Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Allah kabul etsin. ;D

Kargoları devamlı yere düşürdüğünüze dair bir şeyler duydum, doğru mudur hocam?
Ayrıca yazık değil mi o adamcağız sırtına o kadar yük yüklüyorsunuz? :)

Eyvallah hocam. Novigrad-Velen bölgesinde yasaklanmış. Biz de Toussaint'da kılalım dedik. Eyy V.Radovid, sen kimsin ya!?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyun kısaydı ama zaman sıkntısından dolayı azar azar oynayarak bitirdim sonunda.Oyuna nostalji açısından bakarsak güzel vakit geçirmeye elverişli bir oyun ancak tank bölümünde oluşan ses bozulması, npc'lerin saçmalaması gibi sorunları da göz önünde bulundurmak gerekiyor.Vuruş hissiyatı en başta kötü ve oynanamaz gibi gelse de daha sonraki evrelerde oyuna gerçekçilik kattığını düşünmeye başladım.Yalnız taramalı silahlardaki vuruş hissiyatı o gerçekçilik hissiyatından yararlanamayacak kadar kötü hissetirdi.Çoğu zaman pompalının alternatifi olarak taramalı (keleş) yerine pistol kullanmayı tercih ettim. Keşke biraz daha özenerek yapsaydılar da Crysis markası bu kadar kötü hatırlanmasıydı.Bir devam oyunu yapmaya yüzleri var mıdır acaba?!
-THE END-

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Oyun kısaydı ama zaman sıkntısından dolayı azar azar oynayarak bitirdim sonunda.Oyuna nostalji açısından bakarsak güzel vakit geçirmeye elverişli bir oyun ancak tank bölümünde oluşan ses bozulması, npc'lerin saçmalaması gibi sorunları da göz önünde bulundurmak gerekiyor.Vuruş hissiyatı en başta kötü ve oynanamaz gibi gelse de daha sonraki evrelerde oyuna gerçekçilik kattığını düşünmeye başladım.Yalnız taramalı silahlardaki vuruş hissiyatı o gerçekçilik hissiyatından yararlanamayacak kadar kötü hissetirdi.Çoğu zaman pompalının alternatifi olarak taramalı (keleş) yerine pistol kullanmayı tercih ettim. Keşke biraz daha özenerek yapsaydılar da Crysis markası bu kadar kötü hatırlanmasıydı.Bir devam oyunu yapmaya yüzleri var mıdır acaba?!
-THE END-

Hocam devam oyunu şu an belli değil ama yeni sızdırılan bilgilere göre Crysis NEXT adlı f2p bir battle royale oyunu çıkacakmış.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt