Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
The Witcher III'ün en kötü özelliği açık ara tam olarak dinamik olmayışı.
Örneğin Baron karısını kurtardıktan sonra tedavi için gideceğini söylüyor. Mantıken ve dinamiksel olarak oyun içi yaklaşık 2 hafta sonra tekrardan kalesinde belirmesi gerekiyor.
Aynısı Novigrad üzerinde de geçerli. Redenya Kralı Radovid'i öldürmeniz halinde Nilfgaard İmparatoru Emhyr var Emreis Novigrad'ı ele geçiriyor. Elbette bu sadece oyunun sonundaki ara sahnede böyle anlatılıyor. O ara sahneden sonra Novigrad'a gittiğim zaman hala Redenya askerlerini görmek oyunu biraz baltalıyor. Yanlış hatırlamıyorsam sadece White Orchard'daki han değişime uğruyordu.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Beyler çok özür dilerim yorumu spoiler içine almayı unutmuşum. Umarım kimse spoiler yememiştir

Oyunu geçen sene oynamıştım şimdi oynarken unutmuşum bazı yerleri. Bu ormandaki ağaçtan mı bahsediyorsunuz cadılar görevinden? Ruhu yok ettim ama o görevden sonra eşini kurtarmaya gittik . İkisi de yaşıyordu sonradan mı ölüyorlar :oops:
Ağaç ruhunu yok ettiğin için yaşıyorlar :p

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kanka the division 2 var bunu mu oynayayım 2.sini mi ve son olarak Türkçe var mı oyunlarda
İkisinde de Türkçe dil desteği yok maalesef.İkinci oyunu bilmiyorum fakat seçim yapacak olsam 2. oyunu tercih ederdim şahsen.

Rapor edilen spoiler hakkında gerekli işlemler yapılmıştır arkadaşlar.Bir kez daha 'kural dahilinde' spoiler verebilecek yazı ve resimlerin spoiler butonu içine alınması gerektiğini hatırlatmış olayım.İyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
18. level'de hafif 20. levelde ise baya zorlandım.Yan görevlerdeki düşman zorluğu 24 olunca daha az damage verip daha fazla damage yiyorsun.Bazen siperde dururken damage de yiyebiliyorsun.Gittiğim görevde ilginç bir şekilde el bombası yağmuruna tutulunca da hemen bayılıverdim.Oyunda ilk defa seviye yükseltme ihtiyacı hissettim.Şuan 22'yim, bakalım yetecek mi.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Uzun uğraşlarım sonucu Güneş Sistemi'ne giriş iznini alabildim. Ayak üstü Güneş'in ve gezegenlerin resimlerini çektim.

Güneş

Merkür

Venüs

Mars.

Dünya

Ay. İniş yapılamadığı için hayal kırıklığına uğradım. Fakat yapımı devam eden Odyssey DLC'sinin gelmesi ile birlikte Ay'a iniş yapılabileceğini düşünüyorum.

Jüpiter

Io

Jüpiter'in uydusu Europa'nın yeryüzü. SRV'mi yanımda getirmeyi unuttuğum için karada gezemedim. Sadece iniş yapabildim.
hangi oyun bu ya? gerçekçi bir uzay oyunu çok iyi gider

WARTH

hangi oyun bu ya? gerçekçi bir uzay oyunu çok iyi gider
Spoiler butonunda da yazdığı gibi oyunun adı, ''Elite Dangerous''. Henüz ben de satın almadım fakat sanırım uzay simülasyonu tabirine en yakın oyunlardan birisi. Odyssey DLC'si çıktığı gibi Ana oyun+DLC'yi satın almayı düşünüyorum.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Hoi4 The Great ar modun da bulgaristan ve sırbistanı 7 alman birimiyle yendim ve 10 birimi de pocket atarak yok ettim. Acayip güzel. Ama bu denli büyük bir savaşta Osmanlı'nın cepheye 30 birim askerle savunmaya çalışması üzücü. :(
7 birimle İtalya'yı aradan çıkarmak. :D

Son düzenleme:

WARTH

Hoi4 The Great ar modun da bulgaristan ve sırbistanı 7 alman birimiyle yendim ve 10 birimi de pocket atarak yok ettim. Acayip güzel. Ama bu denli büyük bir savaşta Osmanlı'nın cepheye 30 birim askerle savunmaya çalışması üzücü. :(
7 birimle İtalya'yı aradan çıkarmak. :D

Yeni gelecek DLC'yi gördün mü? Battle of Bosporus. Türkiye başta olmak üzere balkan devletlerini geliştiren, event'lar ekleyen bir DLC olacak. Çok muhteşem görünüyor. Focus Tree'de Misak-ı Milli, Hatay'ın Yeniden Alınışı gibi odaklar görmek çok hoşuma gitti. Ayrıca Kemal Paşa'nın portresi yenilenmiş ve hakkında onlarca event eklenmiş.
Türk oyuncuları için çok iyi olacak gibi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
24 level'e, 22 level silah ve giysi geliştirmeleriyle yetti ama yine de zırhlı düşmanlara karşı zorlanmaya devam ediyorum (zırhtan sonrası kolay).Bu arada merak eden varsa diye söylüyorum silah ve zırh geliştirmelerini düşman ve sağ soldaki kutu ve çantalardan loot'layarak yapıyorum.O da fazlasıyla yettiği için neredeyse hiç xp para harcamıyorum.Şuan param baya bi' birikmiş durumda, belki bu sefer harcatır.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Gördüm Ekim’de steam indirimi olsun bütün dlcleri ve oyunu alcam. Bu dlc’yi almamak olmaz. Birde Osmanlı’ya bir daha gönüllü yollamicam çünkü savaşı 1 yıl erteletiyor hemde Ruslar felan ordularına top ekliyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt