Olumsuzluklar Baş Gösterdi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Arkadaşlar torrent-oyun için format sonrası katılımsız program yapayım dedim;
Avantajı büyük boyutlu olmasın dedim millet önce programı indirsin sonra programın içerisinde yer alan uygulamaları bir web sitesi yoluyla indirsin programı yapayım dedim önceden yapmaya çalıştığımdan biliyorum yazdığım dosya indirme kodu ".exe" yerine web sayfasının tamamını indiriyor olmuyor ftp yoluyla yapayım dedim yüklediğim uygulamaları otomatik siliyor. Proje iptal oldu :/

Yine torrent-oyun için "Güncel Tracker" programı yapayım dedim ;
Sitede var ama bunlar 1 megapit veya üstü indirme sağlayan trackerlerdi bir de sitede ki bazı trackerler çalışmayabilir işe yarar diye hesapladım sonra "sanırım ilgi gösterilmez", "boş bir şey olur" gibi düşüncelerle proje iptal oldu.

Torrent-oyun için Port Tarayıcı yapayım dedim ;
WebBrowser script desteklemediği için "document" kodlarını orjinal site görmedi dolayısıyla program hata verdi. Proje iptal oldu.

Tüm sanal aleme "keylogger uygulamasını" değişik bir boyuttan göstereyim kaynak kodlarıyla birlikte dedim ;
Bir ftp'ye baktım bir de düşüncelere "hakikaten dedim ftp'si olan maile ne ihtiyacı var ?" bir de o kadar zahmet, şimdi "eof", "write" gibi kodlarla uğraşmam gerekecek onu da bilmiyorum çok karışık dedim proje iptal oldu.

Valla şu aralarda geleceğe dair planlarım var umarım ters tepmez paylaşma gereği duydum çünkü konularımdan birinde bahsettim sizlere. Bunlar bir kenara dua ederken şöyle demeyi unutmayın "Allah'ım bu hayatta her şey gönlüme göre olsun."
Kolaylıklar dilerim. Maveraun.Nehr

Sakın Güncel Tracker projenden vazgeçme çünkü torrentlerde yaşanan %70 sıkıntı güncel tracker sıkıntısıdır. (yavaş indirme)

Maveraun.Nehr

Editör
krdşm kimin işi rast gidiyor ki, kolay gele
Atasözü vardır "Doğru söze ne hacet"
Kullanıcılara sıkıntı yaşatmayacak bir projem daha var virustotal tarayıcı projesi bu çalışıyor tek sıkıntısı var zaman dosya indirme konusunda iki şansım kaldı onlardan birisi olursa evet "denemeye devam :)"
Sakın Güncel Tracker projenden vazgeçme çünkü torrentlerde yaşanan %70 sıkıntı güncel tracker sıkıntısıdır. (yavaş indirme)
peki efendim dosyalar hala silinmedi duruyor o halde devam ettireceğim acaba düşünüyorum indirme projesi olursa şayet ikisini aynı anda mı versem yoksa farklı farklı mı versem bilemedim doğrusu

Atasözü vardır "Doğru söze ne hacet"

Kullanıcılara sıkıntı yaşatmayacak bir projem daha var virustotal tarayıcı projesi bu çalışıyor tek sıkıntısı var zaman dosya indirme konusunda iki şansım kaldı onlardan birisi olursa evet "denemeye devam :)"

peki efendim dosyalar hala silinmedi duruyor o halde devam ettireceğim acaba düşünüyorum indirme projesi olursa şayet ikisini aynı anda mı versem yoksa farklı farklı mı versem bilemedim doğrusu
Hocam kafana göre yap ama Güncel Tracker projenden vazgeçme :))

Maveraun.Nehr

Editör

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt