Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
bu espiriyi yapmazsam olmaz kanka geldik evde yoktunuz diyonmu hic :)
Kapılarına bırakıp gidiyorum. Covid sebebiyle müşterilerle temas yok, firma prensibimiz. :) :)

Şaka bir yana diyemiyorum çünkü teslimat yaptığım kişileri zaten fiziken göremiyorum oyunda. Hologramları çıkıp teşekkür ediyor :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyunda gizem mi ön planda yoksa korku mu? Devamlı jump-scare yapıyorsa benim için korku amaçlı bir oyun olduğu anlamına gelir.Observer her ne kadar amaç olarak gizemi ön plana çıkarmak istese de bitmeyen jump-scare ve efektlerle tam zıttını yapıp afedersiniz resmen oyunun içine etmişti.Dediğim gibi gizem (hikaye) ön plandaysa listeme ekleyeyim.Bitirdikten sonra da söyleyebilirsin sıkıntı değil.

ivenra

Seviye 1
Oyunda gizem mi ön planda yoksa korku mu? Devamlı jump-scare yapıyorsa benim için korku amaçlı bir oyun olduğu anlamına gelir.Observer her ne kadar amaç olarak gizemi ön plana çıkarmak istese de bitmeyen jump-scare ve efektlerle tam zıttını yapıp afedersiniz resmen oyunun içine etmişti.Dediğim gibi gizem (hikaye) ön plandaysa listeme ekleyeyim.Bitirdikten sonra da söyleyebilirsin sıkıntı değil.
Bu bir korku-gerilim oyunu ; gizemli atmosferini çok beğendim oyuncuya bunu aşılamasını çok iyi biliyor,diğer serilerden de bildiğim üzere,oyunun hikayesine az buçuk değinecek olursak bir çift uçakta giderken birden uçak yere çakılıyor,karakterimiz bayılıyor ve uyandığımızda yanında ne eşi ne de diğer yolcuları bulabiliyor,bir çölün ortasına gelmişiz,notları bulup öyle ilerliyoruz (notlar burada çok önemli hikaye için) bazen görsel-işitsel olarak halüsinasyon görüyoruz,(kazadan dolayı mı bilmem) yüksekten korkan bir karakterimiz var aynı zamanda,notları bularak ilerlediğimiz sırada mağara giriyoruz DANK diye içeri giriyoruz,içerisi tabi ki çok karanlık ve bunun için hayati önem taşıyan sınırlı olan kibritleri bulmaya çalışıyoruz(yoksa karakterimiz karanlıktan korkup aşırı strese maruz kalıp deliriyor) açıkça söylemeliyim ki karanlıktan önümü göremedim bazen,bu durum da beni epeyce gerdi,karanlıkta 1-2 defa jumpscare yedim afiyetle.(hemde böyle bir şeyi bekliyorken) karanlıktan tiksinip,oyunu kapatma noktasına geldim,bir şans verip ilerledim,oyun biraz daha açılmaya başladı,görsel şölen diyebileceğimiz şeyler gördüm,iş ilginçleşmişti,ama şimdilik oyuna ara verdim,çünkü karanlık oyun beni yoruyor :) elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ama,sorularına yanıt bulabilmişsindir umarım...
Bir şey daha.. bu aşağıdaki arkadaştan nefret ediyorum.
Screenshot_3.jpg

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bu bir korku-gerilim oyunu ; gizemli atmosferini çok beğendim oyuncuya bunu aşılamasını çok iyi biliyor,diğer serilerden de bildiğim üzere,oyunun hikayesine az buçuk değinecek olursak bir çift uçakta giderken birden uçak yere çakılıyor,karakterimiz bayılıyor ve uyandığımızda yanında ne eşi ne de diğer yolcuları bulabiliyor,bir çölün ortasına gelmişiz,notları bulup öyle ilerliyoruz (notlar burada çok önemli hikaye için) bazen görsel-işitsel olarak halüsinasyon görüyoruz,(kazadan dolayı mı bilmem) yüksekten korkan bir karakterimiz var aynı zamanda,notları bularak ilerlediğimiz sırada mağara giriyoruz DANK diye içeri giriyoruz,içerisi tabi ki çok karanlık ve bunun için hayati önem taşıyan sınırlı olan kibritleri bulmaya çalışıyoruz(yoksa karakterimiz karanlıktan korkup aşırı strese maruz kalıp deliriyor) açıkça söylemeliyim ki karanlıktan önümü göremedim bazen,bu durum da beni epeyce gerdi,karanlıkta 1-2 defa jumpscare yedim afiyetle.(hemde böyle bir şeyi bekliyorken) karanlıktan tiksinip,oyunu kapatma noktasına geldim,bir şans verip ilerledim,oyun biraz daha açılmaya başladı,görsel şölen diyebileceğimiz şeyler gördüm,iş ilginçleşmişti,ama şimdilik oyuna ara verdim,çünkü karanlık oyun beni yoruyor :) elimden geldiğince anlatmaya çalıştım ama,sorularına yanıt bulabilmişsindir umarım...
Eline sağlık, anladığım kadarıyla oyun hikaye olarak baya bir şey vadediyor (en azından açılış kısmıyla).Listeme ekledim, korku-gerilim oyunlarını genelde son oynadığım oyunlar olur ama bir gün kafama eserse buna başlayabilirim.

SELEN

If you think you can then you can.
Bu kısım yeri değil ama şuan da oynayan çok var. Kasmadan RDR 2 / Death Stranding oynayan arkadaşlar tahmini sistem değerleri nasıl acaba? Standart laptopla oyunları oynuyorum. Kasa toplamaya kalksam tahmini güncel oyunlar için ne kadar bütçe ayırmam gerekir?

Bu kısım yeri değil ama şuan da oynayan çok var. Kasmadan RDR 2 / Death Stranding oynayan arkadaşlar tahmini sistem değerleri nasıl acaba? Standart laptopla oyunları oynuyorum. Kasa toplamaya kalksam tahmini güncel oyunlar için ne kadar bütçe ayırmam gerekir?
Dolar 8 TL.. Sistem özelliklerin tam olarak ne?

Kötü olan tarafı grafikleri değil zaten, optimizesi.Bu videodaki mod'un optimizesi iyi mi?

Not: 3. resim sansürlü küfür içerir.
Vuruş hissiyatının az olması ve düşmanların geç ölmesi ilk başta kötü gibi gelse de daha sonra yavaş yavaş alışıp aslında oyuna gerçekçilik kattığını düşünmeye başladım.Mermilerin otomatik loot'lanmaması da canımı sıktı ama o da yumrukla daha kolay adam öldürebilme mi sağladı.Bir de zorluk durumu kişiyi gizlilik ve zırh gücünü kullanmaya itiyor.Normalde zırh modunu kullanmazdım bile.Checkpoint'lere dikkat etmek lazım bu arada.Silahlarınızı da devamlı modifiye edin.
Bence grafik dediğin bu değil İlk foto da dağları çekmişsin dağlar süper ama fotoğrafın aşağı kısmında ki ağaçlar kesik kesik grafik dediğin Budur .CRYSİS Herşey en düşükte Texturehigh iken baya kötü Gözüküyor üstüne benim PC nin lanetimidir nedir 70 fps de alsam donmalar oluyor scope açınca vs

Son düzenleme:
Lenovo Idepad 310 kullanıyorum. Birden toplama gücüm yok. Toplarsam 5-6 ayı bulur. Parça parça düşünüyorum.

CORE İ5 6200U 2.3GHZ
8GB RAM
Intel HD Graphics 520
Nvidia GeForce 920MX
Hmm evet pc toplaman gerekli rdr 2 falan oynamak istiyorsan. Özellikle 2020 den sonra çıkacak oyunlar için.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Bence grafik dediğin bu değil İlk foto da dağları çekmişsin dağlar süper ama fotoğrafın aşağı kısmında ki ağaçlar kesik kesik grafik dediğin Budur .CRYSİS Herşey en düşükte Texturehigh iken baya kötü Gözüküyor üstüne benim PC nin lanetimidir nedir 70 fps de alsam donmalar oluyor scope açınca vs
O grafikler fena değil ama yine de dikkate alma bence, çünkü birçok ayarı düşükte.

Bu arada oyunu oynarken Far Cry 3'ü oynuyormuşum gibi hissettim.Sanırsın Far Cry markasını Ubi'ye sattıktan sonra Crysis doğmuş.

Oyunun zorluğundan aşırı zevk aldım.

O grafikler fena değil ama yine de dikkate alma bence, çünkü birçok ayarı düşükte.

Bu arada oyunu oynarken Far Cry 3'ü oynuyormuşum gibi hissettim.Sanırsın Far Cry markasını Ubi'ye sattıktan sonra Crysis doğmuş.

Evet tam olarak markayı Ubisoft a sattıktan sonra Crysis doğdu..

Evet zorluğu çok hoş keşke bir de zeki olsalar gördüğüm en aptal yapay zeka. Bende çoğu yerde ses sorunu vs vardı tek benim sürümde mi var ?

Edit: Resim ekliyeceğim bu arada

Red Dead 2

Kurban vagonumu beklerken

2 at ile takılıyorum
"
"

Uzakta bekliyor güzelim :)

Çağırdım nasıl geliyor 2 side :D

Bir görevde iken takıldı peşime benim normal atı çağıramadım sonra benle kaldı

Ve sanırım mutlu son götürüp at grubuma ekledim kovamadım

]

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt