opera gx sapıttı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
iyi akşamlar beyler son 2-3 gündür opera bi kafayı yedi ilk açılışta yanıt vermiyor sonra arada bi uzun süre açılmıyor sonra birden 4 5 sekme acılıp hiçbirisi yanıt falan vermiyor bu sorunu nasıl çözebilirim

RUBENム

war. war never changes.
iyi akşamlar beyler son 2-3 gündür opera bi kafayı yedi ilk açılışta yanıt vermiyor sonra arada bi uzun süre açılmıyor sonra birden 4 5 sekme acılıp hiçbirisi yanıt falan vermiyor bu sorunu nasıl çözebilirim
Donanım sınırı falan mı koydunuz? En kesin yol silip tekrar kurmaktır. Deneyin.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bendekinde de bi' ara 10-15 sekme açınca kapanıp tekrar açmak için başlat aramaya ismini yazınca ikonuna aşağıdaki gibi kilit işareti kondu.Açılıyor fakat yine 10-15 sekme açınca kapanıyor.Üstelik Chrome'daki gibi ''doğru bir şekilde kapatılmadı geri yüklensin mi'' seçeneği de yok.Bu arada kullandığım pc (laptop) pek iyi değil.İşlemcisi Pentium, ram'i 6 GB.Ne yapmam gerektiğini bilen var?

Screenshot_1.png

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Uzantılardan veya trojenlerden bu şekil olmuş olabilir diğer kilit işaretine gelirsek ya senkronizasyon yada operanın sekme kilitleme özelliğinden kaynaklı kilit işareti olabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Uzantılardan veya trojenlerden bu şekil olmuş olabilir diğer kilit işaretine gelirsek ya senkronizasyon yada operanın sekme kilitleme özelliğinden kaynaklı kilit işareti olabilir.
Opera'daki sekme kilitleme olayını bilmiyorum dostum.Ne olduğunu ve varsa çözümünü söyler misin?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Opera'daki sekme kilitleme olayını bilmiyorum dostum.Ne olduğunu ve varsa çözümünü söyler misin?
Sekmeyi kilitlemek için sağ tık yapıp sekmeyi kilitle dediğinde küçük bir şekilde yukarıda sabit kalıyor buna sekme kilitleme deniyor sanırım yine sağ tık yaparak kapatabiliyorsun.

Transient Ghost

Ekip Lideri
belki ismi değişmiş sabitle olmuş olabilir uzun zamandır kullanmıyorum opera.
Aynen sabitle var ama o da Chrome'daki gibi sadece bir sekmeyi köşeye sabitliyor.Sorun bu değil maalesef.Neyse sağlık olsun internette çözümünü bulunmuyor maalesef.Hızlı erişime kaydedilenleri yedekleyebilseydim kaldırıp yeniden yüklerdim ama yer imlerini yedeklemek gibi onları yedekleyemiyoruz galiba.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt