Outcast Second Contact [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Outcast Second Contact [CODEX]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 6.76 GB

:pccikistarihi: 14.11.2017

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Denenmiş ve sınanmış seçkin bir asker olan Cutter Slade'i canlandırın ve eksiksiz bir özgürlük ile Adelpha gezegeni keşfedin. Büyü ve bilim karışımı bu muhteşem dünyada yolculuk ederken, egzotik şehirleri keşfedecek, şiddetli düşmanlarla yüzleşecek ve gelişmiş bir uygarlığın sırlarını öğrenmeye çalışacaksınız . Bu sistemde yaşayan dünyada doğru tercihleri ​​yapın, çünkü bu iki evrenin kaderi başarınıza bağlı.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)

İşlemci: Intel 4. Nesil Intel® Core ™ i5 İşlemciler / AMD FX® 8300

RAM: 6 GB

Ekran Kartı: 7950 GeForce GTX670 / AMD Radeon

DirectX: Version 11

Boş Alan: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: 6. Nesil Intel® Core ™ i7 İşlemciler / AMD Ryzen® 5 1400

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX780 / AMD Radeon® 290

DirectX: Version 11

Boş Alan: 15 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=E9K6FHXGFQQ​

Ekli dosyalar

akillialtay1995

Torrent-Oyun.com
Ynt: Outcast Second Contact [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download |

€MRΛH ΛM|R

EMRAH AMİRİM ULAN BEN
Ynt: Outcast Second Contact [CODEX] - FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download |

paylaşım için teşekürler.

dyildiz

Oyun Delisi /Programer

Serious sam'ı hatırlattı bana görselleri.Oynayacak arkadaşların keyifli vakit geçirmesi dileği ile.Eline sağlık :thumbup:

savkarabi

Torrent-Oyun.com

yaşı büyük olanlar bilir.harika oyundur.

ac origins daha kırılmadımı heyecanla bekliorz hala :'(

incibaba

Torrent-Oyun.com

teşekkürler :thumbup:

burakol1

Torrent-Oyun.com

Paylaşım için teşekkürler.

kenan9593

Torrent-Oyun.com

2000-2001 yıllarında PS 1 de oynanışını görmüştüm. O zamana göre baya güzel ve canlı grafikleri vardı. 2004 gibi yenisini çıkaracaklardı ancak iptal olmuştu. Kısmet bu zamanaymış

antepli46

Torrent-Oyun.com

mükemmel manzaralar çıkacak 4K oynamak gerek.. :) teşekkürler kardeşimmmm...

BlackDark

oyun delisi

farkli bir oyun denemek için biraz bekliyecek sirada cok var listeye aldım :thumbup: thanks:. thanks:.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.