Otomatik mesaj birleştirme olsun.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Minotor

Torrent-Oyun.com
Üst üste bi şeyler yazınca otomatik mesajlar birleştirilsin. Bazı forumlarda görüyorum. Bu sitede yapılması da mümkün.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Üst üste bi şeyler yazınca otomatik mesajlar birleştirilsin. Bazı forumlarda görüyorum. Bu sitede yapılması da mümkün.
Yapacak bir programcı olsa ben de isterim ama yok maalesef.Yine de uygun bir dille ilettiğiniz talebinizi yönetime bildiriyorum, umarım dediğiniz gibi olur da ben de birleştir ve sil yapmaktan kurtulurum.iyi forumlar.

Minotor

Torrent-Oyun.com
Bu forum türünde olduğunu biliyorum. Programcıya gerek var mı bilmiyorum. Yönetim biliyordur. Eklentiyle falan halledilebiliyor diye biliyorum.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Site sahipsiz gençler.bayağa göç oldu buradan.Şu an ki yöneticiler yoktu ben vardım hiç bu kadar terki diyar olmamıştı buralar niye kan kaybetti bilmiyorum.benim amacım oyunlar hakkında bilgi toplamak ,sorunları çözmek olduğu için oyun dışındaki durumları pek bilmiyorum.pek beklentiniz olmasın ama

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu forum türünde olduğunu biliyorum. Programcıya gerek var mı bilmiyorum. Yönetim biliyordur. Eklentiyle falan halledilebiliyor diye biliyorum.
İsteği yönetime ilettim, gerisi onlara kalmış bir olay.Eklenir mi eklenmez mi bilmiyorum ama flood yapmak hala yasak.Ben dahil herkesin bu kurallara uyması şart.

Bu arada eskisi kadar moderatör bolluğu olmasa da site sahipsiz falan değil.Sadece biraz daha ilgiye ihtiyacı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt