Torrent-Oyun | OYUN DEĞERLENDİRME ve PUANLAMA KONUSU (SABİT)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Darksiders 2 deathinitive edition

Sonunda seride bitirmedigim tek oyunuda bitirdim.Genesis hariç çünkü o yan bir oyun.Zaten zor ve karışık gelmişti 1 saatte silmiştim onu.

Ölüm karakteri benim seride en sevdiğim oldu.Tipleme gerçekten güzel

Çok fazla bulmaca olması oyundan sogutabiliyor 1de 3de bu kadar varmiydi unuttum valla ama ben seriyi fanı olmasamda severek bitirdim fanların gömdüğü 3ü bile çok severek oynamıştım.

Bir kaç bölümde gecilmeyen bug var bunu çözmek içinde nvdia denetim masasını açman gerekiyor bunu denerken onunda bozuk olduğunu farkettim ve ne yapacağımı bilemedim bir güncelleme yapman gerekiyor demişlerdi daha kötü olur diye diğer çözüm yolunu denedim ve işe yaradı şaka gibi ama 18 level yapmak yetiyor .

Oyun diğer oyunlara göre daha uzun olmuş .Ve bana nedense diğerlerine göre daha zor geldi özellikle son 3 boss .Souls like denilen 3de bile bu kadar zorlanmamıştım.

4.oyun çıkar mı bilmem ama çıkarsa oynarım.
(Umarım çıkar)
8/10

Ayrıca seri olarak 2>3>1

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Zombie Army 4: Dead War

süper deluxe edition almadığıma pişman oldum .Normalde oynadım yinede zorladı zaten para verdiğim oyunuda hemen bitirmek istemedim yinede 11 saatte bitirdim 9 tane ek görevide indirimlerde almayı düşünüyorum .bilenler var mı bilmiyorum ama sezon pass 1i alınca 9 ek görevin hepsi geliyor mu ?anladım olayı 3 tane sezon pass var her birinde 3 tane mission koymuşlar .3 tane sezon passı alırsam 150 TL'den fazla tutacak tek tek alsam 100 TL'den fazla tutacak gerek yok tek sezona hepsini koysalardı verecektim direk

Oyunun sevmediğim yani boss bulamamaları hep aynı son bossu boss yapmaları .Yinede gayet zevk alarak bitirdim.oyun coop odaklı ama ben tek oynadım .Zorlanma sebebimde o diye düşünüyorum.
7/10

Son düzenleme:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
1636818877274.png

6.5/10
Bright Memory adında demo oyununu ilk çıktığında almış ve 3 kere baştan sona bitirmiş biri olarak demonun devamı olacak Bright Memory: Infinite’i başından beri bekliyordum. Tam beklediğim kadar kaliteli olmasa da pişman olduğumu söyleyemem.

İlk başta şunu söyleyeyim Infinite ve önceki oyun tek bir kişi tarafından geliştirildi. Tek kişi için oldukça iyi bir başlangıç oyunu. Oyundaki grafikler birçok AAA ile yarışır durumda ve birçok AAA oyunun aksine optimizasyonu da iyi. Sistem gereksinimlerini tam olarak sunmuş ve harika bir performans sunuyor.

Oynanış oyunun en ön plana çıkan özelliği. Demoda da birçok kişiyi bu etkilemiştir diye düşünüyorum. 3 kere bitirmemi sağlayan şey oynanıştı. Infinite’in oynanışı bence demonun gerisinde kalmış. Demoda bulunan yetenekler daha güzeldi. Örnek olarak demoda grapple bir mekanikti, kendimiz istediğimiz zaman kullanabiliyorduk. Ana oyunda ise sadece belli yerlere atabiliyoruz. Oyunda tüm yetenekleri tek denemede açamıyoruz bu demoda da vardı ama demo insanı tekrar oynamaya itiyordu, diğer yetenekleri merak ettiriyordu. Açıkçası ana oyunu bitirdikten sonra tekrar oynama isteğim gelmedi. Bunun en büyük sebebi bossların ve bazı düşmanların canının aşırı yüksek olması, zorda oynadım ama yine de bu kadar yüksek olmamalı. 10 dakika aynı adamla kapışmak eğlenceli olmuyor, zorda bu kadar yüksekse en zorda düşünemiyorum bile. Düşman çeşitliliği demoya göre azalmış ya da fark yok. Demoda kurt tarzı düşmanlar, yarasalar gibi şeyler varken ana oyunda bunlar yok. Son olarak çeşitlilik katması amacıyla gizlilik kısımları eklenmiş ama aşırı kötü. Ben bu oyunu full aksiyon hack&slash yapmak için almıştım, kimse gizlilik kısmı beklemiyordur bu oyundan ama yine de eklenmiş.

Hikayesi kötü. İyi olabilecekken baya saçmalamışlar final de çok düz bitti. Ben zaten hikaye beklentisiyle oynamamıştım ama potansiyeli olduğunu görüp ulaşamadığını fark etmek üzdü. Oysa 4-5 saatlik bir süresi olsaydı hikaye çok daha iyi olabilirdi. Süre demişken oyunun süresi ortalama 1.5-2 saat. Zamanında 3-4 saat arası olacağını söylemişti geliştirici maalesef yapamamış. Oyunun ismine de biraz ters olmuş :D. Oyunda güya ana düşman var ama kendisinin ekran süresi 1 dakika olduğu için bir şey hissettiğim söylenemez.

Ben oyuna ücretsiz sahip oldum. Zamanında demoyu 13TL gibi bir fiyata aldığım için ana oyun çıkışında ücretsiz verildi. 13TL’ye 2 oyun benim için değdi ama ana oyunun tekli fiyatı 32TL ve bu fiyata oyunun değeceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Painkiller: Hell & Damnation

Öncelikle oyunun final bossunu çözemediğim için bitiremedim ama 10 dakikalık bir fight yüzündende yazmamazlık ayıp olur diye düşünüyorum.Zaten kalan kisimlari izledim.

Tek bitirdiğim painkiller oyunu oldu.Doom tarzı bir oyun.Ben doom 2016yi hayranlıkla bitirmiştim doom eternalıda 2 saatte bırakmıştım bu oyun doom eternaldan daha kötü bir oyun.Doom eternala haksızlık ettiğimi anladım .Bır kez daha deneyeceğim onu.Oyuna geçersek oyun içi videolar çok kötü geldi bana.Müzikler iyiydi aksiyonu yeterliydi zaten yetmese devam etmezdim.Oyunda kısa geldi bana 4 bölümde bitiyor oyun.

6/10

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

2012 oyunu .Yani eskimeyen oyunlardan.Skyrim ,GTA 4(bunları deme sebebim onların da eskimeyen oyun olarak görmem kaliteleri vs değil) kadar etkilemesede buda efsane oyun.Ben hatırlamıyorum asker olarak hissetiren bu denli başka oyun.Filmlerde dizilerde Amerikan milliyetçiligi yapanlari pek sevmem ama bu oyunda yadirgamadım.Coop sevmem ama bu oyun coop oynansa daha çok zevk verir.Benim için tamamıyla underrated kalmış bir yapım.Oyunun benim için tek eksisi bazı bölümlerde baya sinir edici olaylar olabiliyor tek görünmeye görev başarısız gibi mesela buda seni ultra gizliliğe zorluyor .tahmin edersiniz ki gizliliği sevmem

8/10

naCrimed

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

2012 oyunu .Yani eskimeyen oyunlardan.Skyrim ,GTA 4(bunları deme sebebim onların da eskimeyen oyun olarak görmem kaliteleri vs değil) kadar etkilemesede buda efsane oyun.Ben hatırlamıyorum asker olarak hissetiren bu denli başka oyun.Filmlerde dizilerde Amerikan milliyetçiligi yapanlari pek sevmem ama bu oyunda yadirgamadım.Coop sevmem ama bu oyun coop oynansa daha çok zevk verir.Benim için tamamıyla underrated kalmış bir yapım.Oyunun benim için tek eksisi bazı bölümlerde baya sinir edici olaylar olabiliyor tek görünmeye görev başarısız gibi mesela buda seni ultra gizliliğe zorluyor .tahmin edersiniz ki gizliliği sevmem

8/10
Hocam Future Soldier’ı sevdiyseniz ve asker olma hissiyatını tekrar istiyorsanız Spec Ops: The Line’ı tavsiye ederim. Oynanış olarak Future Soldier’a göre daha sığ bir oyun ama hikayesi ve karakterlerin psikolojisi olsun oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Benim için underrated oyunlardan biridir.

MuratTamer

Darth Vader
Bright Memory adında demo oyununu ilk çıktığında almış ve 3 kere baştan sona bitirmiş biri olarak demonun devamı olacak Bright Memory: Infinite’i başından beri bekliyordum. Tam beklediğim kadar kaliteli olmasa da pişman olduğumu söyleyemem.

İlk başta şunu söyleyeyim Infinite ve önceki oyun tek bir kişi tarafından geliştirildi. Tek kişi için oldukça iyi bir başlangıç oyunu. Oyundaki grafikler birçok AAA ile yarışır durumda ve birçok AAA oyunun aksine optimizasyonu da iyi. Sistem gereksinimlerini tam olarak sunmuş ve harika bir performans sunuyor.

Oynanış oyunun en ön plana çıkan özelliği. Demoda da birçok kişiyi bu etkilemiştir diye düşünüyorum. 3 kere bitirmemi sağlayan şey oynanıştı. Infinite’in oynanışı bence demonun gerisinde kalmış. Demoda bulunan yetenekler daha güzeldi. Örnek olarak demoda grapple bir mekanikti, kendimiz istediğimiz zaman kullanabiliyorduk. Ana oyunda ise sadece belli yerlere atabiliyoruz. Oyunda tüm yetenekleri tek denemede açamıyoruz bu demoda da vardı ama demo insanı tekrar oynamaya itiyordu, diğer yetenekleri merak ettiriyordu. Açıkçası ana oyunu bitirdikten sonra tekrar oynama isteğim gelmedi. Bunun en büyük sebebi bossların ve bazı düşmanların canının aşırı yüksek olması, zorda oynadım ama yine de bu kadar yüksek olmamalı. 10 dakika aynı adamla kapışmak eğlenceli olmuyor, zorda bu kadar yüksekse en zorda düşünemiyorum bile. Düşman çeşitliliği demoya göre azalmış ya da fark yok. Demoda kurt tarzı düşmanlar, yarasalar gibi şeyler varken ana oyunda bunlar yok. Son olarak çeşitlilik katması amacıyla gizlilik kısımları eklenmiş ama aşırı kötü. Ben bu oyunu full aksiyon hack&slash yapmak için almıştım, kimse gizlilik kısmı beklemiyordur bu oyundan ama yine de eklenmiş.

Hikayesi kötü. İyi olabilecekken baya saçmalamışlar final de çok düz bitti. Ben zaten hikaye beklentisiyle oynamamıştım ama potansiyeli olduğunu görüp ulaşamadığını fark etmek üzdü. Oysa 4-5 saatlik bir süresi olsaydı hikaye çok daha iyi olabilirdi. Süre demişken oyunun süresi ortalama 1.5-2 saat. Zamanında 3-4 saat arası olacağını söylemişti geliştirici maalesef yapamamış. Oyunun ismine de biraz ters olmuş :D. Oyunda güya ana düşman var ama kendisinin ekran süresi 1 dakika olduğu için bir şey hissettiğim söylenemez.

Ben oyuna ücretsiz sahip oldum. Zamanında demoyu 13TL gibi bir fiyata aldığım için ana oyun çıkışında ücretsiz verildi. 13TL’ye 2 oyun benim için değdi ama ana oyunun tekli fiyatı 32TL ve bu fiyata oyunun değeceğini düşünmüyorum.
Yalniz vuruş hissi olayi bu oyunda zirve noktada. Cok keyif veriyor oynarken. Bende bitirdim steamde tadi damagimda kaldi oyunun. 2-3 saat daha uzun olabilseymis daha doyurucu keyifli bir oyun olurmus. Hikaye konusunda da katiliyorum hocam sana, şak diye bitiyor finalde. Kotu karakteri daha taniyamadan oyun bitiyor :)

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Oynadığım en karanlık oyun desem yalan olmaz sanırım .2017 yılında denemiştim ve overrated bulmuştum . özellikle klawye kontrolleri çöptü.Hala çöp.Xbox 360 koluyla oynuyorum şimdi ve yine zor geliyor bazen.Zaten oyunun nadir sorunlarından biri bu.Keske bu kadar zor olmasaydı.
Bir başka eksi diyebileceğim şey oyunda Quick time event kısımları çok fazla ve bazen yanmana sebep olabiliyor bende çok olunca karıştırıyorum resident evil 4deki gibi fazla olmasa eksi demezdim

oyunun grafikleri çok kötü ama aşırı sardı arada sırada korkuttugu bile olabiliyor ben bu tarz oyunları baya oynamıyordum bundan sonra bitirmedigim 3 oyunada bakacağım zaten genellikle bilinen yapımlar .Umarım onlarida fahrenheit gibi sevebilirim

8,5/10

-Famronty-

Torrent-Oyun.com
Zombie Army 4: Dead War

süper deluxe edition almadığıma pişman oldum .Normalde oynadım yinede zorladı zaten para verdiğim oyunuda hemen bitirmek istemedim yinede 11 saatte bitirdim 9 tane ek görevide indirimlerde almayı düşünüyorum .bilenler var mı bilmiyorum ama sezon pass 1i alınca 9 ek görevin hepsi geliyor mu ?anladım olayı 3 tane sezon pass var her birinde 3 tane mission koymuşlar .3 tane sezon passı alırsam 150 TL'den fazla tutacak tek tek alsam 100 TL'den fazla tutacak gerek yok tek sezona hepsini koysalardı verecektim direk

Oyunun sevmediğim yani boss bulamamaları hep aynı son bossu boss yapmaları .Yinede gayet zevk alarak bitirdim.oyun coop odaklı ama ben tek oynadım .Zorlanma sebebimde o diye düşünüyorum.
7/10
Hocam ben bu oyunu Game Pass ile deneyimledim oyunun 1/4 gibi bir bölümünü bitirdim fakat oyunun çok sıkıcı olması ve tekrara bağlı kalmasından sebep silmiştim. Puan olarak çok bile vermişsiniz bence.

naCrimed

resim_2021-11-19_110045_65.png

4/10
Normalde bu oyuna bir yazı yazmayı düşünmüyordum ama gelecekte alıp oynamayı düşünen birisi olur diye belki buradaki yazım uyarı olarak bir işe yarar da almasını engeller diye umut ediyorum.

Just Cause serisinin her oyununu oynamış biri olarak açık ara en kötü oyun 4. oyun. İlk başta oyunun grafikleri ile başlayayım. Grafikler genel olarak JC3'ün gerisinde. Bazı anlarda oyun PS3-PS2 seviyesine kadar düşüyor bazı anlarda da eh işte oluyor. Grafiklerin bu kadar kötü olmasından dolayı oyunun optimizasyonu 3'e göre çok daha iyi ama grafikler bu kadar geriye gitmişken şaşırmamak gerek. İşin komik olan tarafı benim oynadığım sürüm sonradan güncellenmiş sürüm, çıkışında bundan daha beterse düşünemiyorum nasıl gözüktüğünü.

Hikaye Just Cause'n güçlü bir noktası olmamıştır ama 3. oyunun hikayesi JC standartlarına göre gayet iyiydi hatta serideki en iyi hikayeydi bence. 4'te ise ne hikaye iyi ne hikaye sunumu iyi. Bazı anlarda evet şimdi hikaye güzel bir yere gidecek diyorsunuz sonra dediğinize pişman oluyorsunuz. Sinematikler de aşırı kötü gözüküyor. 3. oyundaki kötü adamın kalitesi burada hiç yok. Final de 3. oyunda daha epikti.

Oynanış, Just Cause'n en güç olduğu nokta oynanıştır. Kaos oluşturup köprüleri yıkarak, benzin istasyonları patlatarak, düşman üslerini yerle bir ederek ele geçirmeyi ve birçok şey verir size. Just Cause 4'te de oynanışta birkaç yenilik var. En önemli yenilik olarak devamlı reklamı yapılan hava koşulları. Fırtınalar oyuna güzel bir yenilik katmasına rağmen çok da etkili olmamış. Rastgele bir şekilde oluşsalardı çok daha iyi olabilirdi ama sadece belli bir yerde oluşuyorlar. Yine de ilk karşılaştığınızda güzel bir eğlence sunuyorlar. Bir yenilik olarak da kancamıza (Grappling Hook) çeşitli modifikasyonlar yapabiliyoruz bu oynanışı daha eğlenceli kılıyor. Balon oluşturup düşmanları havaya uçurabilir ya da balonun kurşungeçirmez halini kullanıp kendinize koruma sağlayabilirsiniz bunun gibi birkaç tane daha ek özellik var.
Şimdi ise eksilere gelelim. Oyunda C4 yok. JC3'deki en güzel özellik sınırsız C4'e sahip olmamızdı istediğimiz kaosu oluşturabiliyorduk. Sadece C4'ü kaldırmakla kalmayıp oyundan el bombalarını ve tabancaları da kaldırmışlar. Bunları kim düşündü? Ana amacı çeşitli silahlarla kaos yapmak olan bir oyundan neden çeşitli silahlar kaldırılır, bunun mantıklı bir açıklaması yok. Ayrıca yıkılabilir şeyleri tam anlayamıyorsunuz. JC3'de her köprü yıkılabilirdi, 4'te ise çoğu yıkılmıyor sadece birkaç köprü yıkılıyor.

Bölüm tasarımları aşırı tekrara biniyor hatta eski bölümlerdeki sinematiklerin aynısının kullanıldığını bile gördüm. Önceki oyunlarda olan üs ele geçirmeyi tamamen değiştirmişler ve bölge ele geçirmelerini sahip olduğunuz asker birliklerine göre yapmışlar. Oyunda kaos yaptıkça kaos barınız doluyor ve yeni askeri birlikler ekleniyor bu birlikleri de haritada bölgeleri ele geçirmek için kullanıyorsunuz. Böyle olunca oyun grinda dönüşüyor devamlı kaos puanı kasmanız gerek. Oysa önceki oyunlarda üsse giderdik ve ele geçirme başlardı, üsteki tüm her şeyi yok ettikten sonra üs bizim olurdu. Bunu biz kendimiz oynayarak yapardık saçma sapan haritada tek tıkla yapmazdık.

Her oyununu severek uzun süre oynamış birisi olarak 4. oyun bitsin de kurtulayım diye oynadım, bitirince de bir daha da dokunmadım. Eğer 4'ü oynamayı düşünüyorsanız bence vazgeçin, hem paranıza yazık olur hem de zamanınıza.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Beyond Two Souls

Öncelikle Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered kadar etkilemedi .Ama bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmesin .Sadece bundan sonra iyi oyun oynamadım diyenlere göre aradığımı bulamadım.Yinede final bölümlerine doğru süperdi bence.Oraları çok beğendim.
hayat ve ölüm seçim kısmı o görsellik süperdi gerçi hayatı ilk baş kötü son sandım malum karanlık olunca ama neyse birde aidenin kardeşimiz olması baya şaşırttı beni .

8/10

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Asırlar sonra foruma girmişken bir kaç tanede ben atayım.

Castlevania;

Legend of Heroes; ilk 2sini hem vitada hem pcde bitirdim, 3üncüyü sadece vitada bitirdim sonuncuyu pcde. Sonuncu (zero yazan) vitada da oynanabiliyor.

Metroid;

**Dread 87 olacak 90 değil, resmi tekrardan ayarlamaya üşendim.

Metroid Prime

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Gears 5 hivebusters

Çok güzel bir DLC ama çok kısa be.Ben ilk çıktığı zaman olmasa bile gears 5i bitirmiştim . Şimdi sadece bu 3 saatlik DLC için 90 GB indirmek koydu biraz .Ama son zaman oynayacak oyun bulamadığım veya bulduklarında sarmadigi için İyiki indirmişim diyorum bu arada normalde online oynamam ama DLC çabuk bittiği için yarın indirimlere kadar idare edecek beni sanırım .Baya sardı çünkü deathmatch tarzı online modu gears 5in
7.5/10

What Remains of Edith Finch

Doğruyu söylemek gerekirse overrated bir oyun .Hem çok kısa hem sıkıcı hemde bitişinde bu ne be bu muydu dedirtiyor.Olumlu yorumların çok olması sebebiyle efsane birşey bekliyordum ama kestane birşey çıktı.Kesinlikle önermiyorum .Son zaman çok iade yapmasaydım iademi bile yapardım ama yapmayacağım . Türkçe yamasını bedava sunandan Allah razı olsun ama keşke daha güzel oyunları bedava sunsalar neyse bir oyunu daha bitirdik .hiç olmazsa aklımda kalmaz .
5/10

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

maxresdefault.jpg

CONTROL - Kısa Değerlendirme (7.8/10)

Oyun beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.Bu kadar uzun olup mekan çeşitliliğinin az olması ve hikayesinin anlamsız olması bana göre bu tarz bir oyun için yetersiz kaldı.Hikaye kalitesinin düşük olması anlatış tarzıyla da alakalı ama yine de sonunda tatmin eden bir yanı yoktu.Hikayeyi sağda solda bırakılan notlar ve ses kayıtlarıyla anlatmaları başlı başına bir sorun.Bunu yapabilen oyunlar illa ki vardır ama bu oyun bunu becerememiş.Karakterlere de pek özenmemişler, çok çabuk unutulabiliyorlar ve önem bakımından oyundaki rolleri de çok az.Bazı karakterlerin yüz animasyonları bile çok anlamsız, yeterince duyguyu yansıtamıyor.Halbuki ana karakterimiz tam tersine daha iyi bir yüz animasyonuna sahip.Ama onun da içinden konuşmaları bana saçma geldi.Sanki ara sahne yapmaya üşenmişler gibi geldi bana.Canımı sıkan en önemli şey mekan çeşitliliğiydi.Her yer neredeyse aynı.Kaç saat oynadım bilmiyorum ama 50-60 saat oynadıysam bunun 40 saatinde hep aynı yeri dönüp dolaşmışımdır.Geri kalan kısımlarda da DLC'ler sayesinde anca çeşitlenmeye başlamıştır.Oyundaki kıyafet çeşitliliği de oynanış süresine oranla yetersiz kalıyor.Varolanlar bile oyunun sonlarına doğru açılabiliyor veya bulunabiliyor.Bu da oyun için eksi bir taraf.Oyunun kıyafet modlarını yüklemek için de baya vakit kaybettim.Her kıyafet modu oyunda çalışmıyor çünkü kıyafet modları belli kıyafetleri açmışsanız çalışabiliyor.Kıyafeti önemsememin nedeni oyunun uzun olup çeşitlenememesi ve sıkmaya başlamasından dolayıdır.Yoksa normal şartlarda kıyafet önemseyen biri değilim, daha çok oynanışa ve hikayeye bakarım genelde.İkisinden birinin iyi olması oynanması açısından kafidir benim için.

İyi tarafları olarak oyunun oynanışı söyleyebilirim.Gayet doyurucu bir oynanışı var.Silah çeşitliliği idare eder ama asıl oyunu ayakta tutan şey yetenek sistemi olmuş.Başta puanlar biraz az geliyor ama oyunun zorluğunu yitirmemek için bunu yaptıklarını düşünüyorum.Yetenekler çok çeşitli değil ama oyun için güzel ve yeterliler.Düşman çeşitliliği oyunun uzunluğuna göre idare eder seyiveyede.Oyunu güzelleştiren her ne kadar doğaüstü yetenekler olsa da silah kullanımı da baya zevkli.Ben oynarken tek bir silahta kalmadım, sürekli düşman tarzına göre değişiklik yapıyordum ki bazı düşmanlar için bu gerekli oluyordu.Oyunun bir diğer güzel yanı da yıkılabilir çevresiydi.Her seferinde tuvaletlere girip bir şey var mı diye bakarken kapıları kırmadan geçmiyordum. :)

Tüm bunları topladığımızda daha iyi bir oyun yapılabilirmiş dedirtiyor ki benim beklentim çok olmamasına rağmen bende hayal kırıklığı yarattı.

》》Son Ss'ler

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Outriders

Korkmuştum son zaman bir kaç oyun denemiştim sarmamışti.95 TL verdim buda sarmazsa çok kötü olacaktı son zaman çok iade ettiğim içinde iademin kabul olmama olasılığı vardı .beğenenler olduğu kadar beğenmeyenlerde hatta gömenler bile vardı ama korktuğum başıma gelmedi .Looter odaklı olması bile sevdirdi kendine baştan sona aksiyon dolu efsane bir oyun.Oyunun benim için iki eksisi vardı optimizasyonu kötü ve zor bir oyun ama bosslarda olmayacağını anladığım için world 1e alıp kolayca geçiyordum .oyunun zorlukları baya fazla ben en fazla 7yi açabildim 15 felan vardı oha abi

Bu arada yazmayı unuttum finalden sonra oyun Challenge ve Legendary item düşürmek uğruna devam ediyor ama tek başına çok zor en azından bir görev yapayım dedim olmadı .

9/10

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt