Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13
Github'taki sürüm uygun mudur? Bir Türkçe dili sonradan mı ekledin yoksa dil desteği var mı oyunun?

https://github.com/xenia-canary/xenia-canary
Evet, Appveryor olanı indirmen yeterli, bi' klasör çıkartıp emulatörü açmadan önce portable.txt oluştur, sonra emulatörü açıp kapatınca ayarları yapacağın dosya çıkacak, 16 kb kadar. Oradan vsync'i false yaptın mı tamamdır. Oyunun kendisinde yok, görev görev çevirerek oynuyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Evet, Appveryor olanı indirmen yeterli, bi' klasör çıkartıp emulatörü açmadan önce portable.txt oluştur, sonra emulatörü açıp kapatınca ayarları yapacağın dosya çıkacak, 16 kb kadar. Oradan vsync'i false yaptın mı tamamdır. Oyunun kendisinde yok, görev görev çevirerek oynuyorum.
Peki teşekkürler cevaplar için, bi' ara denerim artık.

DI_SGW

Torrent-Oyun.com
Bende yaptımda emu yu oyunu nerden indirebilirim acaba

Transient Ghost

Ekip Lideri

bu nasıl 2008 oyunu olm adamlar devrim yapmış
Oyunların altın yıllarıydı desem...

Dead Space'ler, Bioshock'lar, S.T.A.L.K.E.R'lar DMC'ler, MGS'ler, Assassin's Creed'ler, Prince of Persia'lar, Fallout'lar, GTA'lar (4 ve öncesi) Crysis'ler ve daha sayamadığım birçok oyun hep bu yıllarda çıktılar.Bu yıllar kiminin başlangıcıyken kiminin de yükselişteki yılıydı.Şimdikiler hepten bozdu diyemem ama eskilerin o taze oyun hissini artık verebilen çok az oyun var maalesef.

Biliyorsundur da yine söyleyeyim dedim. :)

ReCore

Not: Artık Win10 eski sürümlerine (1709 vs.) gerek olmadan Steam sürümünü oynayabilirsiniz.

Bos savaşları, geliştirmeler ve bulmaca türü görevler olmasa oynanacak kalitede bir oyun değil.Ama neyse ki oynanıştaki basitliği bu saydığım şeylerle biraz olsun güzelleştirebilmiş.Kısa olduğu için bitirmeden bırakmak istemedim.Biraz daha iyi olsaymış, bir NieR olabilirmiş.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
Oyunların altın yıllarıydı desem...

Dead Space'ler, Bioshock'lar, S.T.A.L.K.E.R'lar DMC'ler, MGS'ler, Assassin's Creed'ler, Prince of Persia'lar, Fallout'lar, GTA'lar (4 ve öncesi) Crysis'ler
stalker hariç hiçbiri devrim yaratan oyunlar değildi benim gözümde, bir de belki dead space

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
RDR 2 avladığım ayı ve onun çaresizliği temalı foto..
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
stalker hariç hiçbiri devrim yaratan oyunlar değildi benim gözümde, bir de belki dead space
Devrim diyebilmemiz için bana göre, bir temanın (örneğin korku, bilim-kurgu, açık dünya vs.) öncüsü olması gerekiyor.Crysis hariç birçoğu ilk oyunlarıyla türünün en iyisi olarak devrimini yapmıştır bence.En basitinden GTA'nın açık dünya konusunda devrim yaptığını inkar edecek biri yoktur herhalde.Bu arada devrim gibi bir iddiam yoktu ama kendi alanında en iyileri oldukları kesin (benim için).

nik

Torrent-Oyun.com
kanka bir sorum olacak ya bu ac odysey de hikayede ilerlemek icin yan gorev zorunlumu
yok, ama oyun öyle sürekliyici ki bitsin istemiyorsun, yan görevleri de yapıyom ben, üstelik bunlara bir de dlc hikaye görevleri eklemişler, haftalardır oynuyom hala sıkılmadım :)

bu tür açık dünya oyunlarında birbirini tekrar eden görevleri oynamayın çabuk sıkılırsınız, ana görevler ve yan görevleri yapın, ana görevi yan görevlerle eşit olarak oynayın yani direk ana görevi yapayım oyun bitsin demeyin, ana görev bittikten sonra sıkılmanız çok yüksek

yok, ama oyun öyle sürekliyici ki bitsin istemiyorsun, yan görevleri de yapıyom ben, üstelik bunlara bir de dlc hikaye görevleri eklemişler, haftalardır oynuyom hala sıkılmadım :)

bu tür açık dünya oyunlarında birbirini tekrar eden görevleri oynamayın çabuk sıkılırsınız, ana görevler ve yan görevleri yapın, ana görevi yan görevlerle eşit olarak oynayın yani direk ana görevi yapayım oyun bitsin demeyin, ana görev bittikten sonra sıkılmanız çok yüksek
kanka odysey yani yolculuk gorevleri var ben onlari yapyom sonra harita uzerindeki sari unlemleri yapacam dusuncem boyle su kültistleri de bazen denk geliyo kesiyom bazende internetten yerlerine bakip buluyom bilgi icin sagol ama kesinlikle haklisin oyun surukluyo

RUBENム

war. war never changes.
En kolay zorluk seviyesinde yaklaşık 12 saatlik bi' oynanış sonunda son bölüme geldim. Artı ve eksiklerinden bahsedeceğim.

+ Aksiyon bitmek bilmiyor. Oyunun temposu çok yüksek. İnsana ekran başında kalori yaktırıyor yahu.

+ Kendi üssümüz var. Üssümüzde silah puanı, yetenek puanı ve zırh skini gibi eşyalar kilit altında tutuluyor. Bunları açmak için ise "Sentinel Battery" isimli bataryaları kullanmanız gerekiyor. Bu bataryaları görevleri yaparken alabiliyorsunuz.

+ Demonlara hasar verdikçe parçalanma detayını beğendim.

+ Tırmanma vb. yeni mekanikler var.

+ Grafikler gayet güzel.

- TR fiyatı çok pahalı.
- Boss olabilecek yaratıklar ansızın karşınızda belirebiliyor.
- Marauder. Spoiler olacağı için fazla detaya girmek istemiyorum.
- Mermiler çok çabuk bitiyor. Ama "Chainsaw" ile yaratıkları kesince bol bol mermi toplayabiliyorsunuz.

20200817190012_1.jpg

Transient Ghost

Ekip Lideri

Artıları
>> Grafikleri beklediğimden daha iyiydi.
>> Sürüş mekaniği de fena değil.
>> Ara sahneler de idare eder seviyede.
>> Arabaların film sahnelerindeki gibi her ne kadar gerçekçi olmasa da tek darbede kağıt gibi olması eğlenceli.

Eksileri
>> Oyun öncelikle birçok kötü yanına rağmen 84,4 GB'lık bir yer kaplıyor (en baba oyun bile bu kadar yer kaplamıyor).
>> Grafik ve oynanış her ne kadar oynanabilir seviyede olsa da görev tasarımları ve hikaye çok sıradan.
>> Ara sahneleri gereksiz uzun.
>> Bazı görevlerdeki aksiyonsuzluğu zaman challenge'ı koyarak çözmeye çalışmışlar ama olmamış.
>> Sürüş mekaniği yeterince oturaklı olmadığı için çoğu zamanlı görevde başarısız olup tekrarlamak zorunda kaldım.
>> Oyunda tuş göstergeleri gamepad'e yönelik.Hangi tuşun ne olduğunu bulmak baya canımı sıktı.En kötüsü de space'in nitro tuşu olması ve ayarlarda bunu değiştirecek bir fonksiyonun bulunmamasıydı.
>> Grafikleri yüksek olmamasına rağmen zaman zaman fps düşüşleri yaşadım.
>> Zaman kaybı! @Frankenstein

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt