Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Freeon

Torrent-Oyun.com
Bööle bişeler

Ekli dosyalar

WARTH

Even in burning wounds, a mind strong as steel!
20200922202634_1.jpg

20200922203236_1.jpg

Ban sebebiyse kaldırabilirim fakat ben çok ağır bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Son düzenleme:

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Keşke bunu diyen Geralt değil Regis olsaymış ama ss aldıktan sonra fark ettim güzel denk gelmiş o söz.

Adsız.jpg

SELEN

If you think you can then you can.
intihar ediyordu baron ağaçtaki ruhu kurtarırsak eşi ölünce çok pişmandı kimse acımadı mı cidden.. baron adamdır
Oyunu geçen sene oynamıştım şimdi oynarken unutmuşum bazı yerleri. Bu ormandaki ağaçtan mı bahsediyorsunuz cadılar görevinden? Ruhu yok ettim ama o görevden sonra eşini kurtarmaya gittik . İkisi de yaşıyordu sonradan mı ölüyorlar :oops:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Oyunu geçen sene oynamıştım şimdi oynarken unutmuşum bazı yerleri. Bu ormandaki ağaçtan mı bahsediyorsunuz cadılar görevinden? Ruhu yok ettim ama o görevden sonra eşini kurtarmaya gittik . İkisi de yaşıyordu sonradan mı ölüyorlar :oops:
Ruhu serbest bırakırsan çocukları kurtarıyor. Ama baronun karısı ölüyor. Baron da kendini asıyor. Arkadaşın dediği doğru.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt