Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
@Transient Ghost
Bulmacalar var ama çok tekrar ediyor, maalesef hep aynı tarz ve sayısı da çok fazla değil.
@ZireaeL_ 'in dediği gibi her tarafı araştır bazı silahları arayıp bulman gerekiyor.
Jetonları atma. Jetonları stamina arttırmak ve sağlığını attırmak için kullanıyorsun. Ayrıca geliştirme yaptığın yerde jetonları harcayabileceğin silah da var yanlış hatırlamıyorsam magnum olması gerek. Çok güçlü bir silahtır ama çok mermi bulamazsın.

Kasetleri izledikten atabilirsin ama depoya koysan da bir zararı olmaz. Depoyu kullan devamlı. Jeton buldukça koyarsın içine boş yer kaplamaz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

@Transient Ghost
Bulmacalar var ama çok tekrar ediyor, maalesef hep aynı tarz ve sayısı da çok fazla değil.
@ZireaeL_ 'in dediği gibi her tarafı araştır bazı silahları arayıp bulman gerekiyor.
Jetonları atma. Jetonları stamina arttırmak ve sağlığını attırmak için kullanıyorsun. Ayrıca geliştirme yaptığın yerde jetonları harcayabileceğin silah da var yanlış hatırlamıyorsam magnum olması gerek. Çok güçlü bir silahtır ama çok mermi bulamazsın.

Kasetleri izledikten atabilirsin ama depoya koysan da bir zararı olmaz. Depoyu kullan devamlı. Jeton buldukça koyarsın içine boş yer kaplamaz.

Spoiler

Dostum en son aşağıdaki bölümde bıraktım.Bu bölümde devamlı kaçıp asılı olan cesetleri mi tekmelemeliyim yoksa kurşun harcamalı mıyım? Bir de ordaki testere alınabiliyor muydu? Boş yerin yok diye uyarı veriyordu da.Alınabiliyorsa envanterde yer açıp alayım onu.Alınamıyorsa boş yere o kadar geri gitmeyeyim.

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Dostum en son aşağıdaki bölümde bıraktım.Bu bölümde devamlı kaçıp asılı olan cesetleri mi tekmelemeliyim yoksa kurşun harcamalı mıyım? Bir de ordaki testere alınabiliyor muydu? Boş yerin yok diye uyarı veriyordu da.Alınabiliyorsa envanterde yer açıp alayım onu.Alınamıyorsa boş yere o kadar geri gitmeyeyim.
Ateş etmeyi o testereyi alana kadar sürdürün, o testereyi aldıktan sonra sizin de almanız gerek. Aldıktan sonra cesetleri stunlamak için kullanıp testere ile saldırın.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Spoiler

Ateş etmeyi o testereyi alana kadar sürdürün, o testereyi aldıktan sonra sizin de almanız gerek. Aldıktan sonra cesetleri stunlamak için kullanıp testere ile saldırın.
Cevap için teşekkürler dostum.Dayanamayıp Youtube'tan kaldığım yeri bulup kurşun israfı olmasın diye ne yapmam gerektiğine baktım.Dediğin gibi 2 tane testere varmış.Birini o aldıktan sonra 2.'yi de biz alabiliyormuşuz. :))

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt