Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Vallahi öyle. Hele ara sahneler üçüncü oyundan bile daha kaliteli. Tek bir eksisi var gözümde. O da Geralt'ın yürüyüşünün tam smooth olmaması. Aynı olay Skyrim'de de var. Düz bir biçimde ilerlerken sağ sol yapınca karakter çok keskin dönüyor. Skyrim'de modla halletmiştim ama malum, Witcher II'de böyle bir mod yok.
Çok saçma bir kısıma eksi dedim ama, dediğin gibi oyun hâla her yönüyle taş gibi.
Benim içinde göze çarpan tek eksi aydınlatma olmuş, hiç bir şekilde mod vs kurmadan default ayarlarla oynayınca çok karanlık geliyor gözüme muhtemelen Witcher 3ten bir iki saat sonra bu oyunu açtığım için öyle hissettim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bu arada merak eden varsa söyleyeyim oyunun grafik seviyesi high'da.Sabit değil ama ortalama 75 fps alıyorum.Görünürde bir drop hissedilmiyor ama.Ultra'ya çekince fps 60'a iniyor.75'e alışınca hiç ultraya çekesim gelmedi. :) Zaten pek bir farkı da yok bence.
Ekran kartı sıcaklığı bazen 62, bazen 67 falan oluyor.En fazla 70 oldu.Ki bu benim şimdiye kadar gördüğüm en yüksek sıcaklıktı.

Not: Ekran kartım Gtx serisi.

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Bu arada merak eden varsa söyleyeyim oyunun grafik seviyesi high'da.Sabit değil ama ortalama 75 fps alıyorum.Görünürde bir drop hissedilmiyor ama.Ultra'ya çekince fps 60'a iniyor.75'e alışınca hiç ultraya çekesim gelmedi. :) Zaten pek bir farkı da yok bence.
Ekran kartı sıcaklığı bazen 62, bazen 67 falan oluyor.En fazla 70 oldu.Ki bu benim şimdiye kadar gördüğüm en yüksek sıcaklıktı.

Çok mükkemmel atmosferi var, insanın her şeyi boşverip indiresi geliyor fakat online tabanlı ve uzun vadede bir oyun olduğu için :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Çok mükkemmel atmosferi var, insanın her şeyi boşverip indiresi geliyor fakat online tabanlı ve uzun vadede bir oyun olduğu için :)
Evet uzun süreli bir oyun ama bitmeyen bir hikaye yapısı da yok bildiğim kadarıyla.Zaten ben de bu yüzden oynuyorum.Sırf hikayesi olmayan online tabanlı, boş yan görevli bir oyun olsaydı oynamazdım zaten.Ha baktım görevlerinin bir sonu gelmiyor o zaman tadında bırakırım ben de.Şimdiye kadar iyi bir ilerleme kaydettim.Safe house'lara gidip yan görevleri bitirdikten sonra ana görevden devam edeceğim.Yan görevler bile bitebiliyorsa ana görevler de bitiyordur büyük ihtimal.

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Ekip Lideri
Evet uzun süreli bir oyun ama bitmeyen bir hikaye yapısı da yok bildiğim kadarıyla.Zaten ben de bu yüzden oynuyorum.Sırf hikayesi olmayan online tabanlı, boş yan görevli bir oyun olsaydı oynamazdım zaten.Ha baktım görevlerinin bir sonu gelmiyor o zaman tadında bırakırım ben de.Şimdiye kadar iyi bir ilerleme kaydettim.Safe house'lara gidip yan görevleri bitirdikten sonra ana görevden devam edeceğim.Yan görevler bile bitebiliyorsa ana görevler de bitiyordur büyük ihtimal.
Sen bayaaa bi sardın bu oyuna takip ediyorum da, bu arada verdiğin oyunu hala oynuyorum dostum işin kötüsü ne biliyor musun rdr2 de oyuna giriyorum sürekli grafik ayarı yapıyorum yüksek ayarda oynamak istiyorum... :) Sonra düşürüyorum vb soğuyorum oyundan fakat ing çok az var bende nasıl tat alacağım :/

tommyvereceti

clay_was_here

kanka bu oyunun hikaye modu nasil oynamaya degermi

Transient Ghost

Ekip Lideri
kanka bu oyunun hikaye modu nasil oynamaya degermi
Dostum diğer yorumlarda da bahsettiğim gibi ben şuan sadece haritada bulunan yaklaşık 15-20 tane safe house girip ordan da ortalama 4 tane verilen yan görevleri yapıyorum.Yan görevler çoğunlukla benzer yapıda oluyor.Farklılıkları da o bölgenin zorluk derecesi.Bunun için damage'ı yüksek silah bulup üzerindeki zırhı da iyi hale getirmeye çalışıyorsun.Silahları sağ soldan gördüğün çanta, kutu ve kasalardan buluyorsun (düşmanlardan da düşüyor).Onlarla uğraşamam diyorsan görevlerden verilen para ile satın alman mümkün.Oyunun açık dünya bir yapısı var.Henüz ana göreve gitmedim, 7-8 tane yan görev kaldı.Ana görevlerin tadını doya doya yaşayayım diye yan görevleri bitirip, aynı zamanda güçlenip daha rahat oynamak istiyorum.

Ekstradan aşağıdaki linkteki yorumlarımı ve aşağıdaki oynanış videosunu izlersen daha net bir fikir edinirsin.

https://www.torrent-oyun.com/thread...suerekli-guencel.504011/page-206#post-4605620

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Bu kaotik atmosfer Witcher Wild Hunttan daha samimi geliyor nedense
Filtre bu kadar dandik olmasa daha da iyi olurdu bence. Amerikan filmlerinde sapsarı meksika filtresi gibi hissettiriyor bazen.
Seri de atmosferi ve hikayesi en gerçekçi olan oyun ilk oyundur bana göre. (grafik ve oynanış açısından çok gerisinde diğerlerinin)

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Filtre bu kadar dandik olmasa daha da iyi olurdu bence. Amerikan filmlerinde sapsarı meksika filtresi gibi hissettiriyor bazen.
Seri de atmosferi ve hikayesi en gerçekçi olan oyun ilk oyundur bana göre. (grafik ve oynanış açısından çok gerisinde diğerlerinin)
Oyunun görsel filtreleme sistemi çok farklı ve mekâna göre değişiklik gösteriyor. Flotsam'ın kasabasındayken kırmızı ve ortalama derece gri bir filtre (daha gerçekçi) bir filtre hakimken, ormanlarına girdiğiniz zaman sarı filtre devreye giriyor,mağaralarda ve harabelerde ise karanlık ve duruma göre ateş varsa kırmızı bir filtre var. Bazen ise renkler çok canlı bir hale bürünüyor (2. ekran görüntüsü gibi). Işıklandırması bazen göz alacak kadar abartı olabiliyor (aynı olay Hitman Absolution'da da vardı) fakat @grey'in de dediği gibi bu atmosfer üçüncü oyundan daha iyi betimliyor o karanlık evreni.
Ayrıca senin de dediğin gibi ilk oyun atmosfer bakımından kitaplara en yakın atmosferi sergiliyor.
Atmosfer bakımından; W1>W2>W3

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt