Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
24 level'e, 22 level silah ve giysi geliştirmeleriyle yetti ama yine de zırhlı düşmanlara karşı zorlanmaya devam ediyorum (zırhtan sonrası kolay).Bu arada merak eden varsa diye söylüyorum silah ve zırh geliştirmelerini düşman ve sağ soldaki kutu ve çantalardan loot'layarak yapıyorum.O da fazlasıyla yettiği için neredeyse hiç xp para harcamıyorum.Şuan param baya bi' birikmiş durumda, belki bu sefer harcatır.

Senin yüzünden bu oyunu indirmekten korkuyorum...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Senin yüzünden bu oyunu indirmekten korkuyorum...
Niye ki? :)

3.Resimdeki safehouse'a girmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı?
World Tier 1 gerekiyor diyor ama ne olduğunu bilmiyorum tam olarak.Belki Splinter Cell skini alamadığım gibi bunun için de ana görev gerekiyordur.
En güzel(!) oyunlarının resmini koymuşlar safehouse'a. :)

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
@Transient Ghost Oyunun 2. si hafta sonu ücretsiz diye indirip oynuyorum %85 indirim var 20 tl acaba alayım mı sence sadece standart paketi 20 tl

Not: Bu arada 2. oyunu 1. oyuna nazaran daha iyi yapmışlar. Vuruş hissi, bir anda değişen hava durumu ve atmosferi daha güzel 1. oyuna göre

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
@Transient Ghost Oyunun 2. si hafta sonu ücretsiz diye indirip oynuyorum %85 indirim var 20 tl acaba alayım mı sence sadece standart paketi 20 tl
Hocam 20 TL gözünde dert edilmeyecek bir ücretse al bence.Yanlış anlama ne değersiz bir paradır diyorum, ne de kesin hayal kırıklığına uğrarırsın diyorum.Şuanki oynadığım kadarıyla konuşacak olursam ilk oyun yan görevleri sadece zorluğuyla oyunda tutuyor (ana göreve az kaldı).Örneğin boss kesilen oyunlar gibi hikayeyle değil de zorluğuyla oynattırıyor.Hikaye bölümü de klasik Ubisoft oyunlarından öte bir tat vermeyecektir.Örneğin Ghost Recon Wildlands ve son dönemlerdeki Far Cry oyunları gibi klişe hikayesi vardır diye tahmin ediyorum (AC serisini bunun dışında tutuyorum).İkinci oyunu ise daha iyi yapılmış diye duydum.Çok iyi bir hikaye anlatımı ve senaryo bekliyorsun almanı tavsiye etmem.Ama oynanış çeşitliliği arıyorsun The Division 2 aradığın oyun olabilir.Yakında ücretsiz olur diye düşünüyorum.Şuan satış için son kurşunlarını sıkıyorlar.

Son düzenleme:

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Niye ki? :)

3.Resimdeki safehouse'a girmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı?
World Tier 1 gerekiyor diyor ama ne olduğunu bilmiyorum tam olarak.Belki Splinter Cell skini alamadığım gibi bunun için de ana görev gerekiyordur.
En güzel(!) oyunlarının resmini koymuşlar safehouse'a. :)
Grafikler muazzamın da ötesinde fakat çok çeşitlilik var ya bu canımı sıkıyor, oysa bu hafta evdeyim izinliyim fc5 e mi dönsem dıyorum tekrar :)

nik

Torrent-Oyun.com

Not: Bu arada 2. oyunu 1. oyuna nazaran daha iyi yapmışlar. Vuruş hissi, bir anda değişen hava durumu ve atmosferi daha güzel 1. oyuna göre
20 liralık şeyler için anket açın, 5 liraysa anket açmaya gerek yok

Transient Ghost

Ekip Lideri
Grafikler muazzamın da ötesinde fakat çok çeşitlilik var ya bu canımı sıkıyor, oysa bu hafta evdeyim izinliyim fc5 e mi dönsem dıyorum tekrar :)
Silah ve giysi haricinde kafa yoracak pek bir şey yok oyunda.Onları da loot'ladık sonra işine yarayanı kullanıp gerisini de satıyorsun.Loot'lamayı hiç yapmam diyorsan yeni ekipmanları silahçı veya zırhçı satıcıdan satın alırsın.Ama o da sürekli yenileniyor ve muhtemelen senin level'ine göre yenileniyor (veya bölgeye göre).Her safehouse'ta da farklı farklı silahlar satılıyor.

Oyun satın almaya değer mi dersen ''eh işte, belki'' derim.Ben oynadığım sürece boyunca online olmasından dolayı düşürdüğüm beklentim sayesinde %70 civarı zevk alabildim (ücretsiz olması da var tabi).Bir online oyundan ne beklersen o var oyunda.Hikaye işin işlenişi için var.Fiyatı şuan ne kadar bilmiyorum ama eğer çok iyi bir hikaye aramıyorsan oynamaya değer bir oyun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt