Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Crysis Remastered

Oyun İçi(!) Ekran Görüntüleri
''Can It Run Crysis?'' dedikleri ayar bildiğimiz Ultra'ymış aslında.Valla bırak o ayarı açmayı, çok yüksek denen ayar seçiliyken bile devamlı ayarlara girip her birini teker teker aşağı çekmeye başladım ikide bir.Tam oldu diyorum 60'tan 30'a düşüyor yer yer.Sırasıyla gölgeyi sonuna kadar kıstım, sonra bitkiyi, daha sonra da suyu.O da yetmedi parçacık ayarını biraz düşürdüm.Ha unutmadan Raytracing Kalitesi denen ayarı kökten kapatmak gerekiyormuş.Zaten bende RTX olmadığı için ekstra kasma yapıyor galiba.Gerçi o bile kasmayı gideremiyor ama baya bi' etki ediyor.

GREY

[TechGuy]
GPT-3 çok sağlam bir yazılım, çeviri gayet anlaşılır bir dil de. İsim sebebiyle beğenilmemiştir büyük ihtimal
Aynen öyle GPT-3 kendi kendini geliştirebilen açık kaynak kullanan kod yazılımı bundan 1 sene sonra öyle bir seviyeye gelebilir ki çeviri gruplarının yapması gereken tek şey start tuşuna basmak olur.

Crysis Remastered

Oyun İçi(!) Ekran Görüntüleri
''Can It Run Crysis?'' dedikleri ayar bildiğimiz Ultra'ymış aslında.Valla bırak o ayarı açmayı, çok yüksek denen ayar seçiliyken bile devamlı ayarlara girip her birini teker teker aşağı çekmeye başladım ikide bir.Tam oldu diyorum 60'tan 30'a düşüyor yer yer.Sırasıyla gölgeyi sonuna kadar kıstım, sonra bitkiyi, daha sonra da suyu.O da yetmedi parçacık ayarını biraz düşürdüm.Ha unutmadan Raytracing Kalitesi denen ayarı kökten kapatmak gerekiyormuş.Zaten bende RTX olmadığı için ekstra kasma yapıyor galiba.Gerçi o bile kasmayı gideremiyor ama baya bi' etki ediyor.

İşin özü optimizasyon özürlüsü bir oyun olması yoksa en yeni nesil olsun bir fayda etmez :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
crysis 2007 versiyon için grafik yaması
daha iyi.
Kötü olan tarafı grafikleri değil zaten, optimizesi.Bu videodaki mod'un optimizesi iyi mi?

Not: 3. resim sansürlü küfür içerir.
Vuruş hissiyatının az olması ve düşmanların geç ölmesi ilk başta kötü gibi gelse de daha sonra yavaş yavaş alışıp aslında oyuna gerçekçilik kattığını düşünmeye başladım.Mermilerin otomatik loot'lanmaması da canımı sıktı ama o da yumrukla daha kolay adam öldürebilme mi sağladı.Bir de zorluk durumu kişiyi gizlilik ve zırh gücünü kullanmaya itiyor.Normalde zırh modunu kullanmazdım bile.Checkpoint'lere dikkat etmek lazım bu arada.Silahlarınızı da devamlı modifiye edin.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt