Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TheDivision

Quiet
Emektar
Katılım
Nis 19, 2014
Mesajlar
4,838
Beğeniler
728
Puanları
0
#1


Outlast [PROPHET]
⠀⠀ FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC


:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PROPHET

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 2.93 GB

:pccikistarihi: 04.09.2013

:pccikistarihi: 64 bit işletim sistemi gerektirmektedir.

:pccikistarihi: "Whistleblower" DLC'sini içerisinde barındırmaktadır.:pcoyungoruntuleri:


:pcoyunhakkinda:

Outlast

Outlast: Whistleblower DLC


Korku oyunu dalında rakiplerinin en iyisi.Red Barrels şirketi tarafından piyasaya sürülen bu oyun diğer rakiplerini kısa sürede alt etmeyi başarmıştır.Oyunun korku dolu sürükleyici bir hikayesi var.Oyunun yapımcı firması bu oyunu çıkardıktan bir süre sonra;Kullanıcılar bizlere oyunu beğendiklerini söyledi.Bizde onlara korkmaları için DLC çıkardık ve onları daha çok korkutmak istiyoruz diyerek oyunun ne kadar tutulduğunu anlamış olduk.oyunun dlc'sine outlast'ı genişce inceledikten sonra değineceğiz.

Oyunumuz Colorado dağlarında bulunan "Mount Massive" adlı akıl hastanesinde geçmektedir.bu hastanede çeşitli olaylar ve deliler olduğu için delilerle birlikte hastane kapatılmıştır.Fakat Murkoff şirketi tarafından araştırma için tekrar açılan bu hastane bizlerin korkulu rüyası olmuştur. Fakat bu hastane mahkeme kararıyla tekrar kapatılır.Uçsuz bucaksız bir yerde olan bu hastaneye "Miles Upshur" Adlı karakterimiz arabasıyla gelerek araştırma yapmaya gelmiştir fakat o akıl hastanesinden bir daha çıkmamız hiç ama hiç kolay olmamıştır.Bizleri çeşit çeşit deliler ve delilerle aynı yerde kalarak kafayı sıyıran doktorlar karşılamaktadır.Çevrelerde ölmüş bir sürü polis veya insan cesetleri bizleri ne kadar ürkütsede o akıl hastanesine girerek ne kadar cesur olduğunu kanıtlayan Miles Upshur büyük bir başarının altına imza atmış olsa da o hastaneye girerek hayatının en büyük hatasını yapıyor ve araştırma sırasında deli bir doktor tarafından 2 tane parmağı kesilerek 2 parmağı eksik görevini yerine getiriyor.
Karakterimiz bu hastanede gerçekten çaresizce sadece bir tane kamerasıyla deliler ile mücadele edecektir.bizi bir sürü piskopat ve deli uğraştıracak fakat Miles pes etmeyerek araştıramsını yapmaya devam etmektedir.Kameramız bizim herşeyimiz.Kameramızın haliyle pilide bulunmaktadır ve bu pilleri çok tasarruflu kullanmalıyız.Piller oyunun belirli bölgelerinde saklanmış durumdadır.Bu pilleri bularak kameramıza takıyoruz ve gece ışık vermesini sağlıyoruz.Kameramızla görüntüler alıyoruz ve bizlere bazen notlar veya dökümanlar vermektedir.Dökümanlar genellikle murkoff şirketi hakkında bilgi vermektedir veya önceden doktorlar tarafından yazılmış hastalar hakkında bilgiler vermektedir.Notlar'da ise bulunduğumuz ortamda bizlere çeşitli bilgiler vermektedir.Oyunumuzda her yerden bir şeyler fıryalabilir o yüzden dikkatli davranmalıyız.Oyundaki delilere karşı savunmasız olduğumuz için dikkatli hareket etmeliyiz.Bizlere düşman olan bu delilerin zararsızlarıda elbette var.Zavallıca televizyon izliyenler var veya dışarıyı seyredenler var fakat eğer tekerlekli sandalyede oturan deliler varsa onların yanlarından dikkatli bir şekilde geçmeliyiz ve oldukça dikkatli olmamız bizlerin hasar almamasına neden olacaktır.

Peki bizim delilere gücümüz yetmiyorsa ne yapalım ? Tabi ki saklanacağız.Saklanmaktan başka elimizden bir şey gelmediği için oyunun özellikle görev noktalarına dolaplar konulması saklanmamız için çok güzel bir etken olmuştur veya yatakların altına saklanmamız'da oyunun bir güzel yanlarından biri.Eğer bir deli bizim peşimizde ise ondan hızlıca kaçıp bulunduğumuz odadaki kapıları hemen kapatırsak saklanıcak yer bulmamız daha kolay olur.Çünkü deliler kapıları normal açmıyor kırmakla uğraşıyor.Haliyle bizlere zaman kazandırıyor.Eğer Kapıları sertçe kapatırsanız ve bir deli yakınınızda dolaşıyor ise kapnın sesini hemen duyuyor ve sizi öldürmek için kapıyı kırmaya çalışıyor.Odamızın içinde kapıyı kapatmak için dolaplar bulunmaktadır.Eğer o dolapları kapının arkasına koyar isek deliler bu kapıyı açamaz ve sizden uzaklaşırlar. Oyunda haritanın bulunmaması bizlere zor anlar yaşatmaktadır.o yüzden girip çıktığımız yerleri iyi aklmızıda tutmalıyız.Aksi takdirde en başa dönebiliriz.
Oyunumuzun amacı uçsuz bucaksız bir akıl hastanesinde araştırma yapmaktır.Araştırama yaparken delilerlede uğraşmaktayız.Tabi ki araştırmaları yapmak hiç kolay olmayacak ve çeşitli görevler yapacağız.Örneğin aniden ışıklar sönüyor ve gidip jeneratörleri felan çalıştırıp ışıkları tekrar açmak zorundayız.Peki o kadar kolay mı .? tabi ki hayır. Bu esnada deliler tarafından çok kovalanacağız. Oyunda kapıyı açtığımız vakit etraftan aniden bir şey fırlayabilir.O yüzden kapıları açarken Dikkatli açalım ve oyunun sesini fazla yüksek açmayın. :) Oyunumuzda ne kadar araştırma yaparanız o kadar çok not bulursunuz.O yüzden eleniziden geldiği kadar kameranızı açık tutun ve ışığını fazla kullanmayın.Işık biterse sizde bitersiniz.Oyun çeşitli yerlerde kendiniz save etmektedir.Bu yüzden save etme derdinizin olmaması çok güzel bir etken olmuştur.

Grafiklere bakacak olursak fena sayılmaz.karakter kaplamaları ve çevre kaplamaları oldukça başarılı olmuştur.kamera efekti olsun kapıların efekti veya dışarıdaki yağmurun efekti Outlast oyunun başarılı bir parçası olmuştur.Çevre bakımından bizlere büyük bir akıl hastanesi vermiş olsada bazı görevlerde bahçeye çıkmamız bizlere korku dolu bir oyun yaşatmıştır.Özellikle karkaterimizin gölgesi çok güzel bir etken olmuş.bazı yerlerde ışıkların yanıp sönmesi veya karanlık ortamda kameramızın ışığı olmasa bile çok az olsa dahi önümüzü görmemiz çok güzel olmuştur.Dolaplara saklandığımız vakit dolabın içinde karşıyı görmemiz bir güzel etkenlerden bir tanesi.
Sesler yapımcı şirketin özen gösterdiği bir diğer hususlardan bir tanesi.Oyunda karakterimizin korktuğu vakit nefes alışı veya ayak sesleri gerçekten başarılı olmuştur.Kapıyı sert bir şekilde kapatırken çıkan ses veya dolaplara girerken çıkan ses oldukça başarılı olmuştur.Dışarıda yağmurun yağması ve yağmurun güzel sesini duymak bizleri ne kadar rahatlatsada şimşeğin seside o kadar korkutmaktadır.Fakat dışarıda geçen görevlerde şimşeğin çakması önümüzü görmemizi sağlayan etkenlerden olmayı başarmıştır.

Aşırı Spoiler içermektedir. Gelelim Dlc'mize.WHISTLEBLOWER DLC'de kontrol ettiğimiz karakter Waylon Park.Bu karakterimiz bizlerden diğer oyunda akıl hastanesine gitmemizi isteyen karakterdir.Bu karakter oyunun başında bizlere e-posta aracılığı ile mesaj gönderir ve oyunumuz buradan itibaren başlamış olur.Oyunda ilk oyuna nazaran bir sürü yerler görüyoruz bizleri bu yerler gerçekten mutlu ediyor.Outlast'ı bitirip DLC'ye başlamanızı öneririm.Eğer Normal oyunu bitirmeden dlc'ye başlarsanız bir şey anlamazsınız.

Oyunumuzda olmazsa olmazımız Kameramız tabi ki yanımızda.Fakat bu DLC'de oyunun ilerki bölümlerinde ayağımız incilecek ve yürümekte ve koşmakta oldukça zorluk çekeceğiz.DLC'de gene deliler var fakat bir düşmanımız daha var Wolraider adlı karakter.Bu karakter duman gibi havada yayılıyor ve bizlere zor anlar yaşatıyor.Bazı yerlerde düşmanlarımızı öldürsede bizlere zor anlar yaşatıyor.Oyun OUTLAST'ile çok bağlantılı olduğu için spoiler içeriyor.Başlıkta belirttiğim gibi.Outlast'ı bitirdikten sonra dlc'ye başlamanız sizler için daha iyi olacaktır. Bu DLC'de biraz açık saçık olaylar olacaktır.Anladınız siz. :) küçük arkadaşları uyarıyorum.Dikkatli olsunlar veya hiç oynamasınlar.Normal oyuna göre daha korkutucu olan bu DLC biraz kısa olsada kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Eğer bir korku oyunu arıyorsanız ve bu oyunu oynamadıysanız kesinlikle oynayın.Başarılı bir korku oyunu olan outlast ve whıstleblower bana göre dalının en iyisi olmakla birlikte kullanıcıların isteklerinin çoğunu karşılamaktadır ve oyunun 2'si için çalışmalara başlanmıştır.
:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: 2.2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx Series, 512 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 5 GB


Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: 2.8 GHz Quad Core CPU
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850, 1GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 5 GB:pcoyunfragmani:

:turbo:
http://adf.ly/1afQeO
:hitfile:
http://adf.ly/1afQgJ
:rapid:
http://adf.ly/1afQhX
:upload:
http://adf.ly/1afQjF
 

Ekli dosyalar

Sadikolera

Battlefield
Katılım
Tem 22, 2013
Mesajlar
226
Beğeniler
0
Puanları
16
#2
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Ne oyundu be thanks:. thanks:.
 

TR-CaptainBlack

Fire and Blood
Katılım
Eki 3, 2015
Mesajlar
269
Beğeniler
4
Puanları
18
#3
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

aklıma direk murat geldi adam altına *** oynarken hunharca gülüyoduk s17:. ne oyundu ama
 

omer faruk ertekin

|<>|-FeneRBahÇe-|<>| www.torrent-oyun.com
Katılım
Mar 20, 2013
Mesajlar
631
Beğeniler
0
Puanları
0
#4
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Whisterblowerin devamımı bu yoksa yenimi ?
 
Katılım
Şub 2, 2015
Mesajlar
2,168
Beğeniler
17
Puanları
38
#5
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Ömer Faruk Ertekin' Alıntı:
Whisterblowerin devamımı bu yoksa yenimi ?
Yok Dostum Aynı Outlast Sadece Sürüm Değişik.Whistleblower DLC
 

Viralex

Torrent-Oyun.com
Katılım
Haz 8, 2015
Mesajlar
3,345
Beğeniler
7
Puanları
38
#6
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Zaten Whistleblower Dlc'sinde Oyunun Kendisi Vardı.
 
Katılım
Haz 21, 2013
Mesajlar
384
Beğeniler
4
Puanları
18
#7
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

EFSANE thanks:.
 

coMMAnn

Torrent-Oyun.com
Katılım
Eki 25, 2014
Mesajlar
650
Beğeniler
14
Puanları
18
#8
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Oyun baya iyi
2.sini 4 gözle bekliyoruz
 

DeSeRT

The Gladiator
Katılım
Kas 23, 2013
Mesajlar
8,142
Beğeniler
374
Puanları
83
#9
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Kabus geri döndü :D Oynarken altıma sıçmıştım ;D Şaka şaka. Zaten oyun ve dlc'si vardı. Bu ne şimdi anlamadım :D Uyuyan devi uyandırdınız şimdi ayıkla pirincin taşını :D
 

ExcellentJobIr

Torrent-Oyun.com
Katılım
Mar 18, 2014
Mesajlar
1,096
Beğeniler
17
Puanları
38
#10
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

yavv bi yürü git oyunun kendisi yetmiyormuş gibi birde dlc sini cıkarmışlar hoşt
 

Hfa181

Torrent-Oyun.com
Katılım
Ocak 2, 2015
Mesajlar
1,185
Beğeniler
0
Puanları
36
#11
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

TR-CaptainBlack' Alıntı:
aklıma direk murat geldi adam altına sıça sıça oynarken hunharca gülüyoduk s17:. ne oyundu ama
Hahahaha bende hatırladım o günleri az biraz sövmüyordu hhhz:. hhhz:. hhhz:.
 
Katılım
Ocak 11, 2015
Mesajlar
1,282
Beğeniler
191
Puanları
63
#12
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

TR-CaptainBlack' Alıntı:
aklıma direk murat geldi adam altına sıça sıça oynarken hunharca gülüyoduk s17:. ne oyundu ama
Hele o birinin bacaklarının buga girdiği anda:
" Anaaam bu beni böyle motor gibi s..... dimi pata pata pata pata anaaam vay vay vay. İpeksi mi görünüyom? Sen napıyosun lan?" hhhz:.

Oyun için teşekkürler, elinize sağlık.
 

ilbey59

I'm Assassin.
Katılım
Eki 26, 2012
Mesajlar
616
Beğeniler
2
Puanları
0
#13
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Ellerine Sağlık :) Oyunun 2.'sini Şiddetle Bekliyorum
 

enesalay066

Torrent-Oyun.com
Katılım
Şub 10, 2014
Mesajlar
58
Beğeniler
0
Puanları
0
#14
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Buna Türkçe Yama oluyor mu? ;D

Cevap verecek yok mu..
 

nitroneo

ONLY IN BATTLEFIELD
Katılım
Haz 5, 2015
Mesajlar
1,096
Beğeniler
2
Puanları
38
#15
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

thanks:.
 

More.GaminG

Let's Play DotA
Katılım
Ara 19, 2015
Mesajlar
925
Beğeniler
46
Puanları
28
#17
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Efsane oynanış efsane hikaye denemeyen arkadaşlara tavsiyemdir :thumbup:
 

Phobos ム

ƑЄƝЄƦƁƛӇÇЄ 1907
Katılım
Eyl 30, 2014
Mesajlar
3,717
Beğeniler
71
Puanları
48
#18
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

birşeylerdeen kısılmış sanki normalde içinde whistblower olanların 5gb olması lazım
 

DeWitt

You will understand me one day
Katılım
Ocak 3, 2015
Mesajlar
2,253
Beğeniler
89
Puanları
48
#19
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Teşekkürler :thumbup: Bir an 2. oyun sandım s17:.
 
Katılım
Mar 22, 2016
Mesajlar
669
Beğeniler
45
Puanları
28
#20
Ynt: Outlast [PROPHET] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

thanks:.
 

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt