Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Daha fazlası steam hesabım da

yakın vakitte 2.3 hafta o kadar mod yükleyip silip yükleyip en son sorunlar ile karşılaşıp modlardan anlamayan biri olarak işi beceremediğime üzüldüğüm bir yapım. Şunu adam akıllı grafik modları ile oynamak vardı.

Son düzenleme:

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.

Daha fazlası steam hesabım da

yakın vakitte 2.3 hafta o kadar mod yükleyip silip yükleyip en son sorunlar ile karşılaşıp modlardan anlamayan biri olarak işi beceremediğime üzüldüğüm bir yapım. Şunu adam akıllı grafik modları ile oynamak vardı.

Ben Can Sungur'un bi serisi vardı ordan izleyerek başlamıştım Skyrim modlamaya. Gerçi şuan o videolardan öğrendiklerimden çok tecrübelerimle yüklüyorum. Yeri geldi 10 saat mod yükleyip 1 saat oynadım oyunu, bağımlılık da yapıyo modlamak anlayacağın. :D Hala kontrol ederim yeni gelen modları 2- 3 güne bir. Lore friendly olsun derdin de yoksa (ipin ucunu kaçırıp da uçan tren modu vs yüklemeden tabi) 250 moda kadar yolu var bunun (o limiti aşmanın yolları da var) Beni şuan tek tutan şey sistemim (174 deyim) :D Oyunun müziklerinden tut arayüzü, yazı fontuna kadar hepsi orijinalinden farklı.

Ben Can Sungur'un bi serisi vardı ordan izleyerek başlamıştım Skyrim modlamaya. Gerçi şuan o videolardan öğrendiklerimden çok tecrübelerimle yüklüyorum. Yeri geldi 10 saat mod yükleyip 1 saat oynadım oyunu, bağımlılık da yapıyo modlamak anlayacağın. :D Hala kontrol ederim yeni gelen modları 2- 3 güne bir. Lore friendly olsun derdin de yoksa (ipin ucunu kaçırıp da uçan tren modu vs yüklemeden tabi) 250 moda kadar yolu var bunun (o limiti aşmanın yolları da var) Beni şuan tek tutan şey sistemim (174 deyim) :D Oyunun müziklerinden tut arayüzü, yazı fontuna kadar hepsi orijinalinden farklı.
Cs türkçe rehber konusunda güzel iş çıkarmış oradan da 2.3 bilgi aldım. Benim kullandığım yeni modlar ın kurulum videosu da vardı ama 2019 da çekmiş ve modlar değişmiş bir de dil olması lazım az çok ne dediğini anlarsan işin daha da kolaylaşıyor. Ben de sistem var ama şu işi beceremedim valla üzülüyorum şunu adam akıllı oynayamadığıma grafikler ve ses kafi ekstra mod a gerek yok tr dil i olsun uyumlu olsun bir de keyfime diyecek yok da zor anlayan birini bulmam lazım. Benim de normal de 150 mod du ama vortex de 248 civarı gösteriyordu sabahtan akşama 3 hafta boş uğraş aklım gitti bir süre sonra kafayı yiyecektim en son silmeseydim.

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Cs türkçe rehber konusunda güzel iş çıkarmış oradan da 2.3 bilgi aldım. Benim kullandığım yeni modlar ın kurulum videosu da vardı ama 2019 da çekmiş ve modlar değişmiş bir de dil olması lazım az çok ne dediğini anlarsan işin daha da kolaylaşıyor. Ben de sistem var ama şu işi beceremedim valla üzülüyorum şunu adam akıllı oynayamadığıma grafikler ve ses kafi ekstra mod a gerek yok tr dil i olsun uyumlu olsun bir de keyfime diyecek yok da zor anlayan birini bulmam lazım. Benim de normal de 150 mod du ama vortex de 248 civarı gösteriyordu sabahtan akşama 3 hafta boş uğraş aklım gitti bir süre sonra kafayı yiyecektim en son silmeseydim.
Çalışmayınca strese sokuyor gerçekten. :D Türkçe yama kullanınca maalesef eşya modlarına vs. sorun çıkartabiliyor. Ben kullanmıyorum, grafik (bazı kaplama modlarında da çıkabiliyor), ses modlarına sorun çıkarmaz heralde, mod sayfalarında da ayrıntılı anlatılıyor kurulumları ingilizce genelde ama. Bir de ben Special edition da legendary e göre daha az sorun yaşadım. Vortex yerine Mod Organizer kullanmanı da tavsiye ederim. Arayüzüne alışınca çok daha rahat ediyosun.

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Kale Zindanı.jpg
enb2020_4_24_18_23_52.jpg
Collage of Winterhold.jpg
20200814151158_1.jpg

20200814150842_1.jpg
20200119120759_1.jpg
20200805231458_1.jpg
20200809210908_1.jpg
20200807165635_1.jpg
20200120201115_1.jpg
20200120191236_1.jpg

Daha fazlası steam hesabım da​

Oyun pahalı, alamadım. İndirime girerse artık anca o zaman oynarız.
Şuan 1 oynasam daha zevk alırım sebebi de hem az çok konuya hakimiyet kazınmak ekstradan türkçe yaması var anladığım kadarı ile bunlar benim için + RD2 de yalan oldu herhangi bir dil de yok bir anlamı olmuyor benim için köşede beklemede şuan. Cyberpunk 2077 bekliyorum hayırlısı ile bu arada steam konunda türkçe yama mevcut mu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt