Oyun İçi Ekran Görüntüleriniz

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tommyvereceti

clay_was_here
Nasıl zevk alıyorsunuz bu oyundan ya?

Şaka yapıyorum bu arada.Bir oyunun seveni azsa ve kişi buna rağmen o oyunu sevebiliyorsa iyi bir şey başarmıştır bence.Bazen benim de Mafia 3'ü sevmeme şaşıranlar oluyor, darısı o şaşıranların da başına. ;D
kanka mafia 3 kotu oyun degilki sadece gorevler kendini fazla tekrar ediyor ben bir kac elestirmenin videosuna aldanip mafia 3 ü oynamadim dedim oyun kotuymus oynanmaz diye sonra oyunsuz kaldigim donemde kurdum oyunu oynadim ben zevk aldim dedigin gibi darisi mafia 3 e on yargili olanlarin basina

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
kanka mafia 3 kotu oyun degilki sadece gorevler kendini fazla tekrar ediyor ben bir kac elestirmenin videosuna aldanip mafia 3 ü oynamadim dedim oyun kotuymus oynanmaz diye sonra oyunsuz kaldigim donemde kurdum oyunu oynadim ben zevk aldim dedigin gibi darisi mafia 3 e on yargili olanlarin basina
Tamam işte bundan dolayı kötü..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
O eleştiriler bir noktada iyi şeylere vesile olurken çoğu zamanda kötü şeylere vesile olabiliyor.Örneğin kişiye ''boşuna oynamayayım, zaman kaybı'' gibi şeyler dedirtebiliyor.Ama eleştirileri benim beklenti düşürmek için amaçlı dinleyip okuyanlara da iyi örnek oluyorlar.Mesela benim de ilk başlarda beklentim ''gerçek bir mafia oyunu olacak, eskilerin devamı olacak'' diye olsaydı o zaman ben de yerden yere vurup artılarını görmeyebilirdim ama eleştiriler sayesinde beklentim düşünce artılarıyla zevk alabildim.Yine de bir Mafia oyunu olacak kalitede bir oyun değildi orası ayrı.

Ters örnek olarak da Far Cry 5'i gösterebilirim.Fazlasıyla övülen bir oyun olunca (Ogz'nin puanı: 9.2) haliyle beklentim yükseldi ve oyunu DLC'ler hariç pek beğenmemiştim.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
O eleştiriler bir noktada iyi şeylere vesile olurken çoğu zamanda kötü şeylere vesile olabiliyor.Örneğin kişiye ''boşuna oynamayayım, zaman kaybı'' gibi şeyler dedirtebiliyor.Ama eleştirileri benim beklenti düşürmek için amaçlı dinleyip okuyanlara da iyi örnek oluyorlar.Mesela benim de ilk başlarda beklentim ''gerçek bir mafia oyunu olacak, eskilerin devamı olacak'' diye olsaydı o zaman ben de yerden yere vurup artılarını görmeyebilirdim ama eleştiriler sayesinde beklentim düşünce artılarıyla zevk alabildim.Yine de bir Mafia oyunu olacak kalitede bir oyun değildi orası ayrı.

Ters örnek olarak da Far Cry 5'i gösterebilirim.Fazlasıyla övülen bir oyun olunca (Ogz'nin puanı: 9.2) haliyle beklentim yükseldi ve oyunu DLC'ler hariç pek beğenmemiştim.
Ogz FC5 e 9,2 puan mı vermiş? Wokwkekdmdksmsmxmdkdndkdk

tommyvereceti

clay_was_here

çok haklısın kanka bi,r mafia oyunu değildi tabiki mafia 3
mafia 3 bana göre mafia adında bir mafya olmayan bir aksiyon oyunu oyunda grafik var müzikler harika hikayenin ilk iki saati harika ama sonra her görev kopyala yapıştır kafasında yapılmış kendi çapında kaliteli bir oyun denilebilir birde şurdan bakmak gerek mafia 3 ü kur adının mafia olmadığını düşün oyna zevk al ben bu kafayla bitirdim :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Maalesef öyle yapmışlar zamanında.İnceleme yazısında görmüştüm, şuan baktığımda silmiş gibi görünüyor ama sorun değil, aynı puanı video incelemesinde de telaffuz ediyorlar.Geç oynamama rağmen etkilenmiştim bundan.

https://oyungezer.com.tr/inceleme/far-cry-5-inceleme/detay

çok haklısın kanka bi,r mafia oyunu değildi tabiki mafia 3
mafia 3 bana göre mafia adında bir mafya olmayan bir aksiyon oyunu oyunda grafik var müzikler harika hikayenin ilk iki saati harika ama sonra her görev kopyala yapıştır kafasında yapılmış kendi çapında kaliteli bir oyun denilebilir birde şurdan bakmak gerek mafia 3 ü kur adının mafia olmadığını düşün oyna zevk al ben bu kafayla bitirdim :D
Aynen öyle dostum.Aynı şekilde Assassin's Creed serisine de öyle bakmak lazım.Adının bir önemi kalmadı sayılır.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Maalesef öyle yapmışlar zamanında.İnceleme yazısında görmüştüm, şuan baktığımda silmiş gibi görünüyor ama sorun değil, aynı puanı video incelemesinde de telaffuz ediyorlar.Geç oynamama rağmen etkilenmiştim bundan.

Aynen öyle dostum.Aynı şekilde Assassin's Creed serisine de öyle bakmak lazım.Adının bir önemi kalmadı sayılır.
İyi ki zamanında o puanı görmemişim. Yoksa yerden yere vururdum bu incelemeyi yapanı. :D Hayır yani zevkler renkler tartışılmaz da bu kadar da değil abi..

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Nasılsın ? Uzun zamandır göremedik seni ? :)
İyidir, okulla falan uğraşıyordum. Son zamanlarda pek sağlam oyun çıkmadığından ben de ilgimi kaybettim ya, forumun da aktivitesi genel olarak azaldı. Öyle işte. Buraları kirletmeyelim diyeceğim de iyice anarşi sarmış herhalde sorun olmaz :D Senden naber?

Transient Ghost

Ekip Lideri
İyidir, okulla falan uğraşıyordum. Son zamanlarda pek sağlam oyun çıkmadığından ben de ilgimi kaybettim ya, forumun da aktivitesi genel olarak azaldı. Öyle işte. Buraları kirletmeyelim diyeceğim de iyice anarşi sarmış herhalde sorun olmaz :D Senden naber?
Sohbetiniz oyunlarla ilgili olmayacaksa Genel Sohbete yazar mısınız yazacaklarınızı?
@kerem.uygur.12 @Carl

https://www.torrent-oyun.com/threads/genel-sohbet-alani.518183/

Bu arada yasakçılığa karşı olduğum için pek karışma taraftarı değilim ama yönetim isterse karışmak zorundayım, onu da belirtiyim.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

tommyvereceti

clay_was_here

ac unity den sonra cıkan oyunlar assassins değilki bildiğin ac adında başka oyunlar cıkıyor bence ubisoftun mantığı şu hidden blade ekle adına ac de sür piyasaya artı karaktere kapşonlu birde kıyafet ekle al sana assassins creed benim fikrimce asıl assasins creed oyunları ac1 ac 2 ac brotherhood ac revelations ac 3 (bu bile asıl ac oyunumu şüpheliyim :D) ve ac unity tabi yeni çıkan oyunları ve saymadığım oyunlar kötümü bana göre değil ama saymadığım oyunları ac olarak değilde normal aksiyon macera oyunu olarak düşünüp oynamak zevk verdi bana tabi tekrardan söylüyorum bana göre bu değerlendirme herkesin fikrine sonsuz saygım var

Transient Ghost

Ekip Lideri
ac unity den sonra cıkan oyunlar assassins değilki bildiğin ac adında başka oyunlar cıkıyor bence ubisoftun mantığı şu hidden blade ekle adına ac de sür piyasaya artı karaktere kapşonlu birde kıyafet ekle al sana assassins creed benim fikrimce asıl assasins creed oyunları ac1 ac 2 ac brotherhood ac revelations ac 3 (bu bile asıl ac oyunumu şüpheliyim :D) ve ac unity tabi yeni çıkan oyunları ve saymadığım oyunlar kötümü bana göre değil ama saymadığım oyunları ac olarak değilde normal aksiyon macera oyunu olarak düşünüp oynamak zevk verdi bana tabi tekrardan söylüyorum bana göre bu değerlendirme herkesin fikrine sonsuz saygım var
Bana göre AC'nin hikayesi her ne kadar hatırlamasam da teması bakımından AC Black Flag ile bitmişti.Çünkü ortada korsanlık diye bambaşka bir hikaye işleniyordu.Tabi millette korsan temalı oyun açlığı olduğundan olsa gerek bu oyunu çok sevmiş ve ses çıkarılmamıştı.Daha sonra Unity ve Syndicate gelince jeton yeni yeni düşmeye başladı.Origins geldikten sonra bitmesi gereken bu tartışma Origins'le birlikte daha da alevlendi.Eminim Valhalla çıktıktan sonra da ''e bunun neresi AC'' diyecek illa ki birileri çıkacaktır.Çok da şey etmemek lazım.Benim için AC yeni ismi her ne kadar kulağa hoş gelmese de anlamlı olduğundan dolayı Animus Civizilation'dır.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Far Cry 5 ve New Dawn fikrimce serinin en kötü iki oyunu. Far Cry serisinin hayranıyımdır ve nasıl bir gaflete düştüysem FC5 e cıkmadan ön sipariş vermiştim bir dünya para bayılıp. O kadar pişman olmuştum ki anlatamam. Senaryo çok tırt, görevler kopya ve sıkıcıydı. O gün kendime söz verdim hiçbir ubisoft oyununa ön sipariş geçmeyeceğime dair :)

tommyvereceti

clay_was_here
Bana göre AC'nin hikayesi her ne kadar hatırlamasam da teması bakımından AC Black Flag ile bitmişti.Çünkü ortada korsanlık diye bambaşka bir hikaye işleniyordu.Tabi millette korsan temalı oyun açlığı olduğundan olsa gerek bu oyunu çok sevmiş ve ses çıkarılmamıştı.Daha sonra Unity ve Syndicate gelince jeton yeni yeni düşmeye başladı.Origins geldikten sonra bitmesi gereken bu tartışma Origins'le birlikte daha da alevlendi.Eminim Valhalla çıktıktan sonra da ''e bunun neresi AC'' diyecek illa ki birileri çıkacaktır.Çok da şey etmemek lazım.Benim için AC yeni ismi her ne kadar kulağa hoş gelmese de anlamlı olduğundan dolayı Animus Civizilation'dır.
kanka dedigim gibi buyuk beklenti icinde olursak bunun neresi ac boyle ac mi olur demeye ac 4 ten baslardik ama baktikti ubisoft iyice sacmaladi yeni cikan ac nin ac alakasi yok bizde aksiyon macera kafasinda oynuyoz

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
20200806004658_1.jpg
20200804203831_1.jpg
20200806231544_1.jpg
20200807154427_1.jpg
20200805011056_1.jpg
20200807163841_1.jpg
20200807171814_1.jpg
20200807172424_1.jpg
20200807172431_1.jpg

Outfit DLC'leri kendi kendine kapanmış :(

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt