Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Evet zorluğu çok hoş keşke bir de zeki olsalar gördüğüm en aptal yapay zeka. Bende çoğu yerde ses sorunu vs vardı tek benim sürümde mi var ?

Edit: Resim ekliyeceğim bu arada

Red Dead 2

Kurban vagonumu beklerken

2 at ile takılıyorum
"
"

Uzakta bekliyor güzelim :)

Çağırdım nasıl geliyor 2 side :D

Bir görevde iken takıldı peşime benim normal atı çağıramadım sonra benle kaldı

Ve sanırım mutlu son götürüp at grubuma ekledim kovamadım

]
Bende hiç ses sorunu olmadı, yapay zeka tanka bindiğimde donmuş olarak ortalarda kalan birkaç npc haricinde bana kötü gelmedi.Hatta kimi yerde görünmez olduğumda acaba hangi mesafeden algılayacaklar diye şüpheye düşürdükleri oluyordu.Tank haricindeki bölümlerde de aman aman bir salaklıklarını görmedim.

Son düzenleme:

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Yok ben bırakamıyorum bu oyunu kaç kere bitirdim tekrar bitiriyorum :D

yalnız değilsin üzülme :) 4 defa dlc leri ile bitirdim ve oyun hala kurulu duruyor :)
4 defa dediğimde gwent görevleri hariç butun gorevler silahlar zırhlar falan hepsi :)

ISKA

Seviye 13
tarihin tozlu raflarından gerilimi bol bir aksiyon oyunu :))
Oyun iyi ama bi
En çok devam etmesini istediğim oyun serilerinden biri. Insomniac geri dönmeyeceğiz demişti ki dönmeleri de saçma olur adamların elinde Spider-Man var. Multiplayer modu da en çok zevk aldığım oyunlardan biri.
Fps oyunlarını tpsye değişmem.
Oyun güzel gerçekten beğendim.
Ps3 exclsuivelere girişme niyetim vardı.
Resistance başlangıç oldu. Bu arada emulatörle oynuyorum ve gayet iyi performansı. Hatta oynarken canlı yayın yapıp letsplay de aldım. Merak edenler varsa diye bırakıyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Sarıyor ya baya sarıyor Cyberpunki bunun 3katı gibi hayal ettiğim için beklentim tavanda şu an :D
Cyberpunk, Witcher 3'ün içerik ve harita olarak 3 katı olmayacak dostum, yanlış bir algıya düşmüşsün.Hatta biraz daha küçük haritası olacakmış.İçerik olarak Witcher 3'ten o kadar eksik olmayacak olsa da Witcher 3'e nazaran haritası küçük olacağı için açık dünyasındaki aktiviteler ve oynanış saati biraz daha kısa olacaktır.Ama yine Witcher 3'teki gibi ücretsiz genişleme paketleri de çıkacakmış.Oyun atıyorum 60-70 saat sürmese de bi' 40 saat falan sürer diye tahmin ediyorum.

Cyberpunk, Witcher 3'ün içerik ve harita olarak 3 katı olmayacak dostum, yanlış bir algıya düşmüşsün.Hatta biraz daha küçük haritası olacakmış.İçerik olarak Witcher 3'ten o kadar eksik olmayacak olsa da Witcher 3'e nazaran haritası küçük olacağı için açık dünyasındaki aktiviteler ve oynanış saati biraz daha kısa olacaktır.Ama yine Witcher 3'teki gibi ücretsiz genişleme paketleri de çıkacakmış.Oyun atıyorum 60-70 saat sürmese de bi' 40 saat falan sürer diye tahmin ediyorum.

Yok biliyorum haritasının küçük olduğunu sadece witchera göre daha fazla beklenti içerisindeyim onu belirtmek istedim :D

Witcher 3 ün genişleme paketleri ücretsiz miydi ? Ben neden Normal oyun 20 TL iken full edition a 30 verdim ? Uzun zaman önceydi ama eminim paketler ücretsiz değildi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Witcher 3 ün genişleme paketleri ücretsiz miydi ? Ben neden Normal oyun 20 TL iken full edition a 30 verdim ? Uzun zaman önceydi ama eminim paketler ücretsiz değildi
Tüm paketleri olmasa da ücretsiz verilen bir genişleme paketi vardı diye hatırlıyorum.Zaten son okuduğum bir Cyberpunk haberinde ''tıpkı Witcher 3'teki gibi ücretsiz genişleme paketleri Cyberpunk'a da gelecek'' denmezdi.

Tüm paketleri olmasa da ücretsiz verilen bir genişleme paketi vardı diye hatırlıyorum.Zaten son okuduğum bir Cyberpunk haberinde ''tıpkı Witcher 3'teki gibi ücretsiz genişleme paketleri Cyberpunk'a da gelecek'' denmezdi.
Bir kaç tane ek senaryo var onlarda ücretli Ücretsiz bir şey görmedim ben :) meraktan soruyorum ama dediğin gibi bir tane vardı sanki

GREY

[TechGuy]
Bir kaç tane ek senaryo var onlarda ücretli Ücretsiz bir şey görmedim ben :) meraktan soruyorum ama dediğin gibi bir tane vardı sanki
genişleme paketini ücretli yayınladı alanlar hearts of stone ve blood and wine a para ödemedi. Sonra 16 adet ücretsiz dlc çıkarıp herkese ücretsiz verdi.

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
Sonunda oyunu bitirdim. Her ne kadar seriye bakılınca pek sevilmese de ac3'ten daha iyiydi diyebilirim.

Üf hocam ne ettin? Oyunu oynayıp bitireli çok uzun zaman olmuştu. Bir daha başlayacağım sanırım.
Bu arada kanımca Rogue, Black Flag'den bir tık hoştu. Hikayesi çok alışagelmedik olmasa da tema olarak Templar saflarına geçmek çok eğlenceliydi bana kalırsa. Unity ile aynı anda çıktığı için spin-off tadında bir oyundu, beklenen değeri görmedi ama üstüne biraz daha düşünülse çok daha güzel olabilirdi

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
Witcher 3e 2 hikaye odaklı genişleme paketi çıktı biri aynaci mülayim digeri kan emicilerle is tutan baci bunlar ücretli diğerleri oyun içi küçük yan görevler silah Zırh gibi küçük şeyler ücretsiz çıktı yanılmıyorsam 16 tane idi

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt