Outriders kırıldı mı?? (Cevaplandı)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafira01

~~Son noktayı şairler değil,melekler koyar..~~MHY~
Selamlar,Xboxlarda ve Steamda olan Outriders oyunu PC için kırıldımı,kırılmadımı onu sorucaktım.Bu sitede torrentini bulamadım da..Kırıldıysa o oyunu siteye getirebilirmisiniz? Çok şahane bir oyun..Heyecanla bekliyorum.İyi akşamlar dilerim..

Ekli dosyalar

THEA17

Seviye 5
Oyunu oynamak için internete bağlı olmak zorundasın onun için düzgün bir crack'i yok diye biliyorum sadece bypass var ama o da nasıl çalışıyor bilmiyorum, bypass ile @uzimakireverse oynamıştı sanki.

Zafira01

Oyunu oynamak için internete bağlı olmak zorundasın onun için düzgün bir crack'i yok diye biliyorum sadece bypass var ama o da nasıl çalışıyor bilmiyorum, bypass ile @uzimakireverse oynamıştı sanki.
hıımmmm aynen ya onu unutmuşum..Sağolasın..Mecbur steam alıcaz artık

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamlar,Xboxlarda ve Steamda olan Outriders oyunu PC için kırıldımı,kırılmadımı onu sorucaktım.Bu sitede torrentini bulamadım da..Kırıldıysa o oyunu siteye getirebilirmisiniz? Çok şahane bir oyun..Heyecanla bekliyorum.İyi akşamlar dilerim..
Aşağıdaki konuda paylaşmıştım fakat oyun bypass'landığı için crack kadar stabil bir çalışma şekli yok.Burdaki risk oyunun güncelleme almasıyla bypass'ın çalışmaması demek oluyor.Şahsen kendim denemdim gayet kolay bir bypass'lanışı var fakat hala işe yarıyor mu emin değilim.Dediğim gibi oyuna güncelleme gelmesiyle birlikte bypass işlevini yitirecektir.Tavsiyem orijinal satın almanız fakat illa ki denemek istiyorum diyorsanız gerekli dosyaları ve bypass yöntemini gösteren siteyi aşağıda bulabilirsiniz.

Bypass sitesi: https://online-fix.me/games/shooter/16616-outriders-po-seti.html
Gerekli oyun dosyaları: [43,0 GB] (Build.15042021) OUTRIDERS-0xdeadc0de.torrent

Site dilini değiştirmek için:

1619375246471.png

Ekli dosyalar

Valla Bypass ile oynadım hatta arkadaşla coop bitirdik oyunu. Ama şuan ne alemde bilemiyorum. Bakarım haber ederim..

Csden baktım sanrım oynanıyor hala, online fix falan gelmiş sanırım. Ama şurası da var eğer türün hastaysanız ya da alma niyetiniz var ise, sonuna kadar hak ediyor parasını. Son dönemde beni ve arkadaşı bu kadar zorlayan ve eğlendiren oyun pek olmadı açıkçası. Eğer bütçeniz varsa indirimlerde vs alın derim oyunu.

Zafira01

Aşağıdaki konuda paylaşmıştım fakat oyun bypass'landığı için crack kadar stabil bir çalışma şekli yok.Burdaki risk oyunun güncelleme almasıyla bypass'ın çalışmaması demek oluyor.Şahsen kendim denemdim gayet kolay bir bypass'lanışı var fakat hala işe yarıyor mu emin değilim.Dediğim gibi oyuna güncelleme gelmesiyle birlikte bypass işlevini yitirecektir.Tavsiyem orijinal satın almanız fakat illa ki denemek istiyorum diyorsanız gerekli dosyaları ve bypass yöntemini gösteren siteyi aşağıda bulabilirsiniz.

Bypass sitesi: https://online-fix.me/games/shooter/16616-outriders-po-seti.html
Gerekli oyun dosyaları: [43,0 GB] (Build.15042021) OUTRIDERS-0xdeadc0de.torrent

Site dilini değiştirmek için:

Ekli dosyayı görüntüle 245245
Aynen hocam,orjinal alıcam,maaşı bekliyorum,COD Cold war ve outriders için bütçe ayırıp alırım arttık,teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt