Önerinize İhtiyacım Var

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar Merhaba Ben Vatandan Sistem Alıcam Ama Verdiğim Paraya Değer mi Daha İyi Önerileriniz Var mı Lütfen Yardımcı Olun Sistem Link Şudur:https://www.vatanbilgisayar.com/int...310m-pro-vd-plus-seagate-1tb-crucial-8gb.html
kötü bir ürün değil...fakat 16 gb ram artık günümüzde satın alınması gereken bir üründür.....o paraya burdaki arkadaşlar çok daha güzel bir sistem toplayabilceğini düşünüyorum....5000-6000 tl gib bir bütçe ayırırısan güzel bir kasa toplanır...ben pek tavsiye veremiyom hangi ürün çıktı hangi anakart çıktı diye...pek takip etmiyorum....biraz daha sabırlı ve sakin bi düşünceyle iyi bir sistem toplamanı tavsiye ederim...pc kasaları 1-2-3 seneden daha fazla kullanabilmeyi göz ardı etme dostum...hangi ürünü alırsan al güle güle kullan....

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
vatan sözde dolar üzerine fiyat çıkarıyo, dolar da tavan yapmışken bence sistem mistem 6 ay alınmaz, doların düşmesi, indirim zamanları beklenmeli bence

T-O MAROON BERET

"Zafer, Zafer Benimdir Diyebilenlerindir.
dostum toplancak zaman değil ama
eğer istiyorum dersen sistem öneri konusu aç max paranı söyle arkadaşlar iyi sistem dizerler

Anqaralı06

Her Türlü Sorularınız İçin P.M Atabilirsiniz
Maximum bütçem 5.500 arkadaşlar aciliyeti olduğu için biraz acele ediyorum normalde bu dönemde evet bilgisayar almak akıl işi değil

Bütçen 5.500 tl ise bu sistem alınmaz, rami hem 8 gb hemde 2666 mhz , ssd yok , kasa kötü, ekran kartı super modeli bile değil.

https://www.gamegaraj.com/aquarius-5an/ Buradaki sistemin ramini 2 adet yap, ekran kartını 1660 Tİ seç , 5.558 TL ye denk geliyor,1660 Tİ Yerine Super seçersen 5.200 tl oluyor üste kalan parayla hdd alabilirsin. peşin fiyatına 3 taksit kampanyaları var + bankan veriyor 5 taksit yapabiliyorsun. Benzer sistemleri şuanki durumda bu fiyata bulamıyorsun.Güvenilir sitedir kargo işlemleride şuan diğer sitelere göre çok daha hızlı. Alışverişim oldu.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt