Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Kötü olan tarafı grafikleri değil zaten, optimizesi.Bu videodaki mod'un optimizesi iyi mi?

Not: 3. resim sansürlü küfür içerir.
Vuruş hissiyatının az olması ve düşmanların geç ölmesi ilk başta kötü gibi gelse de daha sonra yavaş yavaş alışıp aslında oyuna gerçekçilik kattığını düşünmeye başladım.Mermilerin otomatik loot'lanmaması da canımı sıktı ama o da yumrukla daha kolay adam öldürebilme mi sağladı.Bir de zorluk durumu kişiyi gizlilik ve zırh gücünü kullanmaya itiyor.Normalde zırh modunu kullanmazdım bile.Checkpoint'lere dikkat etmek lazım bu arada.Silahlarınızı da devamlı modifiye edin.
aynen kanka optimasyon ayarları da mevcut config dosyalar ama kesin kasmaz diye bir dünya oyun crysis bu crysis 2200 de kasar her türlü.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Oyunu akşam 8:30 indirmeye başladım saat 23:25 de bitti dodi indirdiydim. 1 saat oynadım 1080p 45fps bazen de 2260x1440 sabit 30 fps ile oynadım. Oyunda arada takılma oluyordu. Ve hiç bir hata ile karşılaşmadım, oyundan atma, çökme felan. Sistemim de öyle ahım şahım bir şey değil.
Not: Oyun orta ayarlar da
2K (2560 x 1440).jpg

1080 1 (1920 x 1080).jpg
1080 2 (1920 x 1080).jpg
1080 3 (1920 x 1080).jpg
1080 4 (1920 x 1080).jpg
1080 5 (1920 x 1080).jpg
1080 6 (1920 x 1080).jpg
1080 7 (1920 x 1080).jpg

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

oyun baya sardı beni grafikler mükemmel. ;)
Oyunu bugün yükleme şansı buldum da oyundaki çözünürlük ayarı yok gibi bir şey.Şuan ss atma şansım yok da altta üstte filmlerde olan siyah barlar var ve çözünürlüğü 720 oluyor sadece.Bendeki DODI Repack'ti bu arada.Sen yaşamış mıydın bu sorunu veya çözümünü biliyor musun?

oyun baya sardı beni grafikler mükemmel. ;)
Kargocu deyip geçme gülüm
(görsel alıntı ama aynı sahne yaşandı ve çekemedim maalesef)
conoverler ve çeteler i dövmek her tarafı alt üst edip inşaat yapmak için çabalamak güçlenmek ayrı bir zevk veriyor. :) Artık çözünce de hiç sıkıntı çekmiyorum tek yapılması gereken hızlı olmak ve save almak :)
Oyunu bugün yükleme şansı buldum da oyundaki çözünürlük ayarı yok gibi bir şey.Şuan ss atma şansım yok da altta üstte filmlerde olan siyah barlar var ve çözünürlüğü 720 oluyor sadece.Bendeki DODI Repack'ti bu arada.Sen yaşamış mıydın bu sorunu veya çözümünü biliyor musun?
Çözünürlük ayarlarında bir sıkıntı yaşamadım senin ki nasıl bir olay araştırdın mı ?

Son düzenleme:

Bu arada bendeki korsan sürüm oyun iconuna tıklayıp açıyorum empress bağış yazısı çıkıyor (her açtığımda çıkıyor bunun kapatma yolu var mı ?
birde diğer sorun oyun yüklenme yeri geliyor ortada kalıyor kapat aç kapat aç yapmak zorunda kalıyorum başka yaşayan var mı ?

emrecan123

Torrent-Oyun.com
xatab sürümü çözünürlük ayarları mevcut bende bilemedim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kargocu deyip geçme gülüm
(görsel alıntı ama aynı sahne yaşandı ve çekemedim maalesef)
conoverler ve çeteler i dövmek her tarafı alt üst edip inşaat yapmak için çabalamak güçlenmek ayrı bir zevk veriyor. :) Artık çözünce de hiç sıkıntı çekmiyorum tek yapılması gereken hızlı olmak ve save almak :)

Çözünürlük ayarlarında bir sıkıntı yaşamadım senin ki nasıl bir olay araştırdın mı ?
Araştırdım hocam, aşağıdaki kaynakların dediklerini yapıyorum fakat bende pek sonuç vermiyor.

3. yorumdaki çözüm önerisi:
https://www.reddit.com/r/DeathStranding/comments/hr3qhn

xatab sürümü çözünürlük ayarları mevcut bende bilemedim.
Ben DODI Repack indirmiştim belki ondandır, yukarıdaki çözümler işe yaramazsa Xatab indireceğim, bilgilendirme için teşekkürler.Ana konuda bir arkadaş daha DODI Repack'te böyle bir sorun yaşamış.

Bunlarda benden gelsin o zaman Death Stranding severlere;

Ah şu çözünürlüğü bir düzeltebilsem ayar çıkmıyor 1280x720de tıkılı kaldım :(
bide normalde bu çözünürlükte black barlar oluşur bende ekrana germiş oyunu yırtılmalar oluyor grafik iyice çöpleşiyor zaten medde oynuyorum :/

MuratTamer

Dutch always has a plan..
bide normalde bu çözünürlükte black barlar oluşur bende ekrana germiş oyunu yırtılmalar oluyor grafik iyice çöpleşiyor zaten medde oynuyorum :/
Halledersiniz inş hocam. Benim ki cpy normal sürüm. Hiç böyle bir sorun olmadı.

GREY

[TechGuy]
dostum oyunun config dosyasını bul çözünürlüğü oradan ayarla ve dosyayı salt okunura çevir. O zaman ayarlar kayıtlı kalır.

dostum oyunun config dosyasını bul çözünürlüğü oradan ayarla ve dosyayı salt okunura çevir. O zaman ayarlar kayıtlı kalır.
Salt olayını deneyeceğim teşekkürler not düşerim sonucu
NOT : Maalesef bu da işe yaramadı hala 1280x720 oluyor configten değiştirince hata veriyor

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Şu videod
Salt olayını deneyeceğim teşekkürler not düşerim sonucu
NOT : Maalesef bu da işe yaramadı hala 1280x720 oluyor configten değiştirince hata veriyor
Şu videodakileri dener misiniz? Arattığımda çünkü hep bu config dosyası çözümü çıkıyor karşıma. Demek ki işe yarayan bir çözüm. Ama adım adım listedekilerin doğru yapılması gerekiyormuş. Bir deneyin isterseniz;

tommyvereceti

clay_was_here

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt