Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

GREY

[TechGuy]
Steam hesabımda oyunun Remastered versiyonu yoktu. Ben de uzun bir aradan sonra bir torrent oyun indireyim dedim. Oyunun FitGirl tarafından kırılmış sürümünü indirdim fakat kurulumun ortasında hata vererek kapandı. Ben de zaten halihazırda Steam hesabımda bulunan, Remastered versiyonuna göre çok daha küçük boyutlu (6.5 GB) olan orjinal, 2007 versiyonunu indirdim.
Ekli dosyayı görüntüle 240784
Ekli dosyayı görüntüle 240785
Ekli dosyayı görüntüle 240786
Ekli dosyayı görüntüle 240791 Ekli dosyayı görüntüle 240788 Ekli dosyayı görüntüle 240789 Ekli dosyayı görüntüle 240790
"What the hell kind of name is Soap?"
bu arada fng record 12.5 :))

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
"What the hell kind of name is Soap?"
bu arada fng record 12.5 :))
Dostum zaten o kısım oyunun en zevkli kısımlarından birisi. Denedikçe deneyesin geliyor. 5-6 denemeden sonra yapabildiğim en iyi süre de 17 küsür saniyeydi. Rekor da 8 küsür saniyeydi diye hatırlıyorum. 12.5 de çok iyiymiş.

20201019235318_1.jpg
20201019235936_1.jpg
20201020000726_1.jpg
20201020001918_1.jpg
20201020002133_1.jpg
20201020002144_1.jpg

ivenra

Seviye 1
Mafia yaa o kadar özlemişim ki iki oturuşta bitirdim. Seviyorum böyle oyunları. Biraz zaman geçsin bir tur daha bitiririm kısmetse.
Bende bitirdim birkaç gün önce,çeviri çıkmış bir denemek istedim,zaten tekrar oynamak da istiyordum (doyamadım) Çeviri berbat ötesi. NOT;Çeviri APEX Çeviri Ekibine Ait değildir,O yamayı beklemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Bende bitirdim birkaç gün önce,çeviri çıkmış bir denemek istedim,zaten tekrar oynamak da istiyordum (doyamadım) Çeviri berbat ötesi.
Diğer yamayı bekleyin isterseniz. Hem bu süre zarfında biraz daha özleyin oyunu. Bende yama çıkınca başlarım tekrar muhtemelen.

Bende bitirdim birkaç gün önce,çeviri çıkmış bir denemek istedim,zaten tekrar oynamak da istiyordum (doyamadım) Çeviri berbat ötesi. NOT;Çeviri APEX Çeviri Ekibine Ait değildir,O yamayı beklemenizi tavsiye ederim.
Kanka 12saatte bir robot gibi bir şey tarafından yapılan bir çeviriden ne bekliyorsun ? el ile yapılmış 2 yıl uğraşılan bir yama değil sonuçta 12 saatte çıkmış gayet anlaşılıyor şahsen Mafia 3ün translete çeviri vardı berbattı hiçbir şey anlaşılmıyordu ama 12saatte böyle yamalar çıkabiliyorsa bence gayet iyi
ama tabi ki uğraşılmış emek verilmiş yamanın yerini tutmaz o ayrı

GREY

[TechGuy]
Arkadaşlar oyun bence hiç iyi değil oyunda hoşuma giden tek şey şehrin atmosferi ve araç dinamikleri oldu. Mafia 1'i geçen yıllarda tekrar tekrar, ara ara oynardım ama bunu tekrar oynayacağımı hiç sanmıyorum. Çok fazla eksi yönü var oyunun, örneğin sürekli bıçak gibi kesilen ara sahneler ve görev bittikten sonra çıkan chapter ekranı saçmalığı. Bu kadar beni rahatsız eden bir şey olmadı gerçekten.T ruha giriyorsun, tam yaşıyorsun karakteri çat ekran geliyor çat ekran gidiyor. İşin garip kısmı ekranda seçenekte yok ne replay ediyorsun ne stats ekranı görüyorsun tek yaptığın enter diyip devam etmek. Ya arkadaş madem devam edeceğim bir sal işte ruha girmişim devam edeyim. Diğer eksi yönü karakter animasyonları çok kaba ve akıcılık yok karakter script animasyonlarda zaten robot gibi davranıyor. Vuruş hissiyatı çöp denebilecek kadar kötü, inanın beğenmediğim mafia 3 bu konuda 2 gömlek daha üste. Son olarak beni rahatsız eden olay tüm arabalar cilalanmış gibi parlaması o kadar gereksiz yere "reflection detail" her şey parlıyor ve adamın gözünün içine giriyor buna rağmen şehrin bazı kısımları ise çok karanlık ve ölü hiç bir dengesi yok. Yani demem o ki çok şey yapmayın ya herkesin kendi zevki ve beklentisi ben remake ve remastered oyunlarda beklentimi çok yüksek tutuyor olabilirim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
- Benimle evlen.
+ Tamam. hhhz:.

Orijinali bu mudur bilmiyorum ama bana komik geldi bu kısmı.İlk ss'teki çeviri berbat ötesi zaten.Henüz oynamamışlara tavsiyen iyi bir hikaye deneyimi için Apex Çeviri'nin yamasını beklesinler, bu yamayla tat alınmaz çünkü.

ivenra

Seviye 1
- Benimle evlen.
+ Tamam. hhhz:.

Orijinali bu mudur bilmiyorum ama bana komik geldi bu kısmı.İlk ss'teki çeviri berbat ötesi zaten.Henüz oynamamışlara tavsiyen iyi bir hikaye deneyimi için Apex Çeviri'nin yamasını beklesinler, bu yamayla tat alınmaz çünkü.
Orjinalde de diyalog bu şekilde evet hhhz:.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Halo 3 ODST
Oyunda 2 farklı zaman işleniyor.Birinde gece yolunu bulmaya çalışan bir askeri canlandırıyorken diğerinde ekip askerleriyle birlikte yaşanmış bir olayı canlandırıyoruz.Yolunu kaybetmiş askerde bu yaşanmışlığın peşinden gidiyor (yani geriden).Gece olan kısımlar çok sıkıcı çünkü tek başınıza uzun yollar katediyorsunuz.Eski oyunlarda olmadığı için canımı sıkan yol göstermeme olayı bunda tepe pusulasıyla bir nebze de olsa giderilmiş ama yine de yolu bulmak zaman zaman zorlaşabiliyor.Zorlaştırmalarının sebebi büyük ihtimal oyunun kısa olmasından dolayıdır.Benim gibi fanı olmamasına rağmen oynayanları oyundan soğutmuştur büyük ihtimal ama dediğim gibi bunda o kadar can sıkmıyor.Tek büyük eksisi uzun yollarda yürümek.Evet yürümek.Şuana kadar oynadığım hiçbir oyununda koşma yoktu ki bunda da yok.Belki 4'te vardır.5. oyun zaten pc'ye çıkmayacakmış ama yeni nesile geçmek için 4 de yeterli bence.

Kısaca oyunun kötü olan kısımları gece kısmı, iyi olan kısmı ise uçak kullandığımız yerler ve sonlardaki koridorlu bölümler.Oyunun yarım saati kaldı bu arada.

Not: Biriktiği için çok paylaşıyorum, şimdiden kusura bakmayın dostlar.

Son düzenleme:

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Konusu burası değil ama Death Stranding nasıl bir oyun? konusu var mı yoksa boş boş kargoculuk mu yapıyoruz hemen sıkıyorsa hiç indirmeyeyim 50-60gb :D
Fikrimce ve gözlemlediğim kadarıyla, engebeli arazide saatlerce koşarak kargoculuk yapıyorsun evet, sonra motor vb sahibi oluyorsun

burakol1

Torrent-Oyun.com
Kanka 12saatte bir robot gibi bir şey tarafından yapılan bir çeviriden ne bekliyorsun ? el ile yapılmış 2 yıl uğraşılan bir yama değil sonuçta 12 saatte çıkmış gayet anlaşılıyor şahsen Mafia 3ün translete çeviri vardı berbattı hiçbir şey anlaşılmıyordu ama 12saatte böyle yamalar çıkabiliyorsa bence gayet iyi
ama tabi ki uğraşılmış emek verilmiş yamanın yerini tutmaz o ayrı
GPT-3 çok sağlam bir yazılım, çeviri gayet anlaşılır bir dil de. İsim sebebiyle beğenilmemiştir büyük ihtimal

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt