanda geçen bölüme bir bak. Bir de son çıkan Codlardaki görevlere bak..
Advanced Warfare bana göre çok olmasa da iyiydi de İnfinite Warfare'yi grafik haricinde pek beğenememiştim.Görev sunumları baştan sona script'ti diye hatırlıyorum.Aynı zamanda oyun kısaydı ve ara sahneleri de çoktu.Sanki laf olsun diye yapılmış bir single'ı vardı oyunun.

Call Of Duty Black Ops Cold War

Hocam birden fazla ss'in spoiler butonu içinde paylaşılması gerekiyor.

Kod:
[spoiler]''ekran görüntüleriniz''[/spoiler]

Oyun bence de iyi değil 500 TL yi kesinlikle haketmiyor ama keşke kırılsa da oynasak farklı bir havası var Cod un o kadar oyun kırıldı hiç birini zerre indiresim gelmedi ( mafia hariç ama onu zaten oynamıştım ) ama Codu bekliyorum ya nalet olsun ki bekliyorum

kanfur

Torrent-Oyun.com
Advanced Warfare bana göre çok olmasa da iyiydi de İnfinite Warfare'yi grafik haricinde pek beğenememiştim.Görev sunumları baştan sona script'ti diye hatırlıyorum.Aynı zamanda oyun kısaydı ve ara sahneleri de çoktu.Sanki laf olsun diye yapılmış bir single'ı vardı oyunun.

Kod:
spoiler nasıl yapıyoruz?aradım bulamadım

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..

Kod:
Senaryo olarak falan iyi değildi ama ben çok keyif almıştım oynarken. O aksiyon sahneleri fazlaydı ve Cod u sevmemin tek sebebi bu. Son iki oyunda ise Doom gibi önüne geleni tarıyor geçiyorsun ne adam akıllı bir aksiyon var ne başka bir şey..

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Üç noktaya tıklayınca görebilirsiniz:
Ek Açıklama 2020-11-18 205526.png

Edit:
@Transient Ghost
Bozuk tabanca biraz daha iyi. Tamir kiti bularak tamir edebilirsiniz. Ayrıca bozuk pompalı da var onu da 2. tamir kiti ile tamir edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
İsterseniz mesaj yazma kutusunun üstündeki sekmeden kodu seçip arasına ekleyerek de paylaşabilirsiniz, isterseniz aşağıdaki kodu kopyalayıp yine ss linkinizi arasına ekleyerek de paylaşabilirsiniz.

Screenshot_4.png

Kod:

Kod:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Şu Re7 oynayanlara imreniyorum gerçekten.Bir tek benim yüregim kaldırmıyor galiba bu kadar korkuyu :D
Valla beni jump-scare'lar haricinde pek ürkütmedi.Ki şuana kadar 1-2 kere haricinde de jump-scare görmedim.Bu kadar düşük korku içereceğini hiç düşünmemiştim. :) Oyundaki tek korkum elimdeki malzeme fazla olmasına rağmen mermi ve canın azalacak olması.

Muhtemelen Alien Isolation daha iyi korkutuyordur bu anlamda.Çünkü onda sürekli kaçıp saklanıyorsun ve ortam genellikle karanlık.Yaratık olarak da daha korkunç bir oyun.

alperen45

Torrent-Oyun.com
Valla beni jump-scare'lar haricinde pek ürkütmedi.Ki şuana kadar 1-2 kere haricinde de jump-scare görmedim.Bu kadar düşük korku içereceğini hiç düşünmemiştim. :) Oyundaki tek korkum elimdeki malzeme fazla olmasına rağmen mermi ve canın azalacak olması.

Muhtemelen Alien Isolation daha iyi korkutuyordur bu anlamda.Çünkü onda sürekli kaçıp saklanıyorsun ve ortam genellikle karanlık.Yaratık olarak da daha korkunç bir oyun.
Alien isolation a xbox da şans verme fırsatım olmuştu.Arkama dönüp bakmaya korktugum tek oyundur kendisi :D Zaten outlast 1 ve alien oynadıgım tek korku oyunları ve ikisinide bitiremeden bırakmak zorunda kalmıştım:confused:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt