Oynamak İsteyipte Oynayamadığınız Oyunlar Varmı ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Ne varsa parasızlıktan dolayı. Yeni çıkan oyunları hemen oynayayım gibi bir derdim yok genel itibarı ile. Pek sıkıntısını da çekmiyorum ama düşük fiyatlı olsalar alacaklarım olurdu içinden.

Bu arada FF7'nin türkçe yaması çıkacak ki serininde çoğu kişiye göre en iyi oyunudur. @Aizen Sama 'ya buradan selam olsun.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Ne varsa parasızlıktan dolayı. Yeni çıkan oyunları hemen oynayayım gibi bir derdim yok genel itibarı ile. Pek sıkıntısını da çekmiyorum ama düşük fiyatlı olsalar alacaklarım olurdu içinden.

Bu arada FF7'nin türkçe yaması çıkacak ki serininde çoğu kişiye göre en iyi oyunudur. @Aizen Sama 'ya buradan selam olsun.
teşekkürler final fantasy 7yi oynayamam ben ben grafikleri iyi olan final fantasyleri oynamak istiyorum remake pcye çıksaydı belki oynardım ama pcye çıkan 7yi türkçe yaması çıksada oynayabileceğimi sanmıyorum

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Yamayla ilgili 5 dosya kaldı onlar da 500 600 satırlık dosyalar. Hatta birinin yarısı bitti bile. 705/710 diyebilirim. Yaklaşık 83 bin satırdan 80 bini rahat tamam. Ki çevrilen kısımların hepsini oyunda görmeyeceksiniz.

Yeni çıkan oyunların çoğu sorunlu çıkıyo bi de pahalılar 6 ay 1 sene geriden gelmek en iyisi. Goty, definitive special ultimate bilmemne edition çıkıyo zaten.

LittleBoss

The World Can't Be Changed With Pretty Words Alone
Yamayla ilgili 5 dosya kaldı onlar da 500 600 satırlık dosyalar. Hatta birinin yarısı bitti bile. 705/710 diyebilirim. Yaklaşık 83 bin satırdan 80 bini rahat tamam. Ki çevrilen kısımların hepsini oyunda görmeyeceksiniz.

Yeni çıkan oyunların çoğu sorunlu çıkıyo bi de pahalılar 6 ay 1 sene geriden gelmek en iyisi. Goty, definitive special ultimate bilmemne edition çıkıyo zaten.
Bitsin artık be. Saldıracam bitmesini bekliyorum :D Chrono Trigger'a başladım bu arada. Yama gelene kadar bitirmiş olurum heralde.

ps4 ün exclusive oyunlarının çoğu rdr2 gow4 last of us 2 spider-man daha bir çok örnek sayılabilir ps sahipleri gerçekten şanslı biz her sene aynı oyunları oynamaya devam fifa pes vs...

Sehmus Talay

İnanç, size yoldaşlık yapan birer dosttur!
Dark Souls serisi, konsol oyunları ve bir türlü kırılmak bilmeyen SW: Battlefront II ve A Way Out.
Tabi her şey bir kenara; sistemi kötü olan veya hiç olmayanları göz önüne aldığım zaman, halime şükrediyorum.

Bneim sorunum klinik vaka..Oynamak istediğim tonla oyun var. 2009dan beri çıkan tüm oyunları pcye indirdim..Ama fırsat olmuyor..Bazı oyunları oynuyorum bitmeden sıkılıyorum..Zamansızlık değil aslında istesem bitirme fırsatım da var ama sonu gelmiyor bir türlü oyunların..Kendimi bu huyumdan dolayı kınıyorum..Ha bir de Play Station 4, Nintendo Switch oyunlarını oynamak için konsol alacağım ama onları da bitiremem diye almak istemiyorum..Bir hevesle başlıyorum ama yok bitmiyor oyunlar..Windows 10a geçip Forza Oynmak istiyorum diğer oyunların ayarı bozulur diye W10A geçmiyorum..Zaten geçsem de bitmeyecek..God of War , The Last of Us oynmaka istediğim oyunlar ama onlar da bitmeyecek..

1. 2006 FIFA World Cup (Xbox 360)
2. 2010 FIFA World Cup South Africa (nextgen)
3. Army of Two
4. Asura's Wrath
5. Bloodborne
6. Call of Duty 3
7. Dante's Inferno
8. Demon's Souls
9. Detroit: Become Human
10. FIFA 07 (Xbox 360)
11. FIFA 08 (nextgen)
12. FIFA 09 (nextgen)
13. FIFA 10 (nextgen)
14. God of War: Ascension
15. Heavenly Sword
16. Ico
17. Journey
18. Luigi's Mansion
19. Metroid Prime
20. Midnight Club: Los Angeles
21. Rain
22. Red Dead Redemption
23. Red Dead Revolver
24. Shadow of the Colossus
25. Shadows of the Damned
26. Silent Hill: Downpour
27. Silent Hill: Origins
28. Silent Hill: Shattered Memories
29. Tenchu: Stealth Assassins
30. Tenchu 2: Birth of the Stealth Assassins
31. The Last Guardian
32. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

33. The Legend of Zelda: Ocarina of Time
34. The Punisher: No Mercy
35. UEFA Champions League 2006-2007 (Xbox 360)
36. UEFA Euro 2008 (nextgen)
37. Until Dawn
38. Xenoblade Chronicles X

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.