Oyun bilgisayarimi satiyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ademguler159

Torrent-Oyun.com
Ozellikler;

anakart : gigabyte ga-h61m-ds2

işlemci: i3 3240 3.4Ghz

ram: 2 x 4 = 8 gb

ekran kartı: Asus strix direc ii R9 380 2 gb o.c desteklik

1tb hdd

ekran Aoc marka 19,5 inc

klavye: Frisby gamemax fk-g530qu ışıklı klavye

mouse : Everest sgm-x7 oyuncu mouse 3 ayarlı

ekran kartı ve ana kartın kutusu duruyor

hepsi birlikte fiyat : 3150
sadece kasa: 2750
pazarlık sünnettir
İzmir içi elden teslim edebilirim

Ekli dosyalar

Mert Özer

Hepsi Manyak!
Bu fiyata satabilirsen çok iyi olur. Valla Ryzen 3 1300x ve GTX1060'lı,SSD'li sistemi 3000TL'ye sattım :(

Emresplly

Torrent-Oyun.com
fx 6300 rx 580 ,12 ram'li vs... sistemimi monitör dahil 2200 e satamadım bu fiyata verirsen helal olsun

ademguler159

Torrent-Oyun.com
fx 6300 rx 580 ,12 ram'li vs... sistemimi monitör dahil 2200 e satamadım bu fiyata verirsen helal olsun
Anlamadigim su sen bunu satamamissin o bunu satamamissiniz anladim bunlari sirf yazi yazmak icin belirtmenize gerek yok ben bi fiyat yazdim ilgilenen yazar ilgilenmeyen gereksiz yere sayfayi meskuk etmesin amaciniz ne anlamadim

Herkes fikrini belirtmekte özgür..
Fikrini belirmekte soru sormakta bi sıkıntım yok ama bu fikir belirtmek degil kendisini yapamadigi bir olayi baskasininda yapamicagini gereksiz yere belirmekten baska bir sey degil o satamamis olabilir belki ben saticam bunu neden gelip burda soyluyo ki mesela derki fiyat pahali bence diye bilir ama bilmem ben soyle boyle bi sistemi satamadim sen nasil satican gibi bi dusunce belirmek yanlis bence camur atmaktak baska bisey degil gereksiz bir algi olusturmak tan baska bjsey degil bunun yanlis oldugunu belirtiyorum

celalovic

İletisel Kişi
Arkadaşım kusura bakma ama;

İşlemcin 3.nesil bir i3 (2012 çıkışlı),
Ram büyük ihtimal DDR3 ve hızı yüksek ihtimalle 1333 MHz (Güncel sistemlerin ucuzları ile yarışamaz bile)
Ekran kartın dönemin güçlüsü yine de 2015 çıkışlı bir kart,

E hal böyle olunca arkadaşlar da demiş 2750 gibi bir fiyat bu sistem için hem çok, hem de yanlış anlama satılmaz.
Dolar yükseldi diye zamanında 2500tlye aldığınız sistemleri 3000tl'lere satmak çakallıktan başka bir şey değil. Eğer piyasayı bilmiyorsan alınmanı istemem. Ama satamazsın deyince de millete kızma.

Fikrini belirmekte soru sormakta bi sıkıntım yok ama bu fikir belirtmek degil kendisini yapamadigi bir olayi baskasininda yapamicagini gereksiz yere belirmekten baska bir sey degil o satamamis olabilir belki ben saticam bunu neden gelip burda soyluyo ki mesela derki fiyat pahali bence diye bilir ama bilmem ben soyle boyle bi sistemi satamadim sen nasil satican gibi bi dusunce belirmek yanlis bence camur atmaktak baska bisey degil gereksiz bir algi olusturmak tan baska bjsey degil bunun yanlis oldugunu belirtiyorum
Agresifleşmeye gerek yok. Arkadaşlar size ''fiyatı düşür, buna satamazsın'' falan dememişler. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak fikir sunmuşlar. Tartışma çıkmasın diye müdahale etme gereksiniminde bulundum, iyi forumlar :)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt