Oyun Arkadaşı Bulma Konusu [Sürekli Güncel]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Hartollew

Torrent-Oyun.com
Ynt: Oyun Arkadaşı Bulma Konusu [Sürekli Güncel]

İyi fortnite oynayan varsa mesaj atması yeterli. Battle pass olması zorunlu :thumbup:

Oyun Adı:The Crew 2, Gta 5 ,Csgo ,Pubg, The forest , Bf4, vs oyun farketmez her oyun var .: D
Mikrofon: Evet
Program: Discord , ts

salur38078

Allah bize yeter.O ne güzel vekildir. (2/173)

Rainbow six siege oynuyorum. 100+ lvlde 20+ yaşta olup takım arkadaşı arayanlar benimle iletişime geçebilir. Şu an solo olarak oynuyorum. Yaşım 22 oyunda 197 lvl im. Çok pro bir oyuncu değilim ama orta üstü oynarım. Eğlencesine oynamak isteyen olursa pm atabilir bana.(Özellikle ranked)

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra Metin2'ye tekrar bir bakmak istedim oyuna baştan başlayacağım. Yeni şeyleri bana anlatabilecek ve oyunda ufaktan da olsa yardımcı olabilecek en yeni serverdan birisi var mı?

Ayrıca Fortnite oynamayı da düşünüyorum ama çok iyi sayılmam yani 3-5 kez anca oynamışımdır. Ve pubg mobile ı pcden oynuyorum ona da arkadaş olabilirim.

Fortnite oyunu için arkadaş arıyorum yeni başladım çok iyi değilim sövmeyin ama eğlenmek istiyorsanız birlikte girelim pm atabilirsiniz :)

asi55

Düşünüyorum öyleyse varım

Insurgency oynamak isteyen varsa bana pmden ulaşsın arkadaşlar oyunda yeniyim

Deli oluyorum bu oyun gerçekten oynanmıyor solo olarak illaki takım arkdaşı lazım ve gelebilcek şuanda gelebilir bekliyorum steam profilimde var ekleyebilrisiniz(Gold 2 den düştüm bronzum şuanda dediğim sebepten dolayı bu da) :(

(SİX SİEGE)

Oyun Adı: Hertürlü oyun orj. crack. fark etmez :D
Mikrofon: olsun lütfen
Hangi program gerekli: skype hariç diyelim, discord ts3 hepsi var

Æon Flux

unluku maluku

Şimdi esnek lol gelecek var mı tek çift gold um esenk sılver ayrıntıları pm den konuşalım(şimdi gelecek varsa çok iyi olur)

asi55

Düşünüyorum öyleyse varım

https://steamcommunity.com/profiles/76561198037370728/

steam profil adresim benzer oyun varsa gelin birlikte oynayalım discord ve mikrofon kulanmanızı isteyecegim ve 18 yaşından ufalar gelmesin teşekkürler

Æon Flux

unluku maluku

asi55' Alıntı:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198037370728/

steam profil adresim benzer oyun varsa gelin birlikte oynayalım discord ve mikrofon kulanmanızı isteyecegim ve 18 yaşından ufalar gelmesin teşekkürler
Profiliniz gizli görünüyor.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com

Oyun: Cs:Go, Gta 5, pubg. Ya da başka herhangi birşey.
Mikrofon: Var
Hangi program gerekli: Skype veya discord.

Özellikle cs için istiyorum.

404notfoundx

Torrent-Oyun.com
Arkadaşımla Rocket League'e 3. arıyoruz. Benim +190 arkadaşımın ise +280 saati var. Bizim gibi orta seviye olup gelmek isteyen pm atarsa müteşekkir olurum. 16 yaşından küçük olmazsanız iyi olur.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Cs de yoldaş için arkadaş arıyorum. Anlamadığım bir şekilde yoldaş da efsane oynuyorum fakat rekabetçide berbat oynuyorum. Bunu ranklarımdan da anlayabilirsiniz zaten rekabetçi rankım silver elite master yoldaş rankım Master Guardian 1. 1300+ saat cs var ve yaşım 15 oynamak isteyen gelebilir.

https://steamcommunity.com/id/heisenberg-55/

Oyun Adı: pubg mobile(emülatör ile) veya normal pubg, ring of elysium (roe)
Mikrofon: gerekli
Hangi program gerekli: Discord
özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt