Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
mgs nasıl zevk veriyormu dostum hiç oynamadım ama oynamak istiyorum son zamanlarda biraz çabuk sıkılan biriyim oyunlarda
Net konuşayım; MGSV'in başında 2 saatten fazla oturamıyorum. Ama o 2 saat de inanılmaz zevkli geçiyor. Ama sıkma ve tekrara düşme potansiyeli var, onu diyeyim. Denemekten zarar gelmez. Bana kalırsa kesinlikle oynanması ve deneyim edilmesi gereken bir gizlilik oyunu. Son 2 haftada her gün 2 saatlik periyotlar halinde oynadım ve sıkılmadım fakat kendi yapımı biliyorum, muhtemelen 4-5 gün sonra oyun tekrara düşmüş gibi gelecek ve 1 ay ara vereceğim. Fakat 1 ay aradan sonra tekrar son gaz devam edeceğim. Oyunun mekan tasarımları ve gizlilik mekanikleri çok hoşuma gidiyor. Hatta bu alanda Splinter Cell Chaos Theory ve MGS5 benim gözümde en iyileridir. İkisi de gayet gerçekçi bir oynanışa sahip.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
mgs nasıl zevk veriyormu dostum hiç oynamadım ama oynamak istiyorum son zamanlarda biraz çabuk sıkılan biriyim oyunlarda
Splinter Cell, Dishonored, gizli oynandığı zaman AC, Watch Dogs gibi gizlilik oyunlarını severek oynadıysan, bu oyunu seversin diye düşünüyorum.Her ne kadar hikayesi yarım kalmış olsa da keşfedilmesi gereken bir dünyası var.Yapay zeka kısmı iyi olduğu için oynanış kısmı tatmin edecektir ama hikayenin öyle süper olmasını bekleme.Var ama süper değil.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Splinter Cell, Dishonored, gizli oynandığı zaman AC, Watch Dogs gibi gizlilik oyunlarını severek oynadıysan, bu oyunu seversin diye düşünüyorum.Her ne kadar hikayesi yarım kalmış olsa da keşfedilmesi gereken bir dünyası var.Yapay zeka kısmı iyi olduğu için oynanış kısmı tatmin edecektir ama hikayenin öyle süper olmasını bekleme.Var ama süper değil.
tr yaması mevcutmu peki

Transient Ghost

Ekip Lideri

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
fcbd_bow.jpg

Blood Dragon'u daha önce oynamamıştım. Bugün deneme fırsatı buldum ve aşırı hoşuma gitti. Arka planda çalan Synthwave-Retro tarzı şarkılar inanılmaz gaz parçalar. Grafikler de çok hoşuma gitti. Oyunda Robocop ve Terminator gibi yapımlara da göndermeler mevcut. Oyunun tutorial kısmı bile mizahi bir yapıda. Tek beğenmediğim noktası vuruş hissi oldu. Oysa silah tasarımları ve ses-animasyonları gayet iyiydi. Keşke vuruş hissine de biraz uğraşsaydı yapımcılar.
20200811001413_1.jpg
20200811004401_1.jpg
20200811205723_1.jpg

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt