Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
screenshot1.png

Güzelim oyunu ne hale getirmişler. Opportunity deden mekanik oyunu çocuk oyununa çevirmiş. Bildiğin kontrat başladığı zaman menüyü açıp adamı nasıl öldüreceğini seçip cursor'u takip ediyorsun. Zamanında Hitman Absolution için ''Oyunu kolaylaştırmışlar, olmamış'' diyen ben şimdi Hitman Absolution'u serinin en iyi oyunlarından biri olarak görüyorum. 2 saatten fazla dayanamadım. Instinct mekaniği ise aşırı basitleştirilmiş. Belki ayarlardan kapanıyordur, hiç kurcalamadım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Ekli dosyayı görüntüle 239562
Güzelim oyunu ne hale getirmişler. Opportunity deden mekanik oyunu çocuk oyununa çevirmiş. Bildiğin kontrat başladığı zaman menüyü açıp adamı nasıl öldüreceğini seçip cursor'u takip ediyorsun. Zamanında Hitman Absolution için ''Oyunu kolaylaştırmışlar, olmamış'' diyen ben şimdi Hitman Absolution'u serinin en iyi oyunlarından biri olarak görüyorum. 2 saatten fazla dayanamadım. Instinct mekaniği ise aşırı basitleştirilmiş. Belki ayarlardan kapanıyordur, hiç kurcalamadım.
Absolution'ın çizgiselliğini bu son 2, hatta 3 oyuna tercih ederim.Yine çok kötü bulmadım ama Absolution'daki hikaye anlatımı ve heyecanı daha üst seviyedeydi.Bu son 3 oyun bildiğin challenge kafasında.'A' noktasından başlıyorsun, hedefi istenen şekilde ekarte edip 'B' noktasına gidiyorsun.Heyecan minimum seviyede.Farklı yollarla oynama kısmı olmasaydı, bırak 3.'sü, 2.'si bile yapılmazdı.Daha 2'yi oynamadım bu arada.

nik

Torrent-Oyun.com
Absolution'ın çizgiselliğini bu son 2, hatta 3 oyuna tercih ederim.Yine çok kötü bulmadım ama Absolution'daki hikaye anlatımı ve heyecanı daha üst seviyedeydi.Bu son 3 oyun bildiğin challenge kafasında.'A' noktasından başlıyorsun, hedefi istenen şekilde ekarte edip 'B' noktasına gidiyorsun.Heyecan minimum seviyede.Farklı yollarla oynama kısmı olmasaydı, bırak 3.'sü, 2.'si bile yapılmazdı.Daha 2'yi oynamadım bu arada.
hocam ben dediğin şekilde olduğundan hitman oyunlarını oynamadım, çok haklısın, bir oyunu single yapıyorsan oyun gibi olacak, adamlar artık single işini bırakmış görünüyo hitman de, hikaye falan oyun havası yok daha çok ısınma turları

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt