Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SafakGuler

Torrent-Oyun.com
1.jpg

saat.jpg

nazi kampında sovyet askerler.jpg

ne diyim bulamadım kim yapmış bunu.d.jpg

kilisefresk.jpg
kilisefresk1.jpg

kilisefresk2.jpg

kilisefreskk.jpg

kilisefresklerihzisa.jpg

kilisefresklerihzisaa.jpg

kilisefreskleriii.jpg

kilisefrsk.jpg

kilistfreskleri.jpg

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bak bir daha oynayasım geldi..
Nedense oyunun içine girmekte zorlanıyorum, ertesi gün oynayasım pek gelmiyor nedense.Halbuki RE 2 oynarken öyle değildi.Sırf bulmacaları için bile ertesi gün açıp oynayasım gelirdi.Bunda da bulmaca var ama çok rastgele serpiştirilmiş gibi.Neyse zamanla alışırım herhalde.Bu arada verebileceğin bir taktik var mı?

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Nedense oyunun içine girmekte zorlanıyorum, ertesi gün oynayasım pek gelmiyor nedense.Halbuki RE 2 oynarken öyle değildi.Sırf bulmacaları için bile ertesi gün açıp oynayasım gelirdi.Bunda da bulmaca var ama çok rastgele serpiştirilmiş gibi.Neyse zamanla alışırım herhalde.Bu arada verebileceğin bir taktik var mı?
Her tarafı araştır. Mermileri ve sağlık arttıran itemleri çok harcama ilerde lazım olacak. Yani tek darbe aldığında can basma. Gerekirse düşük canla takıl. Ve tabi ki babadan uzak dur. Görürse kaç boşa mermi harcama sakın.

Ben o yaratıkları sevmedim, bildiğin çamur. Oyunun ilk 2 saatinden sonra korku bitiyor, aksiyon başlıyor. O yönünü sevmiyorum re7' nin.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Her tarafı araştır. Mermileri ve sağlık arttıran itemleri çok harcama ilerde lazım olacak. Yani tek darbe aldığında can basma. Gerekirse düşük canla takıl. Ve tabi ki babadan uzak dur. Görürse kaç boşa mermi harcama sakın.
RE 2'de de öyle yapıyordum zaten.Canım kritik olmayana kadar harcamıyordum.Hatta her oyunda cimriyimdir, bazı oyunları kullanmadığım mermiler ve canlarla bitiriyorum. :)
Mermiler galiba yaratıklarda daha çok lazım olacak.Şu jeton ve kaseti atsam bir şey olmaz değil mi?

Resident Evil 7 Screenshot 2020.11.16 - 21.30.23.63.png

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
RE 2'de de öyle yapıyordum zaten.Canım kritik olmayana kadar harcamıyordum.Hatta her oyunda cimriyimdir, bazı oyunları kullanmadığım mermiler ve canlarla bitiriyorum. :)
Mermiler galiba yaratıklarda daha çok lazım olacak.Şu jeton ve kaseti atsam bir şey olmaz değil mi?

Ekli dosyayı görüntüle 241703
Koy depoya kalsın. Yanlış hatırlamıyorsam onları bir yere yerleştirince item veriyordu.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Oyun pc ye ilk çıkışın da 200 tl cdli aldım zamanın da 7 cd li idi o zamanlar aldığım ilk orjinal oyundur kendisi serverlerin de halen çok oyuncu var
GTA5_2020_11_16_22_17_22_211 (1920 x 1080).jpg
GTA5_2020_11_16_22_12_39_638 (1920 x 1080).jpg
GTA5_2020_11_16_22_06_38_635 (1920 x 1080).jpg

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt